• Ella,
  • Elmīra
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Vakcinācijas birojā ar Covid-19 inficējies darbinieks

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 10:29, 14.02.2021 1

Vienam darbiniekam inficējoties ar Covid-19, Vakcinācijas projekta birojs turpmākās divas nedēļas strādās attālināti, sociālajos tīklos informē biroja komunikācijas koordinatore Ieva Stūre.


Avots: LETA

Stūre pauda, ka biroja darbinieki ievēro drošības norādes un dabu attālināti plāno veikt tuvākās 14 dienas.

Veselības ministrijas struktūrvienība Vakcinācijas projekta birojs tika izveidots, lai nodrošinātu vakcinācijas procesu Latvijā, Birojam jānodrošina vienotu projekta īstenošanu un procesu koordinēšanu ar nozares profesionāļiem un ieinteresēto personu grupām.

Vakcinācijas projekta birojs ir atbildīgs par vienoto vakcinācijas procesu kopumā, tajā skaitā par vakcinēšanas vietu izveidi, vakcīnu piegādi un rindas veidošanu un sabiedrības informēšanu. Birojs ir atbildīgs arī par vakcinācijas sistēmas izveidošanas, kapacitātes un darbības kontroli, kā arī plānu adaptāciju atbilstoši aktuālajai situācijai.

Vakcinācijas projekta birojs darbojas veselības nozares mērogā. Vakcinācijas projekta birojs ir tieši pakļauts veselības ministram un nodrošina saikni starp Krīzes vadības padomi, Krīzes vadības koordinācijas grupu Covid-19 izplatības ierobežošanai un Veselības ministrijas izveidotajām darba grupām vakcinācijas projekta ieviešanai.

Par Vakcinācijas projekta biroja vadītāju atklātā konkursā tika izvēlēta bijusī XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. Vakcinācijas procesa koordinators ir Pēteris Rimšs, kurš iepriekš vadījis Latvijas zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanas projektu, kas novērš viltotu zāļu nokļūšanu legālā izplatīšanas ķēdē.

Biroja komunikācijas koordinatore ir Stūre, kura līdz šim vadīja vienu no Latvijas lielākajām sabiedrisko attiecību aģentūrām "Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate", biroja informācijas tehnoloģiju (IT) koordinators būs Māris Dreimanis, kurš vadījis augstākā līmeņa informācijas komunikācijas tehnoloģiju projektus gan Latvijas, gan starptautiskos uzņēmumos.

Brīvprātīgi un bez atlīdzības vakcinācijas IT koordinēšanu atbalsta SIA "Tet" digitālās transformācijas direktors Krists Avots. Savukārt loģistikas koordinators ir Armīns Kalniņš, kuram ir plaša pieredze loģistikas projektu organizēšanā un vadībā.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • otto 18.02.2021 10:15
    "Vakcinācijas projekta birojs ir atbildīgs......" Vai tā, interesanti, ir "politiskā" atbildība?
    Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju Covid-19 dēļ izjūt bailes par nākotni

Kopumā 51% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka Covid-19 pandēmijas ietekmē izjutuši bailes par savu nākotni, liecina "Apotheka" un tirgus pētījumu aģentūras "Norstat" veiktā aptauja.

Sabiedrība Pret Covid-19 vakcinētajiem varētu piešķirt papildu brīvdienu un citus labumus

Latvijā pagaidām pret Covid-19 vakcinētajiem vai to pārslimojušajiem nav nekādu priekšrocību salīdzinājumā ar nevakcinētajiem. Taču, espējams, nākotnē, tādas varētu būt, piemēram, saistībā ar ceļošanu, vēsta izdevums Neatkarīgā.

Sabiedrība Tukumā degusi pirts; mēģinājumi dzēst pašiem beigušies slikti

Dzēšot degošu pirti, Tukuma novadā sestdien cietuši divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sabiedrība Degošā ēkā Rīgā, Līksnas ielā svētdienas rītā atrasts miris cilvēks

Svētdien degošā ēkā Rīgā atrasts miris cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Lasiet arī

Sabiedrība Profesors par politiķu vakcinēšanu: valdība atkal ir nodemonstrējusi sašķeltību

Politiķu un viedokļu līderu ārpuskārtas vakcinēšana pret Covid-19 ir saprotama, bet par laiku, kad to būtu vislabāk darīt, var diskutēt, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.

COVID-19 PVO: Covid-19 vakcīnas var radīt mānīgu drošības sajūtu

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas biroja vadītājs Hanss Klūge ceturtdien brīdinājis, ka Covid-19 vakcīnas var radīt mānīgu drošības sajūtu, un norādījis, ka vairumā Eiropas valstu situācija joprojām ir trausla.

Pasaule Jau 13 miljoni britu saņēmuši pirmo Covid-19 vakcīnas poti

Vairāk nekā 13 miljoni britu saņēmuši pirmo Covid-19 vakcīnas poti, trešdien Londonā pavēstīja Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.