• Arvils,
  • Osvalds
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Par Ministru kabineta preses sekretāru kļuvis Reinis Grāvītis

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 12:41, 15.04.2020

Par Ministru kabineta preses sekretāru iecelts bijušais Valsts kontroles sabiedrisko attiecību speciālists Reinis Grāvītis, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā. Grāvītis amatam izraudzīts konkursā un jaunos amata pienākumus pilda no 14.aprīļa.


Avots: LETA

Iepriekš Grāvītis strādājis Valsts kontrolē, kur bijis sabiedrisko attiecību speciālists un plānojis, īstenojis komunikācijas aktivitātes revīzijas ziņojumu publiskošanai - gan sagatavojot informāciju publicēšanai mājaslapā, sociālajos tīklos un izplatīšanai medijiem, gan organizējot un vadot pasākumus mediju informēšanai. Tāpat Grāvītis iesaistījies iekšējās komunikācijas pasākumu īstenošanā.

Pirms tam tagadējais Ministru kabineta preses sekretārs bijis projektu vadītājs biedrībā "Patvērums "Drošā māja"". Tur Grāvītis plānoja, īstenoja vietējus un starptautiskus projektus, organizējot arī komunikācijas aktivitātes biedrības sociālajos tīklos. Kā informēja Valsts kancelejā, nozīmīga daļa pienākumu bija izglītojošais darbs - apmācību vadīšana jauniešiem, sociālajiem darbiniekiem, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem un citiem, kā arī dalīšanās ar organizācijas pieredzi sadarbības partneriem un tās prezentēšana dažādos pasākumos gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Grāvītis Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā un sabiedrisko attiecību menedžera kvalifikāciju. Viņš šajā augstskolā turpina maģistra studijas projekta vadībā.

Nesen amatā pieņemtais Ministru kabineta preses sekretārs teicami pārvalda angļu valodu, kā arī sarunvalodas līmenī pārzina krievu un spāņu valodu.

Ministru kabineta preses sekretāra galvenie pienākumi ir sagatavot un realizēt komunikācijas stratēģiju par valdības un valsts pārvaldes darbu un pieņemtajiem lēmumiem, koordinēt ministriju komunikāciju par valdības darba kārtības jautājumiem, kā arī organizēt valdības līmeņa komunikācijas kampaņas par sabiedrībai aktuāliem valdības lēmumiem un jautājumiem. Tāpat Ministru kabineta preses sekretāra pienākumos ietilpst žurnālistu darba organizēšana Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumos, kā arī līdzdalība Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumu organizēšanā.

Konkurss uz šo amatu tika izsludināts, jo iepriekšējā Ministru kabineta preses sekretāre Sabīne Spurķe pēc teju septiņu gadu ilga darba Valsts kancelejā pieņēma lēmumu kļūt par Finanšu nozares asociācijas komunikācijas vadītāju.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība ĀM seko līdzi situācijai Beirūtā, bet pagaidām ziņu par spēcīgajā sprādzienā cietušiem valstspiederīgajiem nav
(Pievienota 3.rindkopa.) Rīga, 4.aug., LETA. Ārlietu ministrija seko līdzi situācijai Libānas galvaspilsētā Beirūtā, kur šodien noticis spēcīgs sprādziens, aģentūrai LETA pavēstīja ministrijas preses sekretārs Jānis Beķ...
Sabiedrība Lielveikalā nolaupīts bērns? Policija nākusi klajā ar savu informāciju

Valsts policija noraida sociālajos tīklos izplatīto ziņu par bērna nolaupīšanu kādā tirdzniecības centrā Rīgā.

Sabiedrība LPS atbalsta GMI celšanu līdz 109 eiro un trūcīgā statusam - 218 eiro

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde atbalsta garantētā minimālā ienākuma (GMI) līmeņa celšanu līdz 109 eiro un trūcīgas personas ienākumu līmeņa noteikšanu 218 eiro apmērā, šodien pēc tikšanās ar labklājības ministri Ramonu Petraviču (KPV LV) aģentūru LETA informēja LPS.

Sabiedrība Paziņots, ar ko saistīts negadījums gaisa trošu ceļā Alūksnē

Pirmdien gaisa trošu nobraucienā Alūksnē notikušais negadījums, kurā cieta sieviete, ir saistīts ar cilvēcisko faktoru un laika apstākļu, proti, vēja radītu traucējumu izraisītu rācijas saziņas kļūmi starp instruktoriem, kuras dēļ braucējs trasē tika palaists par ātru, informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Lasiet arī

Sabiedrība Latvijas valdība ir apņēmusies mainīt sabiedrības paradumus

Nacionālais attīstības plāns 2021.-2027.gadam (NAP2027) ir vērsts uz sabiedrības paradumu maiņu, pēc ceturtdien notikušās Nacionālās attīstības padomes sēdes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Sabiedrība Valdība cels cenas cigaretēm

Gaidāmo nodokļu izmaiņu kontekstā piedāvāts pakāpeniski paaugstināt akcīzes nodokli tabakas izstrādājumiem, paredz aģentūras LETA rīcībā esošais ministriju izstrādātais piedāvājums nodokļu politikas pamatnostādņu izmaiņām no 2021.gada līdz 2025.gadam.

Sabiedrība Šuplinska uztaisīs skolotājus gada laikā. Varbūt ārstus arī šādi varēs sabrūvēt?

Ministru kabinets pieņēma grozījumus par jaunu pedagoģiskās izglītības programmu, kas ir saīsināta no četriem līdz vienam gadam. Programma būs vērsta uz 100 jaunu mērķtiecīgu un motivētu dažādu tautsaimniecības nozaru speciālistu piesaisti, uzņemšanu un sagatavošanu, lai viņi varētu uzsākt darbu par skolotājiem Latvijas skolās jau šā gada septembrī. Kas nākamie – varbūt ārsti? Viņu valstī arī akūti pietrūkst.