• Ilvija,
  • Marlēna,
  • Ziedone
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Producents Juris Millers komentējis grupas Citi zēni uzstāšanos Eirovīzijā

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 14:57, 11.05.2022

Latvijas grupa "Citi zēni" Eirovīzijas dziesmu konkursā izdarīja labāko, lai arī nespēja iekļūt finālā, šādu vērtējumu sniedza producents Juris Millers.


Avots: LETA

Grupai "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad" otrdienas vakarā neizdevās iekļūt 66.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Runājot par to, kāpēc apvienībai neizdevās pārvarēt dziesmu konkursa finālu, Millers atzīmēja, ka pagaidām nav zināmi valstu balsojuma rezultāti, tāpēc pagaidām nav zināms tas, vai, piemēram, grupa nav palikusi pirmā "aiz strīpas".

"Ja runājam par veiksmi vai neveiksmi, manuprāt, šeit ir jāvērtē Eiropas noskaņojums. Vakardienas pusfinālā bija divas stilistiski un muzikāli līdzīgas apvienības - no Moldovas un Latvijas. Acīmredzot, Moldovas priekšnesums uzrunājis eiropiešus vairāk nekā Latvijas priekšnesums," sacīja Millers.

Producents, daloties novērojumos no pasākuma vietas, grupai "Citi zēni" nevarot pārmest, piemēram, sliktu dziedājumu, horeogrāfiju vai ko citu. Millera ieskatā, grupa izdarīja ļoti labu darbu, salīdzinot ar vienu vai otru Latvijas pārstāvi aizvadīto gadu laikā. Viņš pieļāva, ka šoreiz Eiropa neuztvēra grupu un tās vēstījumu, kā arī "nebija šajā noskaņā".

Jautāts, vai ticamāk Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēs mūziķi no Ukrainas, producents atzīmēja, ka, ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, arī bukmeikeru prognozes nav mainījušās - Ukraina patlaban ir līderpozīcijās. Millera ieskatā, Ukrainas skaņdarbs, iespējams, nav tas pats labākais šajā gadā, bet, ja Ukraina uzvarēs, tas būs Eiropas vienotības žests, atbalstot Ukrainas tautu.

"Mūziķi, kas atrodas Turīnā, pārsvarā visi piekrīt, ka Ukrainai šogad ir jāuzvar un cīņa notiek par 2.vietu. Runājot ar vairāku valstu mūziķiem, var secināt, ka viņi saprot, ka Ukrainai būtu jāuzvar un tas ir Eiropas vienotības žests, vai tas piepildīsies, to mēs redzēsim sestdien," sacīja producents.

Runājot par Latvijas pārstāvju sekmēm konkursā, Millers pievērsās jautājumam, vai Latvijas Televīzija izdarījusi visu, ko varēja, atbalstot Latvijas pārstāvjus. Millers uzsvēra, ka dalība Eirovīzijā pamatā balstījusies uz pašu mūziķu un privātu sponsoru entuziasmu un finansējumu, bet ne ar valsts atbalstu. Viņš norādīja, ka arī tas ir viens no iespējamiem ilgstošu neveiksmju problēmām un cēloņiem, kādēļ Latvija nespēj izrauties no pusfināliem.

Arī mūzikas producentam un dīdžejam Rūdolfam Budzem nav skaidrs, kāpēc "Citi zēni" nekvalificējās Eirovīzijas otrajam pusfinālam. Budze pieļāva, ka varbūt pietrūcis veiksmes. Mūzikas producenta ieskatā, mūziķi bija īsti ziķeri un arī viņu priekšnesums bija līmenī, tāpēc jo sarežģītāk ir pateikt, kas ir neveiksmes cēlonis.

Jau rakstīts, ka šogad no pirmā pusfināla Latviju apsteidza un finālam kvalificējās Šveice, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Armēnija, Islande un Grieķija.

Grupa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad" tiesības pārstāvēt Latviju šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ieguva, uzvarot Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā "Supernova 2022".

Muzikālo apvienību veido vokālists Jānis Pētersons, vokālists un saksofonists Dagnis Roziņš, taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, ģitārists Krišjānis Ozols. Grupā bungas spēlē Toms Kagainis, bet basu - Roberts Memmēns.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Kamerorķestris Sinfonietta Rīga nākamnedēļ noslēgs koncertsezonu

Latvijas Universitātes Lielajā aulā kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" 21.maija plkst.19 noslēgs 16.koncertsezonu, informēja kamerorķestra pārstāvis Gints Ozoliņš.

Izklaide Kā sagatavoties vasaras sezonai?

Vasara ir laiks, kad jābauda saule un siltums, bet ir vērtīgi jau laicīgi iegādāties dažādas vasaras sezonas preces, kas atpūtu var padarīt vēl baudāmāku.

Izklaide Talsos tapis Intaram Busulim veltīts muzikālais soliņš

Lai papildinātu Talsu pilsētas vidi un dažādotu tūrisma piedāvājumu, vienā no pilsētas pakalniem - Baznīckalnā - 14.maijā plkst.13 atklās muzikālo soliņu, informēja pašvaldības pārstāve Inita Fedko.

Izklaide Kā izvēlēties svinīgu kleitu izlaidumam?

Pārliecinoši un spilgti sevi piesaka gada visgaidītākais brīdis, kad pavasaris ir nevien sajūtās, bet arī dabā . Strauji tuvojas vasasa, un kalendārā atzīmētie svētku un svinību datumi iegūst reālus apveidus. Svētkiem būt!

Lasiet arī

Sabiedrība Pabriks ASV kongresmeņus aicina palielināt militāro atbalstu Latvijai

Pirmdien Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) tikās ar ASV Kongresa pārstāvjiem Donu Beikonu, Rubenu Gajego un Sāru Džeikobsu un aicināja palielināt ASV militāro atbalstu Latvijai.

Pasaule Time ietekmīgāko personu simtniekā iekļauts gan Zelenskis, gan Putins

Gan Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, gan Krievijas prezidents Vladimirs Putins iekļauti ASV izdevuma "Time" katru gadu veidotajā pasaules ietekmīgāko cilvēku simtniekā.

Pasaule Vienīgais risinājums karam ir Ukrainas uzvara un Krievijas zaudējums - Kariņš

Vienīgais risinājums karam ir Ukrainas uzvara un Krievijas zaudējums, šodien pēc koalīcijas sanāksmes uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).