• Mihails,
  • Miķelis,
  • Miks,
  • Mikus
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Plāno veidot pastaigu taku no Bauskas līdz Mežotnes pilij

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:57, 09.08.2020

Ieguldot 60 200 eiro, Bauskas novada pašvaldība iecerējusi veidot pastaigu taku gar Mēmeles labo krastu no Bauskas līdz Mežotnes pilij, liecina novada domes lēmums.


Mežotnes pils.
Avots: LETA

Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti izstrādājuši projekta pieteikumu "Sugu un biotopu stāvokļa uzlabošana dabas parka "Bauska" teritorijā" Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas izsludinātajā projektu konkursu vadlīnijā "Dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšana un aizsardzība". Iecere paredz izveidot pastaigu taku no Bauskas, Mēmeles tilta, gar Mēmeles upes labo krastu līdz Mežotnes pilij.

Projekta mērķis ir veicināt nozīmīga dabas mantojuma integrētu attīstību un sasniegtu ar to saistītos Bauskas novada Attīstības programmas līdz 2020.gadam plānotos darbības rezultātus. Projekts paredz īpaši aizsargājamo sugu un biotopu inventarizāciju, teritorijas ainaviskās vērtības saglabāšanu un pilnveidošanu, kā arī tūrisma un atpūtas infrastruktūras pilnveidošanu, nodrošinot dabas, kultūrvēsturisko un ainavisko vērtību dabas parka "Bauska" Bauskas novada teritorijā.

Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 60 200 eiro. Latvijas Vides aizsardzības fonda finansējums ir 30 000 eiro, pašvaldības līdzfinansējums - 30 200 eiro. Projekta apstiprināšanas gadījumā priekšfinansējumu un līdzfinansējumu nodrošinās no Bauskas novada pašvaldības 2021.gada budžeta līdzekļiem.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Kā ietaupīt uz apkures rēķina ilgtermiņā

Mēdz teikt, ka skopais maksā divreiz, tāpēc, ja gribi ietaupīt ilgtermiņā, ir vērts veikt apkures sistēmas modernizāciju un parūpēties par mājokļa siltumizolāciju. Lūk, tikai daži ieteikumi! Bet vairāk vērtīgu informāciju iegūsi no 2. līdz 4. oktobrim izstādē “ComforHome 2020” Ķīpsalā.

Sabiedrība Latviju oficiālajā vizītē apmeklēs Francijas prezidents ar kundzi

Oficiālā vizītē šodien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Emanuels Makrons ar kundzi Brižitu Makronu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Sabiedrība Rācenis: Nozarei nav gana finansējuma, bet pārvirzīt atalgojumu celšanai paredzētos līdzekļus nav godīgi
Rīga, 29.sept., LETA. Veselības aprūpes nozarei Latvijā nav gana finansējuma, tomēr pārvirzīt mediķu atalgojumu palielinājumam paredzētos līdzekļus pacientu vajadzībām nav godīgi, aģentūrai LETA pauda Latvijas Jauno ārst...
Sabiedrība Vidzemē nedaudz līst, Kurzemē gaiss atdzisis līdz +4 grādiem
Rīga, 29.sept., LETA. Otrdienas rītā Vidzemē saglabājas apmācies un dūmakains laiks, daudzviet līņā, gaisa temperatūra ir +10..+13 grādi, liecina meteoroloģiskā informācija. Arī Latgales un Zemgales lielākajā daļā mākoņ...

Lasiet arī

Sabiedrība Uz Rīgas Latviešu biedrības jumta izvietos 20 bišu saimes

Rīgas Latviešu biedrība jau trešo gadu uz sava nama jumta Vērmanes dārza liepu ziedēšanas laikā izvietos 20 medus bišu saimes, aģentūru LETA informēja šī projekta vadītāja Marija Heislere-Celma.

Sabiedrība Vides organizācijas aicina parakstīt petīciju bišu glābšanai

Latvijas Dabas fonds, Pasaules dabas fonds, Ekodizaina kompetences centrs, kā arī Latvijas Biškopības biedrība aicina parakstīt petīciju, kas pieprasa Eiropas Savienībā (ES) pakāpeniski samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu, aģentūru LETA informēja organizāciju pārstāvji.

Sabiedrība Eksperti diskutēs par pesticīdu ietekmi uz bišu izmiršanu Latvijā

Starptautiskajā bišu dienā, trešdien, 20.maijā, notiks ekspertu tiešraides diskusija "Kā jūtas Latvijas bites?", kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību saiknei starp pesticīdu izmantošanu un bišu straujo izmiršanu, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.