• Romāns,
  • Romualda,
  • Romualds
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


"Latvijas balzams" akcionāri lems par pērn gūtās peļņas sadali

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 01:50, 07.07.2020
Rīga, 7.jūl., LETA. Alkoholisko dzērienu ražotāja "Latvijas balzams" akcionāri šodien kārtējā sapulcē plāno lemt par pagājušā gada pārskata apstiprināšanu un pērn gūtās peļņas sadali, liecina kompānijas sniegtā informāci...
Rīga, 7.jūl., LETA. Alkoholisko dzērienu ražotāja "Latvijas balzams" akcionāri šodien kārtējā sapulcē plāno lemt par pagājušā gada pārskata apstiprināšanu un pērn gūtās peļņas sadali, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

Sapulces darba kārtībā iecerēts arī iepazīties ar valdes, padomes ziņojumiem un zvērināta revidenta atzinumu.

Tāpat sapulcē iecerēts ievēlēt revidentu šā gada pārskata revīzijai un noteikt atlīdzību revidentam. Plānots lemt arī par padomes ievēlēšanu un noteikt atlīdzību padomei, kā arī iecerēts ievēlēt kompānijas revīzijas komiteju un noteikt tai atlīdzību.

Sapulcē kompānijas akcionāri plāno veikt arī grozījumus statūtos un apstiprināt valdes atalgojuma politiku.

Atbilstoši akcionāru kārtējās sapulces lēmumu projektam "Latvijas balzama" 2019.gada peļņu 10,046 miljonu eiro apmērā plānots atstāt nesadalītu un izmantot kompānijas konkurētspējas stiprināšanai.

Tāpat lēmumu projekti liecina, ka "Latvijas balzama" padomē Aleksandra Maslo vietā plānots iecelt "Nordea Bank" Latvijas filiāles bijušo vadītāju, kā arī "Luminor Bank" bijušo valdes locekli un pašreizējo "Olainfarm" padomes locekli Jāni Buku. 

Paredzēts, ka darbu kompānijas padomē turpinās Pjots Avens, Rolands Gulbis, Valizhans Abidovs un Velga Celmiņa.

Savukārt kompānijas statūtos plānots veikt vairākus grozījumus, tostarp paredzēts papildināt "Latvijas balzama" darbības veidus, nosakot, ka kompānijas darbības veidi ir arī ziepju, mazgāšanas, tīrīšanas un spodrināšanas līdzekļu ražošana, smaržu un kosmētisko līdzekļu ražošana, kā arī muzeju darbība un vēsturisku objektu un līdzīgu apmeklējuma vietu darbība.

Tāpat statūtos plānots noteikt, ka padomei nav tiesību izlemt jautājumus, kas ir valdes kompetencē, tomēr valdei ir nepieciešama padomes piekrišana, ja tiek lemts par līdzdalības iegūšanu citās sabiedrībās, tās palielināšanu vai samazināšanu, ja tiek lemts par uzņēmuma iegūšanu vai atsavināšanu, ja tiek lemts par filiāļu un pārstāvniecību atvēršanu vai slēgšanu, ja tiek lemts par jaunu darbības veidu uzsākšanu un esošo darbības veidu pārtraukšanu, kā arī par tādu darījumu slēgšanu, kuru summa pārsniedz četrus miljonus eiro.

Jau vēstīts, ka "Latvijas balzams" apgrozījums pērn sasniedza 78,6 miljonus eiro, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 7% un bija 10,046 miljoni eiro.

"Latvijas balzama" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā. Kopš 2015.gada uzņēmums ir daļa no "Amber Beverage Group".

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Aicina atsaukties aculieciniekus traģiskai avārijai zem Rīgas apvedceļa

Valsts policija (VP) aicina atsaukties aculieciniekus naktī uz svētdienu notikušajai avārijai zem Rīgas apvedceļa, kur dzīvību zaudēja divi cilvēki, aģentūru LETA informēja VP.

Sabiedrība Lielākajām partijām šogad ziedojumos pārskaitīti 177 672 eiro

Lielākajām partijām šogad ziedotāji atvēlējuši 177 672 eiro, liecina aģentūras LETA apkopotā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informācija.

Sabiedrība Izkrītot pa astotā stāva logu, Jelgavā gājis bojā mazulis

Svētdien, izkrītot pa astotā stāva logu, Jelgavā gājis bojā gadu un četrus mēnešus vecs bērns.

Sabiedrība Valmierā vēlas būvēt vēl vienu krematoriju

SIA "Vidzemes krematorija" Valmierā, aptuveni kilometra attālumā no esošās krematorijas, vēlas būvēt vēl vienu apbedīšanas pakalpojumu kompleksu ar krematoriju, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Lasiet arī

Sabiedrība KNAB par dokumentu viltošanu rosina apsūdzēt Preiļu pašvaldības priekšsēdētāju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosinājis Latgales tiesas apgabala prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret piecām Preiļu novada domes amatpersonām, tostarp domes priekšsēdētāju Marutu Plivdu par dokumentu viltošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, noskaidroja aģentūra LETA.

Sabiedrība 2 autobusa un vieglā auto sadursmē cietušie pēc operācijām atrodas reanimācijā

Divi nedēļas nogalē Kurzemē notikušajā autobusa un vieglā auto sadursmē cietušie pēc veiktajām operācijām atrodas reanimācijas nodaļā, aģentūrai LETA pastāstīja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Sabiedrība Aicina atsaukties aculieciniekus traģiskai avārijai zem Rīgas apvedceļa

Valsts policija (VP) aicina atsaukties aculieciniekus naktī uz svētdienu notikušajai avārijai zem Rīgas apvedceļa, kur dzīvību zaudēja divi cilvēki, aģentūru LETA informēja VP.