• Erlends,
  • Rolanda,
  • Rolands,
  • Ronalds
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


VISC rīkos informatīvu semināru "Ceļā ar pašpārvaldi"

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 02:02, 28.09.2021

Rīga, 28.sept., LETA. Šodien Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar biedrību "Pašpārvalžu atbalstam" sāk informatīvo semināru "Ceļā ar pašpārvaldi", aģentūru LETA informēja VISC.

Rīga, 28.sept., LETA. Šodien Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar biedrību "Pašpārvalžu atbalstam" sāk informatīvo semināru "Ceļā ar pašpārvaldi", aģentūru LETA informēja VISC.

Seminārs norisināsies līdz 6.oktobrim, lai palīdzētu skolēnu pašpārvaldēm atsākt savu darbību, sniegt informāciju par pieejamiem resursiem, atbalsta pasākumiem un dot iespēju iedvesmoties vienam no otra.

Kā skaidroja VISC, pašpārvaldes un citu skolēnu regulāra iesaiste ir ļoti svarīga un noderīga arī pandēmijas laikā - tas ir veids, kā efektīvāk izzināt skolēnu vajadzības un izaicinājumus attālināto mācību laikā, piemēram, saistībā ar tehnoloģijām, mobingu, mentālo veselību. Sadarbība ar pašpārvaldi var palīdzēt arī plānot, kā veidot skolu par drošu vidi, kā informēt skolēnus par dažādiem noteikumiem, kā informēt vadību un sniegt atgriezenisko saiti.

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) uzsvēra, ka pašpārvalde ir vieta, kur jauniešiem mācīties citādi - sadarbojoties, iepazīstot pašiem sevi un citus, plānojot laiku, mācoties organizēt pasākumus, ieklausoties un izzinot dažādu jauniešu viedokli, mācoties argumentēt. "Tā ir iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes arī jebkuram citam iesaistītajam - kā veidot mūsu sabiedrību iesaistošāku, kā uzklausīt un iesaistīt dažādas sabiedrības grupas, kā veidot uz uzticību balstītas attiecības skolā," sacīja ministre.

Tiešsaistes seminārā koncentrētā divarpus stundu formātā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar pieejamiem metodiskajiem materiāliem, ko pašpārvaldes var izmantot sava darba plānošanai un komandas darba stiprināšanai, uzzināt vairāk par pašpārvaldes darba sākšanu, tās mērķi un darbības jomām, būs iespēja iepazīt ar citām pašpārvaldēm reģiona skolās un dzirdēt jauniešu iniciatīvu pieredzes stāstus, kā arī uzzināt par plānotajām mācībām, projektiem un citiem atbalsta pasākumiem pašpārvaldēm.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru "lokdaunu"

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) šodien sasauktajā Krīzes vadības padomē rosinās noteikt Latvijā stingrus drošības pasākumus, kuri nekavējoties samazina kontaktu skaitu sabiedrībā par vismaz 40%, aģentūru LETA informēja ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Sabiedrība Izglītības nozarē vakcinācijas pret Covid-19 aptvere sasniegusi 84%

Izglītības iestādēs strādājošo vakcinācijas pret Covid-19 aptvere sasniegusi 84%, par jaunākajiem vakcinācijas datiem mikroblogošanas vietnē "Twitter" informēja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP).

Sabiedrība Pabriks atbalstītu striktākus ierobežojumus Covid-19 mazināšanai

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) valdībā atbalstītu striktākus ierobežojumus Covid-19 mazināšanai.

Sabiedrība Apsardzes kompānijas aicina cilvēkus būt saprotošiem un cienīt apsargus

Pandēmijas dēļ sabiedrībā pastiprinoties agresīvam noskaņojumam, Drošības profesionāļu asociācija aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un cienīt apsardzes nozares darbiniekus un viņu sniegto ieguldījumu kārtības uzturēšanā, aģentūru LETA informēja asociācija.

Lasiet arī

COVID-19 Perevoščikovs: stingri ierobežojoši pasākumi ir jāievieš vismaz uz trim nedēļām

Stingri Covid-19 ierobežojošajiem pasākumi, kas palīdzētu samazināt iedzīvotāju kontaktus, ir jāievieš vismaz uz trim nedēļām, aģentūrai LETA atzina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Sabiedrība Slimnīcās bažīgas par nepietiekamu informāciju par Covid-19 krievvalodīgajiem

Valsts līmenī netiek pietiekami strādāts, lai informācija par Covid-19 un vakcināciju pret infekciju sasniegtu krievvalodīgo Latvijas sabiedrības daļu, secināms no lielāko slimnīcu pārstāvju paustā.

Sabiedrība Policija Cēsu novadā noķer "Audi" vadītāju traucamies ar 181 km/h

Vakar policija Cēsu novadā noķēra kādu "Audi" vadītāju, kurš traucās ar automašīnu ar ātrumu 181 kilometrs stundā (km/h), aģentūru LETA informēja Valsts policija (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes speciāliste Zane Vaskāne.