RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


No darba atlaiž arī ilggadējās LNT ziņu sejas Andri Auzānu un ilzi Dobeli

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:02, 08.11.2019 1

LNT ziņu diktors Andris Auzāns apliecinājis, ka viņam darbs televīzijā uzteikts, sākot ar 1.decembri. Auzāns LNT strādā kopš tās dibināšanas.Aģentūrai LETA arī zināms, ka darba attiecības izbeigtas ar ilggadējo LNT ziņu raidījumu vadītāju Ilzi Dobeli.

Moderatora pienākumus beigs pildīt arī Ivo Goldmanis. Viņš sacīja, ka moderatora darbs medijā viņam nav bijis vienīgais, un TV ekrānos viņš parādījās ļoti reti. Līdztekus minētajam amatam viņš LNT veidojis ārzemju ziņas.

Uzņēmuma vadības lēmums par LNT un TV3 apvienošanu, kā sacīja Goldmanis, neesot bijis pārsteigums.

"Kad no janvāra beidzās dienas ziņas, tas bija signāls, ka ilgi neturpināsies šis pasākums. Ļoti daudzi apstākļi par to liecināja," stāstīja Goldmanis.

Viņš sacīja, ka šomēnes vēl turpinās darbu medijā, bet par turpmāko darbošanos tajā būs skaidrs vēlāk. "Šo mēnesi turpinu, tad skatīšos, kā beigsies kadru revīzijas politika. Ja būs piedāvājums turpināt, to apsvēršu," teica Goldmanis.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, saistībā ar reorganizāciju plānots atlaist apmēram 30 darbinieku. Tomēr "All Media Baltics" pārstāve Alise Mališko aģentūrai LETA norādīja, ka mediju grupa tikai sāks sarunas ar telekanālu TV3 un LNT ziņu dienestu komandām, līdz ar to patlaban nebūtu korekti saukt atlaižamo darbinieku skaitu.

Jau ziņots, ka "All Media Baltics" no decembra Baltijā strādās ar TV3 zīmolu. Mediju grupa izmaiņas veiks arī televīzijas kanālu portfelī, tostarp kanāls LNT vairs neturpinās darbu esošajā formā.

Kompānijā informēja, ka "All Media Baltics" paplašinās kanāla TV3 piedāvāto ziņu apmēru, pārnesot lielāko daļu no LNT ziņu dienesta radītā satura. Mediju grupa veidos arī vienotu ziņu dienestu.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • lasītāja 13.11.2019 15:05
    Žēl, patiesi, ka mūsdienās tik nelietīgi izrīkojas ar īstiem sava aroda pārstāvjiem! Cik ilgi un cik tālu vēl iesim, kas mūs vispār sagaida?
    Сообщить редактору Ответить
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība 2019. gadā nelegālie TV pieslēgumi konstatēti 11 000 mājsaimniecībām

Kā ziņo Valsts policija, pagājušajā gadā uzsākti 10 kriminālprocesi par nelegālu audiovizuālā satura piegādi, 3 kriminālprocesi nodoti kriminālvajāšanai, kopumā TV nelegālā satura pieeju liedzot aptuveni 11 000 Latvijas mājsaimniecību.

Sabiedrība Bērnu slimnīcas krimināllieta: Naudas sodi, nosacīts cietumsods, piespiedu darbs

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa šodien nolasīja saīsināto spriedumu tā dēvētajā Bērnu slimnīcas kukuļošanas lietā, ar kuru apsūdzētajiem tika piespriesti apjomīgi naudas sodi, nosacīta brīvības atņemšana, kā arī piespiedu darbs.

Sabiedrība Tikai elektroniski! VID pārtrauks tiešo komunikāciju ar iedzīvotājiem

Saeima ceturtdien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām, paredzot, ka iesniegumus Valsts ieņēmumu dienestam (VID) nodokļu administrēšanas jautājumos no 2021.gada nodokļu maksātāji varēs iesniegt tikai Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

Sabiedrība "Mēs noliecam galvas jūsu priekšā!" Misānes ģimene izsaka pateicību

Kristīnes Misānes ģimene šodien izplatījusi paziņojumu, kurā izsaka pateicību visām iesaistītajām pusēm par palīdzību Misānes lietas atspoguļošanā un risināšanā.

Lasiet arī

Pasaule Ar kontrabandas cigaretēm automašīnā pieķerts Latvijas goda konsuls

Šķērsojot Ukrainas-Ungārijas robežu, 19.februāra vakarā aizturēts Latvijas goda konsuls Ukrainā Jurijs Ignatko, kura automašīnā atradās kontrabandas cigaretes, vēsta LTV7.

Sabiedrība Par trīs cilvēku slepkavībām mūža ieslodzījumu tiesa tomēr nepiespriež

Zemgales rajona tiesa Aizkrauklē diviem vīriešiem par trīs cilvēku slepkavībām piespriedusi vairāk nekā 20 gadu ilgus cietumsodus, informēja tiesas pārstāve Sanita Grinšpone.

Sabiedrība Līdaka vēlētos turpināt darbu zoodārzā, Morozovs kandidēs Rīgas domes vēlēšanās

Vakar no pašvaldības SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" atbrīvotais valdes priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka vēlētos zooloģiskajā dārzā turpināt darbu, savukārt atbrīvotais valdes loceklis Andris Morozovs (S) kandidēs Rīgas domes vēlēšanās.