• Dailis,
  • Herberts,
  • Umberts
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Starp Čiekurkalnu un Mežaparku plānots būvēt tirdzniecības centru

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 20:30, 22.09.2021 1

Rīgas dome šodien nolēma nodot publiskai apspriešanai lokālplānojumu Ķīšezera ielā 6, starp Čiekurkalnu un Mežaparku, kur plānots būvēt tirdzniecības centru.LETA jau ziņoja, ka tirdzniecības centru šajā vietā plāno būvēt "Rimi" veikalu ēku pārvaldītājs SIA "Plesko Real Estate".

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir nodrošināt tirdzniecības un pakalpojumu objekta būvniecībai nepieciešamos apbūves parametrus. Iecerēts mainīt pašreizējo teritorijas izmantošanu no centru apbūves teritorijas ar atļauto stāvu skaitu 25 un vairāk stāvi uz jauktas centra apbūves teritoriju ar atļauto trīs stāvu skaitu.

Uzņēmums iecerējis izbūvēt tirdzniecības un pakalpojumu objektu, kas orientēts uz vietējiem Mežaparka un Čiekurkalna apkaimes iedzīvotājiem.

Ieceres īstenošanas rezultātā tikšot sakārtota/labiekārtota teritorija, paredzot ēkas izvietojumu un arhitektoniskos risinājumus ņemot vērā Mežaparka apkaimes vēsturiskās apbūves raksturīgās iezīmes.

Transporta organizācijas risinājumi paredz piekļuvi lokālplānojuma teritorijai no Mežezera un Ķīšezera ielas.

Lokālplānojuma izstrādei ir saņemti institūciju nosacījumi un Vides pārraudzības valsts biroja lēmums par Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma procedūras nepiemērošanu.

Kā ziņots, SIA "Plesko Real Estate" apgrozījums pagājušajā gadā bija 34,436 miljoni eiro, kas ir par 7,7% vairāk nekā 2019.gadā, bet kompānijas peļņa auga par 3,9% un bija 7,112 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums turpināja pārvaldīt esošos objektus. Pērn tika pabeigti "Rimi" izplatīšanas centra būvdarbi. Nekustamie īpašumi tiek pārvaldīti atbilstoši iepriekšējai praksei un nekādas izmaiņas netiek plānotas.

Uzņēmumā "Plesko Real Estate" nav darbinieku un saimnieciskās darbības norisi nodrošina ārpakalpojumi, kurus sniedz saistītie uzņēmumi, tostarp "Rimi Latvia".

"Plesko Real Estate" reģistrēta 2000.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 6 576 500 eiro un tā vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas uzņēmums "Rimi Baltic".

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Pūce: Ministra izvēles procesā AP neraugās uz apvienības partiju līnijām

Tāpat kā pārējos jautājumos, arī iekšlietu ministra kandidāta izvēles procesā partiju apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) neraugās uz apvienību veidojošo partiju līnijām un atbildību par šo jomu uzņemas kopīgi, sacīja AP Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Sabiedrība Gājienā par Uzvaras parka pieminekļa nojaukšanu prognozē ap 5000 dalībnieku

Piektdien, 20.maijā, plānotajā gājienā, pieprasot nekavējošu Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa nojaukšanu, varētu piedalīties aptuveni 5000 cilvēku, norādīts pasākuma pieteikumā pašvaldībai.

Sabiedrība Levits: Valdībā notiek nelielas turbulences, nevis nopietna krīze

Pēdējās dienās valdībā notikušās domstarpības, kas rezultējušās ministru nomaiņā, ir vērtējamas kā nelielas turbulences, nevis nopietna valdības krīze, uzskata Valsts prezidents Egils Levits.

Sabiedrība Valdība bez turpmākām izmaiņām strādās līdz gaidāmajām vēlēšanām - Rozenvalds

Valdība darīs visu, lai ar diviem jaunajiem ministriem un bez turpmākām izmaiņām strādātu līdz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām rudenī, uzskata politologs Juris Rozenvalds.

Lasiet arī

Ekonomika Būvniecības izmaksas jūlijā Latvijā pieauga vidēji par 8,2%

Būvniecības izmaksas šogad jūlijā Latvijā pieauga vidēji par 8,2% salīdzinājumā ar 2020.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Ekonomika Būvniecības izmaksas otrajā ceturksnī Latvijā pieaugušas par 4,7%

Būvniecības izmaksas šogad otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu Latvijā pieaugušas vidēji par 4,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Sports Rīgā atklās halli ar septiņiem mazā izmēra futbola laukumiem

Šogad 3.septembrī Rīgā tiks atklāta futbola halle "Playoff Arena" ar septiņiem "mini-pitch" jeb mazā izmēra futbola laukumiem, aģentūru LETA informēja halles vadītājs Ilvars Koscinkevičs.