• Austris
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Par Ministru kabineta preses sekretāru kļuvis Reinis Grāvītis

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 12:41, 15.04.2020

Par Ministru kabineta preses sekretāru iecelts bijušais Valsts kontroles sabiedrisko attiecību speciālists Reinis Grāvītis, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā. Grāvītis amatam izraudzīts konkursā un jaunos amata pienākumus pilda no 14.aprīļa.


Avots: LETA

Iepriekš Grāvītis strādājis Valsts kontrolē, kur bijis sabiedrisko attiecību speciālists un plānojis, īstenojis komunikācijas aktivitātes revīzijas ziņojumu publiskošanai - gan sagatavojot informāciju publicēšanai mājaslapā, sociālajos tīklos un izplatīšanai medijiem, gan organizējot un vadot pasākumus mediju informēšanai. Tāpat Grāvītis iesaistījies iekšējās komunikācijas pasākumu īstenošanā.

Pirms tam tagadējais Ministru kabineta preses sekretārs bijis projektu vadītājs biedrībā "Patvērums "Drošā māja"". Tur Grāvītis plānoja, īstenoja vietējus un starptautiskus projektus, organizējot arī komunikācijas aktivitātes biedrības sociālajos tīklos. Kā informēja Valsts kancelejā, nozīmīga daļa pienākumu bija izglītojošais darbs - apmācību vadīšana jauniešiem, sociālajiem darbiniekiem, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem un citiem, kā arī dalīšanās ar organizācijas pieredzi sadarbības partneriem un tās prezentēšana dažādos pasākumos gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Grāvītis Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā un sabiedrisko attiecību menedžera kvalifikāciju. Viņš šajā augstskolā turpina maģistra studijas projekta vadībā.

Nesen amatā pieņemtais Ministru kabineta preses sekretārs teicami pārvalda angļu valodu, kā arī sarunvalodas līmenī pārzina krievu un spāņu valodu.

Ministru kabineta preses sekretāra galvenie pienākumi ir sagatavot un realizēt komunikācijas stratēģiju par valdības un valsts pārvaldes darbu un pieņemtajiem lēmumiem, koordinēt ministriju komunikāciju par valdības darba kārtības jautājumiem, kā arī organizēt valdības līmeņa komunikācijas kampaņas par sabiedrībai aktuāliem valdības lēmumiem un jautājumiem. Tāpat Ministru kabineta preses sekretāra pienākumos ietilpst žurnālistu darba organizēšana Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumos, kā arī līdzdalība Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumu organizēšanā.

Konkurss uz šo amatu tika izsludināts, jo iepriekšējā Ministru kabineta preses sekretāre Sabīne Spurķe pēc teju septiņu gadu ilga darba Valsts kancelejā pieņēma lēmumu kļūt par Finanšu nozares asociācijas komunikācijas vadītāju.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Jurašs komentējis Magoni un Osinovski attaisnojošo tiesas spriedumu

Pēdējo mēnešu laikā gaisā virmoja dažādas runas par ietekmīgu vīru interesēm panākt labvēlīgu spriedumu lietā, kurā par kukuļošanu bija apsūdzēts bijušo VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģi Magonis un Igaunijas uzņēmējs miljonārs Oļegs Osinovskis, komentējot tiesas spriedumu lietā pret abiem uzņēmējiem, sacīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Jurašs, kurš savulaik kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks izmeklēja šo lietu.

Sabiedrība Kultūras darbiniekiem sadalītas 800 eiro ikmēneša stipendijas. Kas tās saņems?

Valsts kultūrkapitāla fonds ir piešķīris 42 radošās stipendijas jaunrades veicināšanai, kur katra sasniedz 800 eiro mēnesī, informēja fonda pārstāve Jana Vērdiņa.

Sabiedrība Pirmsskolu un speciālās izglītības pedagogiem vienreizēji izmaksās 300 eiro

Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) piešķirs 4,4 miljonus eiro vienreizējam pabalstam pirmsskolu un speciālās izglītības pedagogiem, kuri strādā klātienē Covid-19 pandēmijas laikā, ceturtdien lēma finanšu ministra Jāņa Reira (JV) vadītā darba grupa.

Sabiedrība Valdība pieņem Atkritumu apsaimniekošanas valsts plānu. Ko tas paredz?

Valdība šodien pieņēma Atkritumu apsaimniekošanas valsts plānu 2021.-2028.gadam, kas paredz paplašināt atkritumu dalītās vākšanas sistēmu un attīstīt atkritumu apsaimniekošanas institucionālo sistēmu, veidojot spēcīgākus atkritumu apsaimniekošanas reģionus.

Lasiet arī

Sabiedrība Plešu ievēlē par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru

Saeima šodien vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā ievēlēja parlamentārieti Artūru Tomu Plešu (AP).

Sabiedrība "Man ir kauns": Pūce nolēmis atkāpties no ministra amata

uris Pūce (AP) nolēmis atkāpties no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata, aģentūru LETA informēja partijā "Latvijas attīstībai".

Sabiedrība Politologs prognozē, vai drīzumā iespējama valdības krišana

Maz ticami, ka valdība varētu krist Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) un veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) emocionālā konflikta dēļ, aģentūrai LETA sacīja sabiedrisko attiecību aģentūras "Mediju tilts" līdzīpašnieks, politologs Filips Rajevskis.