• Mihails,
  • Miķelis,
  • Miks,
  • Mikus
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Parakstīs līgumu par Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūvi

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 06:00, 07.08.2020
Rīga, 7.aug., LETA. Šodien Talsu novada pašvaldības vadība parakstīs līgumu ar piegādātāju apvienību SIA "Telms" un SIA "Stats" par Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūvi, aģentūru LETA informēja Talsu Valsts ģimnāzijas direkto...
Rīga, 7.aug., LETA. Šodien Talsu novada pašvaldības vadība parakstīs līgumu ar piegādātāju apvienību SIA "Telms" un SIA "Stats" par Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūvi, aģentūru LETA informēja Talsu Valsts ģimnāzijas direktors, Talsu novada domes deputāts Gundars Sebris (VL-TB/LNNK).

Talsu Valsts ģimnāzijas ēkas modernizācija izmaksās 1 436 175 eiro.

Direktors skaidroja, ka paredzēts pilnībā pārbūvēt skolas mācību kabinetus, gaiteņus un sanitārās telpas. Būvdarbi Talsu Valsts ģimnāzijas ēkā tiks pabeigti līdz nākamā gada sākumam.

Talsu Valsts ģimnāzija kopā ar Talsu novada pašvaldību ir izstrādājusi mācību procesa organizāciju būvdarbu laikā. 1.klašu skolēniem mācības tiks nodrošinātas Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā, 2.klašu un 3.klašu audzēkņiem stundas notiks pirmsskolas izglītības iestādē "Saulīte", "Zvaniņš" un "Pīlādzītis". 4.-6.klašu skolēniem mācību process tiks organizēts Talsu mākslas skolas un bijušās Talsu bērnu bibliotēkas telpās, bet 7.-12.klašu audzēkņi dosies uz Virbu pamatskolas ēku, norādīja Sebris.

Viņš piebilda, ka izvēlētās telpas tiks pielāgotas mācību procesa vajadzībām, tāpat tiks nodrošināta ēdināšana. Šonedēļ vecāki saņems informāciju par skolēnu transporta nodrošinājumu. Mācību process tiks pārrunāts ar katru klases audzinātāju, kuri savukārt sazināsies ar bērnu vecākiem.

Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūve ir daļa no 2018.gadā iesāktā projekta "Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Talsu novadā", kas paredz vairāk nekā 4 000 000 eiro ieguldīšanu Talsu pamatskolā, Talsu 2.vidusskolā un Talsu Valsts ģimnāzijā. Par projekta līdzekļiem izglītības iestādēm iegādātas ergonomiskas mēbeles, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, kā arī būtiski uzlabota pilsētas āra sporta infrastruktūra, atjaunojot stadionu pie Talsu Valsts ģimnāzijas.

Projekta "Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Talsu novadā" kopējās izmaksas ir 4 494 862 eiro, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 3 673 940 eiro, valsts budžeta finansējums 162 059 eiro un pašvaldības līdzfinansējums 658 863 eiro. Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2021.gada 31.decembrim.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Stats" apgrozījums pagājušajā gadā bija 2 328 714 eiro, savukārt peļņa bija 17 403 eiro. SIA "Telms" apgrozījums 2018.gadā bija 6 173 012 eiro, peļņa - 1 788 452 eiro. Uzņēmuma finanšu dati par 2019.gadu vēl nav publiskoti.

LETA jau ziņoja, ka Talsu novada domes deputāti šā gada sākumā nolēma no šā gada 1.septembra Talsu sākumskolu pievienot Talsu Valsts ģimnāzijai.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Skaidros, vai "Latvenergo" darījumos bijusi labvēlīga attieksme pret Martinsonu

AS "Latvenergo" padome nolēmusi sākt pārbaudi, vai uzņēmumam pēdējos gados ir bijusi labvēlīga attieksme pret uzņēmēju Māri Martinsonu, kā arī ar viņu saistītiem uzņēmumiem un personām, aģentūrai LETA pavēstīja "Latvenergo" padomes priekšsēdētājs Ivars Golsts. Vienlaikus, neitralitātes nodrošināšanai, "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs līdz 30.oktobrim dosies ikgadējā atvaļinājumā.

Sabiedrība Kā ietaupīt uz apkures rēķina ilgtermiņā

Mēdz teikt, ka skopais maksā divreiz, tāpēc, ja gribi ietaupīt ilgtermiņā, ir vērts veikt apkures sistēmas modernizāciju un parūpēties par mājokļa siltumizolāciju. Lūk, tikai daži ieteikumi! Bet vairāk vērtīgu informāciju iegūsi no 2. līdz 4. oktobrim izstādē “ComforHome 2020” Ķīpsalā.

Sabiedrība Latviju oficiālajā vizītē apmeklēs Francijas prezidents ar kundzi

Oficiālā vizītē šodien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Emanuels Makrons ar kundzi Brižitu Makronu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Sabiedrība Rācenis: Nozarei nav gana finansējuma, bet pārvirzīt atalgojumu celšanai paredzētos līdzekļus nav godīgi
Rīga, 29.sept., LETA. Veselības aprūpes nozarei Latvijā nav gana finansējuma, tomēr pārvirzīt mediķu atalgojumu palielinājumam paredzētos līdzekļus pacientu vajadzībām nav godīgi, aģentūrai LETA pauda Latvijas Jauno ārst...

Lasiet arī

Sabiedrība Kas šogad jāzina par pensiju indeksāciju

Latvijā katru gadu rudenī – 1. oktobrī - tiek pārskatīts pensiju apmērs, veicot pensiju indeksāciju. To nosaka likums “Par valsts pensijām”. Kas tad ir pensiju indeksācija? Pensiju indeksācijas mērķis ir nodrošināt piešķirto pensiju aizsardzību pret pirktspējas krišanos un panākt to vērtības nezaudēšanu. Jautājumi, kas skar pensijas, ir ļoti jutīgi un ne vienmēr vienkārši saprotami. Tāpēc Labklājības ministrija sagatavojusi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par šo tematu.

Sabiedrība Aizdomās par narkotisko vielu lietošanu Aizkrauklē uz slimnīcu nogādā 8 skolēnus

Šī gada 28. septembrī policisti sadarbībā ar kinologu un dienesta suni veica pārbaudi vienā Aizkraukles iecirkņa apkalpojamās teritorijas izglītības iestādē. Aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu lietošanu uz medicīnas iestādi tika nogādāti 8 skolēni.

Ekonomika Latvijas Banka samazinājusi IKP krituma prognozi šim gadam

Latvijas Banka samazinājusi Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) krituma prognozi šim gadam līdz 4,7% pretstatā jūnijā prognozētajam kritumam 7,5% apmērā, otrdien pavēstīja Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.