• Jadviga,
  • Laura
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Izraēla tomēr atliek palestīniešu strādnieku vakcināciju pret Covid-19

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 22:19, 06.03.2021

Izraēla piektdien atlika līdz turpmākam paziņojumam savus plānus vakcinēt pret Covid-19 palestīniešus, kuri strādā Izraēlā un Jordānas rietumkrasta ebreju apmetnēs.Izraēlas militārā aģentūra COGAT, kas koordinē ikdienas lietas ar Palestīnas pašpārvaldi, izskaidroja atlikšanu ar "administratīviem kavēkļiem" un piebilda, ka jauns sākuma datums šai vakcinācijas kampaņai tiks noteikts vēlāk.

Palestīniešu strādnieku vakcinācijas programmu bija paredzēts sākt svētdien kontrolpunktos, caur kuriem palestīnieši no Jordānas rietumkrasta ierodas Izraēlā, un Izraēlas rūpniecības zonās.

Šī vakcinācija varētu mazināt Izraēlas kritiku par to, ka tā nedalās savos vakcīnu krājumos ar palestīniešiem, kuri dzīvo Jordānas rietumkrastā un Gazas joslā, lai gan Izraēla ir panākusi vienu no pasaulē straujākajām vakcinācijām pret Covid-19.

Izraēla ir arī paziņojusi par plāniem dalīties liekajās vakcīnās ar ģeogrāfiski tāliem sabiedrotajiem Āfrikā, Eiropā un Latīņamerikā, tomēr šāds lēmums ir iesaldēts juridisku jautājumu dēļ. Izraēlas, Austrijas un Dānijas līderi ceturtdien Jeruzalemē oficiāli apliecināja, ka cīņai ar jauno koronavīrusu veido aliansi vakcīnu jomā.

Izraēlā strādā apmēram 100 000 palestīniešu no Jordānas rietumkrasta. Palestīnas pašpārvalde ir ieguvusi vakcīnu devas tikai 6000 cilvēkiem, kas nozīmē to, ka lielākā daļa no septiņiem miljoniem palestīniešu Jordānas rietumkrastā un Gazas joslā paliks nevakcinēti.

Jordānas rietumkrastā pagājušonedēļ tika noteikti jauni ierobežojumi, lai iegrožotu Covid-19 gadījumu skaita pieaugumu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Blinkens: mērķi sasniegti, ASV izvedīs karaspēku no Afganistānas

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens trešdien paziņojis, ka pienācis laiks izvest karaspēku no Afganistānas un ka Vašingtona strādās kopā ar NATO sabiedrotajiem pie koordinēta karavīru izvešanas procesa.

Pasaule EK gatavojas piesaistīt līdz 800 miljardiem eiro ekonomikas atveseļošanai

Eiropas Komisija (EK) izmantos diversificētu finansēšanas stratēģiju, lai līdz 2026.gadam piesaistītu aptuveni 800 miljardus eiro faktiskajās cenās, veicot pasākumus, kas nodrošinās, ka aizdevumi no pagaidu atveseļošanās instrumenta "Next Generation EU" tiks finansēti ar visizdevīgākajiem noteikumiem Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm un to iedzīvotājiem.

Pasaule Lietuvā pret Covid-19 vakcinēto skaits pārsniedzis pusmiljonu

Lietuvā turpinoties prioritāro sabiedrības grupu potēšanai pret Covid-19, kopējais vakcinēto skaits valstī pārsniedzis pusmiljonu - vismaz vienu poti līdz šodienai saņēmuši 508 983 cilvēki, bet 193 007 cilvēki jau vakcināti arī atkārtoti.

Pasaule Saeimas komisija atbalsta Latvijas pozīciju par digitālo zaļo sertifikātu

Saeimas Eiropas lietu komisijas deputāti šodien lēma atbalstīt Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par digitālo zaļo sertifikātu, kā arī lēma ieviest dažas korekcijas.

Lasiet arī

Sabiedrība Eksperts: videonovērošanas tīkls var izrādīties nevajadzīga naudas izsviešana

Ideja par vienotu visas valsts videonovērošanas tīklu nav slikta, tomēr ir vairākas nianses, kuras šo projektu var padarīt par milzīgas naudas nevajadzīgu izsviešanu, aģentūrai LETA atzina apsardzes kompānijas SIA "Koblenz drošība" valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.

Sabiedrība Pie Cēsu vakcinācijas centra "dzīvā rinda" jau ir piepildīta un slēgta

Svētdienas rītā pie masu vakcinācijas centra Cēsīs "dzīvajā rindā" stāvošo cilvēku skaits jau pirms centra atvēršanas pārsniedza solīto pieejamo pošu skaitu, tāpēc neilgi pēc plkst.8 rinda tika slēgta, novēroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Rosina 2.martu noteikt par Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās atceres dienu

"Nacionālās apvienības" Saeimas deputāti rosina veikt grozījumus likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", 2.martu nosakot par Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās atceres dienu.