• Dzelde,
  • Zelda,
  • Zenta
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Kabulas lidostā atsākušies iekšzemes lidojumi

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 08:41, 05.09.2021

Afganistānas Kabulas lidostā atsākušies iekšzemes lidojumi, paziņojusi aviokompānijas "Ariana Afghan Airline" amatpersona."Ariana Afghan Airline" sestdien veica lidojumus uz trim Afganistānas provincēm - Herātu, Kandahāru un Balhu. Svētdien plānoti vēl trīs lidojumi uz šīm provincēm.

Aviokompānijas amatpersona sacīja, ka avioreisi veikti bez funkcionējošas radaru sistēmas lidostā.

ASV otrdien Kabulas lidostā noslēdza savu karavīru, ASV pilsoņu un citu cilvēku evakuāciju no Afganistānas. Pēc tam Kabulas lidosta pārstāja darboties un lielākā daļa lidostas infrastruktūras ir bojāta.

Trešdien Kabulā ieradās tehniskā komanda no Kataras, lai apspriestu lidostas atvēršanu. Lidmašīna, ar kuru ieradās eksperti, bija pirmā, kas nolaidās Kabulā kopš ASV evakuācijas operācijas beigām. Kabulā ieradušies arī Turcijas eksperti, kas arī strādā pie lidostas darba atjaunošanas.

ANO norādījusi, ka lidostas darbības atjaunošana ir būtiska humānās palīdzības piegādē. Tomēr vēl nav skaidrs, vai komerciālās aviokompānijas vēlēsies piedāvāt savus pakalpojumus talibu kontrolētajā Kabulā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Augsto elektrības cenu dēļ Vīnē ierobežos apgaismojumu

Pielāgojoties augošajām elektroenerģijas cenām, Vīnes pašvaldība nolēmusi ierobežot pilsētas apgaismojumu.

Pasaule Krievija pašlaik ir lielākais drauds Eiropai - ASV aizsardzības ministrs

Krievija pašlaik ir lielākais drauds Eiropai, trešdien Rīgā žurnālistiem uzsvēra ASV aizsardzības ministrs Loids Ostins, kurš ieradies vizītē Latvijā.

Pasaule Maz ticams, ka Krievija vainos Ukrainu aviācijas bāzes apšaudē - eksperts

Maz ticams, ka Krievija vainos Ukrainu aviācijas bāzes apšaudē Krimā, sacīja Nacionālo bruņoto spēku kapteinis Jānis Slaidiņš.

Pasaule Harkivas apgabalā kopš kara sākuma nogalināti vairāk nekā 1000 civiliedzīvotāju

Kopš kara sākuma Krievijas bruņotie spēki Ukrainas Harkivas apgabalā nogalinājuši vairāk nekā 1000 civiliedzīvotāju, viņu vidū - 50 bērnu, pavēstījis Harkivas apgabala prokurors Oleksandrs Fiļčakovs.

Lasiet arī

Sabiedrība Rinkēvičs uzsver nepieciešamību turpināt palīdzēt Afganistānas iedzīvotājiem

Eiropas Savienībai (ES) nepieciešams turpināt palīdzēt Afganistānas iedzīvotājiem, kuri palīdzējuši un atbalstījuši ES un NATO klātbūtni Afganistānā, ES neformālajā ārlietu ministru sanāksmē uzsvēris Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Pasaule Blinkens: mērķi sasniegti, ASV izvedīs karaspēku no Afganistānas

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens trešdien paziņojis, ka pienācis laiks izvest karaspēku no Afganistānas un ka Vašingtona strādās kopā ar NATO sabiedrotajiem pie koordinēta karavīru izvešanas procesa.

Pasaule ASV saskaņojušas ar talibiem septiņu dienu plānu vardarbības samazināšanai

Miera sarunu ietvaros Savienotās Valstis panākušas vienošanos ar talibiem par "septiņu dienu plānu vardarbības mazināšanai", ceturtdien paziņojis ASV aizsardzības ministrs Marks Espers.