• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Slavenā KEF komanda uznems jaunu filmu - Tumšzilais evaņģēlijs (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 13:39, 08.08.2022

Filmas "Kriminālās ekselences fonds" radošā komanda ir ķērusies klāt savai nākamajai filmai – Tumšzilais evaņģēlijs, informēja filmas veidotāju pārstāvis Sergejs Timoņins.


Avots: Facebook

Arī jaunā kinolente tiks veidota bez valsts atbalsta, un arī šīs filmas tapšanā ir iesaistīti neprofesionāli aktieri, kuri pēc filmas pirmizrādes, iespējams, kļūs par populāriem šovmeņiem vai politiķiem.

Filmas centrā būs jaunais kriminālpolicijas izmeklētājs Romāns Skulte, kas sāk strādāt mentenē Rīgā 90. gadu vidū. Skulte ir pilns entuziasma un kāres mainīt pasauli, attīrot to no noziedzības, korupcijas un visiem pārējiem sūdiem, kas viņam derdzas. Kas notiek ar tādu zaļu operu, kurš ar naivu ideālismu lec iekšā īstajā pasaulē? Pa muti dabon – vot, kas notiek! Ātri vien viņš saprot, ka ar ideālismu tālu netiks, un, lai cīnītos gan ar kriminālo pasauli, gan ar paša iecirkni, kuru, kā Skulte redz, ne vienmēr interesē godīgu pilsoņu drošība, viņam nāksies pārkāpt šādus tādus noteikumus un principus. Protams – tas viss cēlu mērķu vārdā! Un kā viedi vēsta mūsu tautas ticējums: "Ar labiem nodomiem ceļš uz elli bruģēts…" vai arī, citējot kādā pašmāju filmas plakātā redzēto, "Jau sākumā bija skaidrs, ka būs sūdi!"

"Komanda ir pieradusi strādāt ekonomiskā režīmā, kad daļa aktieru nāk strādāt bez atalgojuma, kā arī mums ir daudz atbalstītāju, kas palīdz ar materiāliem un vēl vairāk tādu, kas palīdz ar sitienu uz pleca, bet viens ir skaidrs – bez piķa mums neiztikt. Tādēļ ir pienācis brīdis, kad aicinām kinomīļus atvērt savus maciņus un piedalīties filmas Tumšzilais evaņģēlijs tapšanā, atbalstot tās kolektīvā ieguldījuma jeb crowdfunding kampaņu. Ar tās palīdzību plānojam savākt kādu daļu filmas budžeta un iesaistīt potenciālos skatītājus filmas tapšanas procesā, pretim piedāvājot dažādus vairāk vai mazāk noderīgus štruntus, sākot ar galveno, kas nepieciešams daudziem pašmāju kino cienītājiem - "Grēksūdze".

"Tumšzilā evaņģēlija vilciens ir ceļā. Kādā brīdī aptrūksies bendža, būs jāpastumj un jāpārbrauc kādam grubulim, bet agrāk vai vēlāk vilciens pienāks galapunktā. Filmu ar labiem vārdiem, darbiem un finanšu instrumentiem jau atbalsta Vino Films, DEPO, Fon Films, Jura Podnieka Studija un VUCA.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Dziesminieki aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live"

Autori, izpildītāji un producenti līdz 10. oktobrim aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live", aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Agnese Cimuška-Rekke.

Izklaide Lūgs piešķirt finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkiem

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) un Kultūras ministrija (KM) lūgs valdību piešķirt papildu finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku organizēšanai, vakar lēma Dziesmu un deju svētku padomes sēde.

Izklaide Pirmizrāde Elzas Gaujas melnajai komēdijai "Mamma vēl smaida"

Šodien pie skatītājiem nonāks režisores Elzas Gaujas melnā komēdija "Mamma vēl smaida", informēja Nacionālajā kino centrā.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Smiekli paildzina dzīvi!

Lasiet arī

Sabiedrība Madonā no novembra ūdens tarifi pieaugs par 23%

SIA "Madonas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. novembra pieaugs par 23% - līdz 3,53 eiro par kubikmetru, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.

Sabiedrība Mūžībā devusies mākslas kolekcionāre, uzņēmēja Dina Zuzāne

Piektdien mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas mecenāte Dina Zuzāne, aģentūru LETA informēja Andreja Žagara kultūras attīstības fondā.

Pasaule Ukrainas armija likvidējusi kārtējo iebrucēju ielikteni

Ukrainas armija likvidējusi kārtējo krievu okupācijas administrācijas amatpersonu - Hersonas apgabala okupācijas iestāžu vadītāja vietnieku Alekseju Kateriņičevu, piektdiena ziņo krievu mediji.