• Lita,
  • Sibilla,
  • Teika
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Pāvests Francisks mudina vecākus nenosodīt homoseksuālos bērnus

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 21:03, 26.01.2022 3

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks trešdien mudināja vecākus nenosodīt savus bērnus, ja viņi ir homoseksuāli.Pāvests trešdien runāja iknedēļas vispārējā audiencē, kas bija veltīta Jēzus mātes Marijas vīram svētajam Jāzepam.

Francisks sacīja, ka īpaši domājis par vecākiem, kas sastopas ar "bēdīgām" situācijām savu bērnu dzīvēs.

Minot vecākus, kuru bērni ir slimi, ieslodzīti cietumā vai gājuši bojā auto negadījumos, Francisks piebilda:

"Vecāki, kas redz, ka viņu bērniem ir atšķirīgas seksuālās orientācijas, kā viņi tiek ar to galā un atbalsta savus bērnus un neslēpjas aiz nosodošas attieksmes." "Nekad nenosodiet bērnus," viņš sacīja.

Francisks centies padarīt baznīcu labvēlīgāku homoseksuāļiem, un šajā kontekstā plašu rezonansi izraisīja viņa 2013.gadā teiktais - "kas es esmu, lai tiesātu".

Argentīniešu jezuīts arī runājis par savu kalpošanu homoseksuāļu un transpersonu kopienai, uzstājot, ka viņi ir Dieva bērni, Dieva mīlēti un ka viņi ir pelnījuši baznīcas atbalstu.

Lasīt visus komentārus (3)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Turcija bloķējusi Somijas un Zviedrijas uzņemšanu NATO

Turcijas bloķējusi sarunu uzsākšanu ar Somiju un Zviedriju par uzņemšanu NATO, trešdien aģentūrai DPA apstiprinājuši avoti aliansē.

Pasaule Par Z burta lietošanu uz gadu diskvalificēts krievu vingrotājs Kuļaks

Starptautiskā vingrošanas federācija (FIG) par kara simbolikas lietošanu uz vienu gadu diskvalificējusi Krievijas sportistu Ivanu Kuļaku.

Pasaule Somija un Zviedrija iesniedz pieteikumus dalībai NATO

Somija un Zviedrija trešdien iesniedza pieteikumus dalībai NATO.

Pasaule Ukrainas karaspēks vasarā varētu doties pretuzbrukumā visās frontēs

Ukrainas bruņotie spēki jūnija beigās vai jūlija sākumā varētu doties pretuzbrukumā Krievijas spēkiem visās frontēs, televīzijā paziņoja Ukrainas iekšlietu ministra ārštata padomnieks Rostislavs Smirnovs.

Lasiet arī

Sports Vītoliņš: Čehus jau pētījām; ko mēs labu un sliktu darījām pret norvēģiem

Latvijas valstsvienībai, stājoties pretī jebkuram pretiniekiem, pirmkārt, vajadzētu koncentrēties uz veiksmīgu spēli aizsardzībā, sarunā ar žurnālistiem norādīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sabiedrība Represēto apvienība aicina Latviju atbrīvot no iekarotāju pieminekļiem

Latvijas Politiski represēto apvienība (LPRA) aicina Latviju atbrīvot "no iekarotāju pieminekļiem jeb varmāku pielūgsmes un mūsu pazemojuma simboliem", teikts šodien LPRA konferencē pieņemtajā rezolūcijā.

Sabiedrība Nacionālā apvienība ekonomikas ministra amatam virzīs Ilzi Indriksoni

Nacionālā apvienība (NA) ekonomikas ministra amatam virzīs Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentāro sekretāri Ilzi Indriksoni, Latvijas Televīzijas raidījumā "Kas notiek Latvijā?" paziņoja NA līderis Raivis Dzintars.