• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Ziemeļkoreja noliedz ieroču piegādi Krievijai

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
BB.LV 17:46, 22.09.2022

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka nepiegādā ieročus Krievijai, un apsūdzējusi Vašingtonu baumu izplatīšanā.


Publicitātes foto.

"Mēs agrāk nekad neesam eksportējuši ieročus vai munīciju uz Krieviju un neplānojam eksportēt," teikts Ziemeļkorejas Aizsardzības ministrijas amatpersonas paziņojumā, ko izplatījusi Ziemeļkorejas oficiālā ziņu aģentūra KCNA.

Augsta ranga ASV amatpersona septembrī paziņoja, ka Krievija pērk no Ziemeļkorejas miljoniem artilērijas šāviņu, raķešu un bruņojumu, lai izmantotu tos karā Ukrainā, bet darījumi vēl nav pabeigti un nekas neliecina, ka ieroči jau tiktu izmantoti Ukrainā.

Ziemeļkoreja kritizēja Vašingtonu un "citus naidīgos spēkus" par baumu izplatīšanu un brīdināja ASV pārtraukt izplatīt neapdomīgus izteikumus.

Vienlaikus Phenjana uzsvērusi, ka tā saglabā tiesības eksportēt militāro aprīkojumu.

Baltais nams uzskata, ka artilērijas munīcijas iegāde no izolētās Ziemeļkorejas valdības, kā arī darījums par militāro bezpilota lidaparātu iegādi no Irānas, liecina, ka Krievija atrodas spiedīgā situācijā pēc mēnešiem ilgajām Rietumu sankcijām, kuru mērķis ir apturēt Maskavas kara mašīnu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule ES valstis provizoriski vienojas par jaunām sankcijām Krievijai

Eiropas Savienības (ES) valstis panākušas provizorisku vienošanos par astoto sankciju paketi pret Krieviju, kas tai tiks notikta par pilna apjoma karu pret Ukrainu, piektdien ziņu aģentūrai "Reuters" apliecināja trīs avoti diplomātu aprindās.

Pasaule ISW: Ukraiņi pabeiguši Limanas ielenkšanu

Ukrainas armija ceturtdienas vakarā, šķiet, pabeigusi Doneckas apgabala Limanas rajonā esošā Krievijas karaspēka grupējuma aplenkšanu, un gadījumā, ja krievi nespēs pievest papildspēkus, ukraiņi varētu pilsētu ieņemt, piektdien atzinis ASV Kara pētniecības institūts (ISW).

Pasaule Lielbritānijā "Royal Mail" darbinieki streikos 48 stundu garumā

Lielbritānijas pasta pakalpojumu kompānijas "Royal Mail" darbinieki piektdien sāka 48 stundu streiku, pieprasot atalgojuma palielināšanu.

Pasaule Viesuļvētra Floridā laupījusi vairāku cilvēku dzīvības

Viesuļvētra "Īens" nodarījusi plašus postījumus un laupījusi vairāku cilvēku dzīvības Floridā, taču konkrēts bojāgājuši skaits vēl nav zināms. ASV prezidents Džo Baidens izteicies, ka "Īens" varētu būt letālākā vētra Floridas vēsturē.

Lasiet arī

Sabiedrība Mūžībā devusies mākslas kolekcionāre, uzņēmēja Dina Zuzāne

Piektdien mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas mecenāte Dina Zuzāne, aģentūru LETA informēja Andreja Žagara kultūras attīstības fondā.

Pasaule Ukrainas armija likvidējusi kārtējo iebrucēju ielikteni

Ukrainas armija likvidējusi kārtējo krievu okupācijas administrācijas amatpersonu - Hersonas apgabala okupācijas iestāžu vadītāja vietnieku Alekseju Kateriņičevu, piektdiena ziņo krievu mediji.

Sabiedrība Krievijas vēstniekam Latvijā izteikts protests

Krievijas vēstniekam Latvijā Mihailam Vaņinam Ārlietu ministrija iesniegusi protesta notu saistībā ar Krievijas īstenoto okupēto Ukrainas teritoriju prettiesisko aneksiju, aģentūru LETA informēja ministrijā.