• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Sievietei ar neapbruņotu aci redzams: ir maukojusies vai nav - iesaka Gobzems

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 12:33, 08.08.2022

Odiozais Saeimas deputāts Aldis Gobzems jauno nedēļu iesācis nākot klajā ar viedu padomu sievietēm.


Avots: Facebook

Sociālajā tīklā Facebook Gobzems raksta:

"Labrīt. Šis ieraksts nebūs par politiku. Tas būs par sievietēm. Adresēts jo īpaši jaunām sievietēm, kuras ir dzīves pieredzes meklējumos.

Man kā vīrietim ar sirmiem deniņiem un zināmu pieredzi dzīves laikā ir uzkrājušies daži novērojumi. Un tie ir šādi. Meitenes, kuras vairāk maina partnerus, pārsniedzot zināmu vecuma slieksni, tā arī sāk izskatīties. Sieviete pilnbriedā ir nesalīdzināmi skaistāka, ja viņa līdz tam nav mainījusi vienu pēc otra. Nevis skaistāka, bet uzreiz ar neapbruņotu aci ir redzams - ir maukojusies vai nav.

Tā tas vienkārši ir. Nemaukojaties. Jūsu krutums nav ne tas, ka kāds Jūs var aizvest ceļojumā vai ar porši līdz pirmajiem krūmiem. Jūsu krutums nav somiņa, kas ir vienīgais Jūsu aktīvs. Atcerieties, ir sievietes, kuras drāž, un ir, kuras prec. Esiet otrās. Tas atmaksājas."

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Dziesminieki aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live"

Autori, izpildītāji un producenti līdz 10. oktobrim aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live", aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Agnese Cimuška-Rekke.

Izklaide Lūgs piešķirt finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkiem

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) un Kultūras ministrija (KM) lūgs valdību piešķirt papildu finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku organizēšanai, vakar lēma Dziesmu un deju svētku padomes sēde.

Izklaide Pirmizrāde Elzas Gaujas melnajai komēdijai "Mamma vēl smaida"

Šodien pie skatītājiem nonāks režisores Elzas Gaujas melnā komēdija "Mamma vēl smaida", informēja Nacionālajā kino centrā.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Smiekli paildzina dzīvi!

Lasiet arī

Sabiedrība Madonā no novembra ūdens tarifi pieaugs par 23%

SIA "Madonas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. novembra pieaugs par 23% - līdz 3,53 eiro par kubikmetru, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.

Sabiedrība Mūžībā devusies mākslas kolekcionāre, uzņēmēja Dina Zuzāne

Piektdien mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas mecenāte Dina Zuzāne, aģentūru LETA informēja Andreja Žagara kultūras attīstības fondā.

Pasaule Ukrainas armija likvidējusi kārtējo iebrucēju ielikteni

Ukrainas armija likvidējusi kārtējo krievu okupācijas administrācijas amatpersonu - Hersonas apgabala okupācijas iestāžu vadītāja vietnieku Alekseju Kateriņičevu, piektdiena ziņo krievu mediji.