RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Redaktores sleja: abonē «Veselības TV Programmu» par vislabāko cenu!

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
BB.LV 17:36, 07.11.2019

Sveiki! Jau pāris mēnešu pie lasītājiem nonāk jauns preses produkts – laikraksts «Veselības TV Programma». Esam jauni, bet jau iekarojuši lasītāju sirdi, jo publicējam plašu TV programmu – 39 TV kanāli un 5 radio programmas.Mūsu trumpis ir avīze «divi vienā» – katrā numurā lasītājs saņem TV un radio programmu, kā arī intervijas ar ārstiem, rakstus par veselību, aktuālāko medicīnā, interesantām personībām, topa augļiem, dārzeņiem vai garšvielām, mītiem un patiesībām par dažādām slimībām, visu par garīgo un fizisko veselību, sporta aktivitātēm, lasītāju jautājumi un speciālistu atbildes un vēl, un vēl. Pauzē var asināt prātu, risinot zviedru krustvārdu mīklu, pasmieties par anekdotēm un uzzināt nedēļas horoskopu.

Ir sācies preses abonēšanas laiks, un «Veselības TV Programma» steidz paziņot, ka šogad abonēšanas cena ir kā dāvana – tikai 24,99 eiro. Tā ir zemākā cena no visām TV programmām. Pērkot laikrakstu kioskā, cena arī ir ļoti kārdinoša – 0,60 eiro. Abonēt laikrakstu varat jebkurā pasta nodaļā (abonēšanas indekss – 1275), kā arī šajā mājaslapā. Nospied uz loga abonēšana, atrodi laikrakstu starp citiem izdevumiem un abonē.

Tiekamies «Veselības TV Programmas» lappusēs!

Veselību un aktīvu dzīvi vēlot – galvenā redaktore Inese Krakopa

Informācijai:

Laikraksts «Veselības TV Programma»: katru ceturtdienu kioskos!

Plaša TV un radio programma, horoskops, joki un izsmeļoši raksti par veselību. Tikai 0,60 eiro!

Abonēšanas cena 2020. gadam – tikai 24,99 eiro. Tik zema cena nav nevienai TV programmai!


Lasīt visus komentārus (0)

Lasīt visus komentārus

Добавить комментарий

Анонимные комментарии

Добавить

Ответить

Анонимные комментарии

Добавить


ARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Smagā avārija Ventspilī: sākts kriminālprocess, slimnīcā 2 bērni un 2 policisti

Jau vēstīts, ka sestdien notikusi smaga automašīnu sadursme Ventspilī. Policijas pārstāve Gita Gžibovska svētdien apstiprinājusi, ka cietuši divi Valsts policijas darbinieki un divi bērni.

Sabiedrība NBS komandieris brīdina: Latviju neapdraud tikai Krievija, bet arī citas valstis

Latvija savā aizsardzības koncepcijā nedrīkst pieņemt, ka tai var būt tikai viens potenciālais pretinieks, intervijā Aizsardzības ministrijas (AM) izveidotajā portālā "Sargs.lv" norādījis Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.

Sabiedrība Virpuļviesulis kapsētā: Valdība dos naudu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem

Virpuļviesuļa postījumu novēršanai Bērzpils pagasta Golvaru kapsētā valdība plāno piešķirt 6784 eiro, liecina Ministru kabineta otrdienas, 19.novembra, sēdes darba kārtība.

Sabiedrība VIDEO. Vēl viena traģēdija uz šosejas pie Rīgas; atkal bojā gājis cilvēks

Vieglās automašīnas un baļķvedēja sadursmē Ropažu novadā gājis bojā cilvēks, bet vēl viens cietis, apliecināja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Sabiedrība Traģiski: Ventspilī pazudusī sieviete atrasta mirusi (+FOTO)

Ventspilī bezvēsts prombūtnē esošā pensionāre Aleksandra Korņejeva atrasta mirusi, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Sabiedrība Noskaidrots, kā iedzīvotāji vērtē gūstamo profesionālo un augstskolu izglītību

Lielākā daļa jeb 54% iedzīvotāju uzskata, ka izglītības saturs aroda un profesionāli tehniskajās skolās un augstskolās atbilst darba tirgus prasībām, liecina sadarbībā ar pētījumu centru SKDS tapušais Rīgas Tālmācības vidusskolas izglītības kvalitātes indekss.

Sabiedrība Latvijā nelicencēto interaktīvo azartspēļu organizētājiem bloķēs maksājumus

Atbildīgās iestādes plāno bloķēt maksājumus Latvijā nelicencēto interaktīvo azartspēļu un izložu organizētajiem.

Sabiedrība Džemmas Skulmes dēls atklāj, ko māksliniece nepaspēja izdarīt

"Pēdējais laiks mammai bija ļoti smags, bet viņa centās to slēpt," atklājis mākslinieces dēls Juris Dimiters atklājis. Kā vēstīts, vasarā Skulme, neveiksmīgi pakrītot, salauza gūžas kaulu. Kad pēc operācijas jau sāka staigāt, vēlreiz krita, salauza otru gūžu, un pēc otrās operācijas vairs neizdevās atlabt.

Sabiedrība Smagi cietuši, no gūtajām traumām miruši - konkrētu pārkāpumu sekas uzņēmumos

Valsts darba inspekcija (VDI) par būtiskiem darba aizsardzības prasību pārkāpumiem, kas rada paaugstinātu risku nodarbināto drošībai, veselībai un dzīvībai, sodījusi 23 uzņēmumus - vairākos no tiem strādājošie smagi cietuši vai no gūtajām traumām miruši, liecina inspekcijas publiskotais pārskats par šī gada pirmo pusgadu.