• Antoņina,
  • Ņina,
  • Ninona,
  • Oksana
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Saulkrastos par 90 000 eiro top velotrase un skeitparks

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 14:10, 22.09.2020

Saulkrastos par 90 448 eiro top velotrase, kas apvienota ar skeitparka elementiem, aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Stjade.


Avots: LETA

Pirms diviem gadiem Saulkrastu vidusskolas jaunieši rosināja pašvaldības vadību ierīkot pilsētā skeitparku. Pirmajā tikšanās reizē ar domes vadību tika panākta vienošanās par iespējamiem risinājumiem, kādai šāda tipa trasei vajadzētu būt.

Objekts Saulkrastos top pie ēkas "Baltic Inn" Noliktavas ielā 10. Tā dizaina autors ir Gusts Ošmucnieks. Autors uzskata, ka skeitparkā izveidei liela nozīme ir veiksmīgai vietas izvēlei. "Apskatot izvēlēto vietu, sākumā bažījāmies par lielo zemes valni, kas sākotnēji likās kā izaicinājums, taču pārtapa ļoti veiksmīgā un pilnīgi jaunā dizainiskā risinājumā. Valnis izrādījās kā liels bonuss, jo uz tā izveidojām terasi," teicis Ošmucnieks.

Viņa skatījumā, šāda tipa velotrase Saulkrastos ir unikāla visā Latvijā, jo tajā ir apvienota asfalta velotrase jeb "pump track" ar skeitparka elementiem. Trasei piemīt "bļodas efekts", kas ļaus pilnvērtīgi darboties gan triku meistariem, gan arī iesācējiem.

Laukumā pie trases atradīsies arī basketbola grozs un 3x3 formāta basketbola laukums, kā arī pakāpienveidīga atpūtas platforma, no kuras varēs vērot skeitparku.

Trase pielāgota velosipēdistiem, skrituļslidotājiem, skeitbordistiem un citiem sportistiem.

Būvdarbus paredzēts veikt līdz šā gada 30.septembrim. Projektēšanas un izbūves darbus veica SIA "We Build Parks" par 89 480 eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Būvuzraudzību veic SIA "KKM projekts" par 968 eiro ar PVN. Skeitparka izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija "We Build Parks" apgrozījums pērn bija 1 760 635 eiro, peļņa - 72 474 eiro. Savukārt "KKM projekts" apgrozījums pērn bija 10 875 eiro. Uzņēmums strādāja ar 7096 eiro zaudējumiem.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ļoti būtiski pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, darbotos tikai pirmās nepieciešamības preču veikali un slēgtu izklaides vietas
(Pievienota 7.-20.rindkopa.) Rīga, 27.okt., LETA. Latvijai nonākot augstākajā no četrām valdības šodien atbalstītajām Covid-19 izplatības riska kategorijām, līdz ar citiem ierobežojumiem darbotos tikai pirmās nepiecieša...
Sabiedrība 20% ārvalstu studentu ir neapmierināti ar studiju pieredzi Latvijā. Kas nepatīk?

Kopumā ar studiju pieredzi Latvijā ir apmierināti 70% ārvalstu studentu, savukārt 20% ir neapmierināti, liecina Nīderlandes uzņēmuma "I-graduate" veiktā ārvalstu studējošo aptauja.

Sabiedrība KNAB plāno masīvi apkopot milzu informāciju no visiem valsts datu reģistriem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) plāno ieviest jaunu funkciju, proti, masīvu korupcijas risku analīzi, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā šodien pastāstīja KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

Sabiedrība Covid-19 dēļ augstskolām attālināti būs jāstrādā līdz pat gada beigām

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, augstskolām daļēji attālināti jāstrādā līdz pat gada beigām, informēja Veselības ministrijā.

Lasiet arī