• Anrijs,
  • Arkādijs
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Baltkrievijā piespriests nāvessods diviem brāļiem

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 10:12, 11.01.2020

Baltkrievijā piespriests nāvessods diviem brāļiem, kuri notiesāti par savas skolotājas slepkavību un viņas mājas aizdedzināšanu, paziņojusi Baltkrievijas cilvēktiesību aizstāvības organizācija "Vjasna" ("Pavasaris").Mogiļevas apgabaltiesa piektdien piespriedusi nāvessodu brāļiem Iļjam un Staņislavam Kostjeviem, kuri nozieguma pastrādāšanas brīdī bija 19 un 21 gadu veci. Viņi bija apsūdzēti par savas 47 gadus vecās skolotājas noslepkavošanu, kuras līķis ar daudziem naža dūrieniem tika atrasts viņas nodegušajā mājā Čerikovā pagājušā gada aprīlī.

Abi iepriekš tiesātie brāļi noziegumā atzinās, apgalvojot, ka par nozieguma cēloni kalpojis sens konflikts.

Kā pavēstīja kampaņas "Tiesību aizstāvji pret nāvessodu Baltkrievijā" koordinators Andrejs Poluda, šobrīd līdz ar brāļiem Kostjeviem nāvessoda izpildi Baltkrievijā gaida četri cilvēki.

Baltkrievija ir vienīgā valsts Eiropā, kura joprojām piemēro augstāko soda mēru. Kopš 1990.gada Baltkrievijā izpildīts nāvessods vairāk nekā 400 cilvēku.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Šausmas Japānā: 200 000 cilvēku jāpamet mājas spēcīgu lietusgāžu dēļ

Japānas Kjusju salā spēcīgu lietusgāžu izraisīto plūdu un zemes nogruvumu dēļ vairāk nekā 200 000 cilvēku aicināti pamest mājas un doties uz drošākām patvēruma vietām.

Pasaule ASV pakrata ar pirkstu Latvijas valdībai. Kas tiek pārmests?

Latvijas valdība pilnībā neizpilda minimālos standartus, lai izskaustu cilvēku tirdzniecību, bet pieliek ievērojamas pūles, lai to paveiktu, ziņojumā par cilvēku tirdzniecības apkarošanu secinājis ASV Valsts departaments.

Pasaule Francijā pret ministriem sākas izmeklēšas par notikušo Covid-19 krīzes laikā

Īpaša tiesa Francijā piektdien nolēma sākt izmeklēšanu pret trim esošajiem vai bijušajiem valdības ministriem par viņu rīcību jaunā koronavīrusa krīzes pārvaldībā.

Pasaule Prostitūtas Berlīnē protestē pret pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem

Berlīnē vairāki desmiti prostitūtu piektdien sarīkojušas protestus pret ierobežojumiem, kas noteikti cīņā ar jauno koronavīrusu, jo tie liedz nopelnīt dienišķo iztiku.

Lasiet arī

Sabiedrība Ādažu bāzē atklās jaunuzceltās kazarmas
Rīga, 6.jūl., LETA. Ādažu bāzē šodien plkst.12 atklās divas jaunuzceltās kazarmas, kas paredzētas Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīru izvietošanai, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā. Svinīgajā ka...
Sabiedrība ZM speciālisti piedalīsies ES Padomes Biodrošuma darba grupas tiešsaistes sanāksmē
Rīga, 6.jūl., LETA. Zemkopības ministrijas (ZM) speciālisti šodien piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Padomes Biodrošuma darba grupas tiešsaistes sanāksmē, aģentūru LETA informēja ZM. Sanāksme sāksies plkst.10, un taj...
Sabiedrība Jaunnedēļ RTU tiešsaistē rīkos atvērto durvju dienu ārzemju studentiem
Rīga, 5.jūl., LETA. Nākamnedēļ, 7.jūlijā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizēs atvērto durvju dienu ārzemju studentiem "RTU Open Day 2020", liecina informācija universitātes mājaslapā. RTU atvērto durvju diena no...