• Jadviga,
  • Laura
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Ziemeļkorejas līderis atzīst, ka situācija valstī ir sliktāka kā jebkad

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 12:18, 07.04.2021 1

Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns uzrunā valdošās partijas šūniņu sekretāriem atzinis, ka situācija valstī ir sliktāka kā jebkad.Eksperti uzskata, ka Kims, kurš pie varas Ziemeļkorejā atrodas jau gandrīz desmit gadus, iespējams, nonācis līdz šim smagākajā situācijā, pandēmijai vēl vairāk iedragājot jau tā vājo Ziemeļkorejas ekonomiku, kuru uz ceļiem nospiedusi sliktā pārvaldība un ASV sankcijas.

"Cilvēku dzīves līmeņa uzlabošana... pat vissliktākajā situācijā, kurā mums jāpārvar nepieredzēti daudz problēmu, ir atkarīga no lomas, ko spēlē šūniņas, partijas pamatorganizācijas," Strādnieku partijas šūniņu sekretāru konferencē sacījis Kims.

Ziemeļkorejas ziņu aģentūra KCNA vēsta, ka Kims aicinājis partijas biedrus īstenot lēmumus, kas pieņemti partijas kongresā janvārī, kad viņš solīja stiprināt Ziemeļkorejas kodolprogrammu un paziņoja par jaunu piecgades attīstības plānu.

Vairākus mēnešus pirms tam Kims citā politiskā konferencē atzina, ka viņa plāns uzlabot ekonomiku nenes cerētos rezultātus.

Kims otrdien arī kritizējis partijas šūniņas par trūkumiem, kas nekavējoties jānovērš, lai nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu partijas attīstību, bet nav paskaidrojis, par kādiem tieši trūkumiem ir runa.

Partijas šūniņas, kuras veido pieci līdz 30 biedri, ir mazākās partijas struktūrvienības, kas pārrauga dzīvi fabrikās un citās darbavietās. Šis tīkls ir svarīgs instruments partijas varas uzturēšanā.

Iepriekšējā partijas šūniņu sekretāru konference notika 2017.gadā.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • jupis 07.04.2021 23:51
    pelmenim nav ko ēst
    Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Blinkens: mērķi sasniegti, ASV izvedīs karaspēku no Afganistānas

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens trešdien paziņojis, ka pienācis laiks izvest karaspēku no Afganistānas un ka Vašingtona strādās kopā ar NATO sabiedrotajiem pie koordinēta karavīru izvešanas procesa.

Pasaule EK gatavojas piesaistīt līdz 800 miljardiem eiro ekonomikas atveseļošanai

Eiropas Komisija (EK) izmantos diversificētu finansēšanas stratēģiju, lai līdz 2026.gadam piesaistītu aptuveni 800 miljardus eiro faktiskajās cenās, veicot pasākumus, kas nodrošinās, ka aizdevumi no pagaidu atveseļošanās instrumenta "Next Generation EU" tiks finansēti ar visizdevīgākajiem noteikumiem Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm un to iedzīvotājiem.

Pasaule Lietuvā pret Covid-19 vakcinēto skaits pārsniedzis pusmiljonu

Lietuvā turpinoties prioritāro sabiedrības grupu potēšanai pret Covid-19, kopējais vakcinēto skaits valstī pārsniedzis pusmiljonu - vismaz vienu poti līdz šodienai saņēmuši 508 983 cilvēki, bet 193 007 cilvēki jau vakcināti arī atkārtoti.

Pasaule Saeimas komisija atbalsta Latvijas pozīciju par digitālo zaļo sertifikātu

Saeimas Eiropas lietu komisijas deputāti šodien lēma atbalstīt Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par digitālo zaļo sertifikātu, kā arī lēma ieviest dažas korekcijas.