• Bernedīne,
 • Biruta,
 • Mairita
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Levits un viņa svīta dosies komandējumos par 550 000 eiro + PVN

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:12, 22.03.2020 5

Valsts prezidenta kancelejas izsludinātajā konkursā par aģentūru sniegto komandējumu nodrošināšanas pakalpojumiem ar paredzēto līgumcenu 550 000 eiro apmērā uzvarējis uzņēmums "Averoja", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja interneta vietnē pieejamā informācija.


Avots: LETA

Kancelejas izsludinātā iepirkuma priekšmets bija visa veida transporta biļešu rezervēšanas un piegādes servisa nodrošināšana un ceļojumu apdrošināšanas nodrošināšana kancelejas organizētajiem komandējumiem un darba braucieniem un speciālo reisu lidojumu nodrošināšana.

Kopējā plānotā līgumcena līguma darbības periodā nepārsniegs 555 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Konkursa nolikumā norādīts, ka pasūtītājam līguma izpildes laikā nav pienākuma apgūt visu norādīto plānoto līgumcenu.

Kā norādīja Valsts prezidenta kancelejā, 550 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa ir maksimālā summa, kas netiks pārsniegta visā līguma darbības laikā.

"Samaksa tiks veikta tikai atbilstoši saņemtajam pakalpojuma apjomam - ja mazāk būs komandējumi, arī samaksātā summa būs mazāka," uzsvēra kancelejā.

Līgums noslēgts ar uzņēmumu, kurš iesniedza konkursa nolikuma prasībām atbilstošu piedāvājumu un kuru atzina par saimnieciski visizdevīgāko, vērtējot tam piešķirto punktu summu. Uzņēmums "Averoja" saņēma 195.16 punktus, liecina atklātā konkursa ziņojums.

Uzņēmums "Averoja" reģistrēts 1996.gadā un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Finanšu dati par uzņēmuma darbību 2019.gadā vēl nav publiskoti, bet 2018.gadā tas strādāja ar 15,172 miljonu eiro apgrozījumu un 298 842 eiro peļņu. "Averojas" vienīgā īpašniece ir Sanita Rugina.

Lasīt visus komentārus (5)

Lasiet arī

 • XXL 27.03.2020 14:18
  Nesen mūsu cienījamais prezidents ,stāstīja mums ka K.Ulmanis nav bijis īsts prezidents, bet tikai pienākuma izpildītājs un solīja ka nomainīs uzrakstu zem viņa gleznas pilī. Laiks pierādījis ka K.Ulmanis bija īstais prezidents ,bet jūs tagadējie tādi sava labuma meklētāji , viena savāca pulksteņus, cits remontēja par milzu naudu apartamentus, tagad pērk dārgus krēslus un braukā kur pagadās un tikai gudri runā , labuma nekāda, tā kā Levita kungs man liekas ka jūs tie ''ĪSTIE '' prezidenti neesat Ulmaņa kājas mazā pirkstiņa vērti.
  Сообщить редактору Ответить
 • Sabine 26.03.2020 19:16
  Zaglis!!! Nost no amata vinu un pa taisno saukt pie atbildibas!!! Ka ko tadu var pielaut?!? Si briza situacija vins neko nedara... cilveki arvien vairak slimo, robezas vala un KLAUNS tikai tere valsts naudu!!! Mesls!!!
  Сообщить редактору Ответить
 • glino 25.03.2020 09:31
  Kā nelatvietis kļuva par Latvijas prezidentu-izlaupītāju. Ar kādām tiesībām tiek tērēta milzīga nauda viņa varzas uzturēšanai.
  Ответить
 • Zeize 24.03.2020 22:39
  Cienītais, par kādiem komandējumiem tagad ir runa? Pieprasu aizliegt mukt žurkām no grimstoša kuģa! Ceru, ka neviena valsts nevienu bēgli neuzņems. Katrai valstij pietiek savu rūpju.
  Ответить
 • Ani 24.03.2020 11:21
  Tas prezidents tikai tērē mūsu visu iadzīvotāju naudu arī no pensionāriem ieturēto iedzīvotāju ienākuma nodokli. Mazāk braukātu pa pasauli, mazāk tērētu mūsu naudu, viņš to nav nopelnījis. Nedrīkst ieturēt no pensijas i.i.n., bet to dara. Tas nav pareizi. par to neviens no valdības nedomā.
  Ответить
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Var atsākt organizēt amatiermākslas kolektīvu mēģinājumus klātienē atbilstoši sanitārā protokola vadlīnijām
Rīga, 1.jūn., LETA. Līdz ar grozījumiem valdības rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, no šodienas amatiermākslas kolektīviem būs atļauts atsākt darbību klātienē atbilstoši sanitārajā protokolā noteiktajām pr...
Sabiedrība Pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu
Rīga, 1.jūn., LETA. Šodien visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kuras laikā iedzīvotājiem tiek atgādināts par pienākumu sargāt savu un citu bērnu drošību, aģentūru LETA informēja Labklājības minist...
Sabiedrība Stājas spēkā jauns "Jūrmalas ūdens" pakalpojumu tarifs
Rīga, 1.jūn., LETA. No šodienas stājas spēkā jauns, paaugstināts SIA "Jūrmalas ūdens" tarifs par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem, liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija. Ūdensapgādes tarifs tiks pal...
Sabiedrība "Pasažieru vilciena" bijušajai valdei draud gandrīz 1,5 miljonu eiro atmaksāšana valstij saistībā ar vilcienu iepirkumu
Rīga, 31.maijs, LETA. Krimināllietā par pārkāpumiem vērienīgajā pasažieru vilcienu iepirkumā apelācijas instances tiesa nolēmusi, ka četriem bijušajiem AS "Pasažieru vilciens" (PV) valdes locekļiem jāatmaksā valstij gand...

Lasiet arī

Sabiedrība Gaisa temperatūra saullēktā no +2 līdz +11 grādiem
Rīga, 1.jūn., LETA. Jūnija pirmajā saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija no +2 grādiem vietām Vidzemes augstienē līdz +11 grādiem dažviet piekrastē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Deviņos rītā va...
Sabiedrība No šodienas klātienē varēs notikt vairākas ar izglītību un sportu saistītas aktivitātes
Rīga, 1.jūn., LETA. No šodienas Latvijā klātienē tiks atjaunota vairāku ar izglītību, sportu un kultūru saistītu procesu un aktivitāšu norise, lai sabiedrība pakāpeniski varētu atgriezties pie ierastā darba ritma, kuru š...
Sabiedrība Var atsākt organizēt amatiermākslas kolektīvu mēģinājumus klātienē atbilstoši sanitārā protokola vadlīnijām
Rīga, 1.jūn., LETA. Līdz ar grozījumiem valdības rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, no šodienas amatiermākslas kolektīviem būs atļauts atsākt darbību klātienē atbilstoši sanitārajā protokolā noteiktajām pr...