• Justs,
  • Skaidra,
  • Skaidrīte
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


ASV un Dānija plāno pievienoties Rīgā izvietotajam NATO Stratcom centram

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 12:20, 14.04.2020

ASV un Dānija plāno pievienoties Rīgā izvietotajam NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centram.


Avots: LETA

Valdība šodien akceptēja likumprojektus par ASV Aizsardzības departamenta un Dānijas Ārlietu ministrijas pievienošanos saprašanās memorandam starp patlaban centrā ietilpstošajām valstīm par centra funkcionālajām attiecībām.

Plānots, ka ASV nosūtīs darbam centrā darbinieku štāba virsnieka amatā Doktrīnas, koncepcijas un eksperimentālajā nodaļā, kā arī veiks ikgadējās kontribūcijas, kas nepieciešamas centra darbības nodrošināšanai.

Savukārt Dānijas Ārlietu ministrija plāno nosūtīt Dānijas diplomātiskā dienesta darbinieku vecākā padomnieka amatā Doktrīnas, koncepcijas un eksperimentālajā nodaļā. Arī Dānija veiks ikgadējās kontribūcijas, kas nepieciešamas centra darbības nodrošināšanai.

Centra uzdevumi ir veicināt stratēģiskās komunikācijas attīstību, kā arī sniegt ekspertīzi un atbalstu NATO šajā jomā. Centra darbinieki izstrādā rīcības plānus, organizē apmācības un piedalās NATO mācībās. Centrs sniedz tiešu atbalstu stratēģiskās komunikācijas disciplīnās dalībvalstīm un NATO štābiem.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Vilcienu Lielvārde-Rīga un Rīga-Lielvārde pasažierus aicina novērot veselību
Rīga, 27.febr., LETA. Veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi noskaidrojuši, ka kāds pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, no 15.februāra līdz
Sabiedrība Apstrīdēts Positivus saimniekam Majoram labvēlīgais spriedums Expo krimināllietā

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra un Ekonomikas ministrija (EM) apstrīdējušas attaisnojošo spriedumu krimināllietā, kurā par piesavināšanos lielā apmērā saistībā ar Latvijas nepiedalīšanos starptautiskajā izstādē "Expo 2015" apsūdzēts uzņēmējs, festivāla "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors, noskaidroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Kad vismaz 15 gadus vecs bērns pats var saņemt 500 eiro pabalstu? Skaidro LM

Valdības atbalstīto vienreizējo 500 eiro atbalstu Covid-19 krīzē piešķir par bērna audzināšanu, bet ne pašam bērnam, pauda Labklājības ministrijas (LM) Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Zita Mustermane.

Sabiedrība Skride nosauc ierobežojumus, kuri, viņaprāt, būtu noteikti jāsaglabā

Saslimstības ar Covid-19 mazināšanai noteikti būtu jāsaglabā tie ierobežojumi, kuri pierādījuši savu efektivitāti, sacīja Saeimas Sociālo un darba lietu komisija priekšsēdētājs Andris Skride (AP).

Lasiet arī

Sabiedrība CBC: pret NATO karavīriem Latvijā tikusi vērsta dezinformācijas kampaņa

Pret Kanādas vadīto NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupu Latvijā tika vērsta ar koronavīrusa pandēmiju saistīta dezinformācijas kampaņa, un alianses komandieri uzskata, ka tā īstenota no Krievijas, svētdien vēsta Kanādas sabiedriskās raidorganizācijas CBC portāls.

Sabiedrība NATO aizsardzības ministri spriedīs par alianses atbalstu cīņā ar Covid-19

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) šodien piedalīsies NATO aizsardzības ministru ārkārtas sanāksmē, kurā ministri videokonferences formātā apspriedīs NATO rīcību, reaģējot uz Covid-19 izraisīto pandēmiju, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

COVID-19 Apstiprināta vēl viena Latvijā dienoša NATO karavīra inficēšanās ar Covid-19

Mediķi apstiprinājuši, ka ar Covid-19 vīrusu inficējies vēl viens no Latvijā dienošajiem NATO valstu karavīriem, tādējādi kopumā sasirguši divi sabiedroto karavīri, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.