• Andrejs,
  • Andrievs,
  • Andris
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Trīs dienu laikā konstatēti 482 Covid-19 ierobežojumu pārkāpumi

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:29, 19.10.2021

Trīs dienu laikā Valsts policija (VP) visā Latvijā masveida pārbaudēs konstatējusi 482 Covid-19 ierobežojumu pārkāpumus, aģentūru LETA informēja VP.


Avots: LETA

Uzraugot epidemioloģisko drošības prasību ievērošanu, policija visā Latvijā turpina veikt masveida pārbaudes jeb "zibakcijas". To laikā tiek pārbaudītas dažādas publiskas vietas, tajā skaitā tirdzniecības centri, sabiedriskais transports, skaistumkopšanas pakalpojuma sniegšanas vietas.

Piektdien, svētdien un pirmdien kopumā pārbaudītas 1196 tirdzniecības vietas, 463 sabiedriskie transportlīdzekļi un 3696 personas. Kopumā fiksēti 482 pārkāpumi un sastādīti 85 administratīvā pārkāpuma protokoli, bet 396 gadījumos likumsargi devuši preventīvus norādījumus.

Piektdien veiktas masveida pārbaudes tirdzniecības vietās. Kopumā divu stundu laikā veiktas pārbaudes 644 tirdzniecības vietās un pārbaudītas 1424 personas. Šajā laika posmā konstatēti 180 pārkāpumi, 19 gadījumos sākti administratīvā pārkāpuma procesi par mutes un deguna aizsega nelietošanu, bet 161 gadījumā likusargi devuši preventīvus norādījumus.

Svētdien divu stundu laikā visā Latvijā pārbaudītas 552 tirdzniecības vietas un 627 personas. Šo pārbaužu laikā konstatēti 93 pārkāpumi, 26 gadījumos sākti administratīvā pārkāpuma procesi par mutes un deguna aizsega nelietošanu un citu drošības pasākumu neievērošanu, tāpat likumsargi izteikuši 67 preventīvus norādījumus.

Savukārt pirmdien kopumā valstī tika veiktas 463 pārbaudes sabiedriskajā transportā, tajā skaitā vilcienos. Kopumā šajā dienā pārbaudītas 1645 personas. Pārbaužu laikā konstatēti 209 pārkāpumi, 40 gadījumos sākti administratīvā parkāpuma procesi par mutes un deguna aizsega nelietošanu, divi procesi sākti par taksometra pārvadājumu pakalpojumu sniegšanu bez sadarbspējīga sertifikāta vai negatīva Covid-19 testa.

Vienlaikus policija turpina kontrolēt arī citus ierobežojumus - pašizolācijas ievērošanu, "covidpass.lv" elektroniskās anketas aizpildīšanu un citus drošības pasākumus, kas noteikti infekcijas izplatības ierobežošanai.

Laika posmā no 11. līdz 17.oktobrim policija kopumā sākusi 656 administratīvā pārkāpuma procesus par valstī noteikto drošības pasākumu neievērošanu, visvairāk - 582 procesi - sākti par mutes un deguna aizsega nelietošanu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīgā norisināsies NATO ārlietu ministru sanāksme
Rīga, 30.nov., LETA. No šodienas līdz trešdienai Rīgā notiks NATO ārlietu ministru sanāksme, kur līdzās aktuālo drošības izaicinājumu risināšanai tiks pārrunāta sadarbība ar partneriem un Eiropas Savienību, kā arī sāks diskusijas par alianses jauno stratēģisko koncepciju, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrija (ĀM).
Sabiedrība ES sanāksmē apspriedīs jaunu programmu pieaugušo izglītībai un stratēģisku sistēmu Eiropas sadarbībai izglītības jomā
Rīga, 30.nov., LETA. Šodien Eiropas Savienības (ES) Izglītības, jaunatnes, kultūras un sporta ministru padomē apstiprinās rezolūciju par jaunu programmu pieaugušo izglītībai un stratēģisku sistēmu Eiropas sadarbībai izglītības un mācību jomā.
Sabiedrība NATO ārlietu ministru sanāksmē publiskos Afganistānā gūtās pieredzes secinājumus
Rīga, 29.nov., LETA. NATO ārlietu ministru sanāksmes gaitā tik publiskoti Afganistānā gūtās pieredzes secinājumi, Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" sacīja NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos Baiba Braže.
Sabiedrība NATO: uz Latviju īsā laikā varēs nosūtīt vairāk nekā 40 000 karavīru

Ja tas būs nepieciešams, uz Latviju īsā laikā varētu nosūtīt vairāk nekā 40 000 karavīru, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu apliecināja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Lasiet arī

Ekonomika Tirdzniecības centri prasa kompensāciju 11,25 miljonu eiro apmērā

Saistībā ar Covis-19 dēļ noteiktajiem ierobežojumiem tirdzniecības centri aicina valdību nekavējoties piešķirt nomas atbalstu vismaz 11,25 miljonu eiro apmērā mēnesī, aģentūrai LETA pavēstīja Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses (NĪAA) pārstāvji.

Pasaule Dienvidkoreja plāno no novembra pakāpenisku atgriešanos normālā dzīvē

Dienvidkorejas prezidents Mūns Džēins pirmdien paziņojis par pakāpenisku atgriešanos normālā dzīvē no novembra.

Ekonomika Ēdinātāji lokdauna laikā drīkstēs strādāt arī naktīs

Ēdinātāji "lokdauna" laikā drīkstēs strādāt arī naktīs, proti, komandantstundas laikā no plkst.20 līdz plkst.5, aģentūrai LETA norādīja Ekonomikas ministrijā (EM).