• Dzelde,
  • Zelda,
  • Zenta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Vairākos "Narvesen" kioskos vairs nevarēs iegādāties e-talonus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:44, 30.03.2021 1

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" e-talonu no ceturtdienas, 1.aprīļa, vairs nevarēs iegādāties daļā "Narvesen" tirdzniecības vietu, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Narvasen Baltija" valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.


Avots: LETA

Viņa skaidroja, ka tas saistīts ar Rīgas sabiedriskā transporta un autostāvvietu elektronisko norēķinu sistēmu uzturētāja SIA "Rīgas karte" atklātā konkursa par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšanu rezultātiem.

Šāda situācija konkursā izveidojusies, sadalot Rīgu 52 apkaimēs un pretendentu piedāvājumus vērtējot katrai no apkaimēm atsevišķi.

Pēc Dovidenas teiktā, iepirkuma procesā netika analizēts, cik viegli sasniedzamas un ērti pieejamas klientam ir potenciālās e-talona tirdzniecības vietas.

Dovidena uzsvēra, ka uzņēmumam ir svarīgi, lai klienti būtu informēti un rēķinātos ar jauno situāciju, kas zināmā mērā var ietekmēt to ikdienas gaitas.

No 1.aprīļa e-talonu Rīgā vairs nevarēs iegādāties "Narvesen" kioskos Nīcgales ielā 46a, Kurzemes prospektā 15a, A.Deglava ielā 160, Kr. Barona ielā 97, Brīvības gatvē 432, Murjāņu ielā 58, Brīvības gatvē 430, Katoļu ielā 4, Dambja ielā 10, Miera ielā 45, Dzirciema ielā 51, Kuldīgas ielā 1, Talejas ielā 1, Dzirciema ielā 1, K. Ulmaņa gatvē 88A, K. Ulmana gatvē 84, Eksporta ielā 3a, Pilsoņu ielā13, Saharova ielā 2.

Tāpat e-talonu vairs nevarēs iegādāties "Narvesen" kioskos Ādažos, Rīgas gatvē 5a, Olainē, Zemgales ielā 1a, Ogrē, Brīvības ielā 9, Jelgavā, Pasta ielā 26, Jūrmalas Slokas stacijā un starptautiskās lidostas "Rīga" 2.stāva "Narvesen".

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10,593 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Norvēģijas "Retain Convenience". "Narvesen Baltija" patiesā labuma guvēji ir trīs Norvēģijas valstspiederīgie - Ods Reitans, Ūle Rūberts Reitans un Mangnuss Reitans.

"Narvesen Baltija" apgrozījums 2019.gadā bija 68,058 miljoni eiro, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa bija 813 711, kas ir sarukums par 48,5%. 2020.gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Valsts aizsardzības dienestā plānots iesaukt arī dubultpilsoņus, taču katru gadījumu rūpīgi vērtēšot
Rīga, 14.aug., LETA. Valsts aizsardzības dienestā (VAD) plānots iesaukt arī Latvijas dubultpilsoņus, aģentūrai LETA atzina Aizsardzības ministrijā (AM).
Sabiedrība Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki
Rīga, 14.aug., LETA. Šodien un rītdien Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.
Sabiedrība LNOB sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi"
Rīga, 14.aug., LETA. Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) šodien plkst.19 sāks jauno sezonu ar koncertu "Inga Kalna. Verdi", aģentūru LETA informēja LNOB pārstāve Irbe Treile.
Sabiedrība "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu kases čeku papīru
Rīga, 13.aug., LETA. "Lidl" pāriet uz videi draudzīgu termisko kases čeku papīru, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Lidl Latvija" pārstāvis Ingars Rudzītis.

Lasiet arī

Ekonomika Noskaidroti labākie interneta veikali Latvijā

Klientu aptaujā noskaidroti e-komercijas balvas "The Latvian Ecommerce Award 2021" ieguvēji septiņās kategorijās, aģentūru LETA informēja pasākuma organizētāji, digitālā mārketinga aģentūra "iMarketings.lv".

Sabiedrība Svētku laikā tirdzniecības centros būs mainīts darba laiks

Vairākos lielajos Rīgas tirdzniecības centros gaidāmajās Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās būs mainīts darba laiks, noskaidroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Ziemassvētku tirdziņi varēs notikt "zaļajā" režīmā

Ziemassvētku tirdziņu un citu gadatirgu organizēšana būs ļauta epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā" drošības vidē, ļaujot tos apmeklēt tikai personām ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, otrdien nolēma valdība.