• Elma,
  • Elna,
  • Menarda
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Kultūras ministrija meklē Latvijas vēstures popularizētāju

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 13:24, 24.04.2022

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi 186 000 eiro vērtu konkursu par Latvijas vēstures notikumu popularizēšanu trīs gadu periodā, liecina informācija tīmekļvietnē.


Avots: LETA

No pretendenta tiek sagaidīta publikāciju nodrošināšana par dažādiem vēstures notikumiem un faktiem, pamatojoties uz pierādījumos balstītu informāciju, tostarp par Nacionālās pretošanās kustības darbību un mazākumtautību līdzdalību dažādos vēstures notikumos.

Pretendentam būs jāveicina sadarbība starp dažādām Latvijas atmiņas institūcijām un neatkarīgiem pētniekiem. Tāpat būs jāveicina vienotas sociālās atmiņas izpratnes nostiprināšanos Latvijas sabiedrībā.

Paredzēts, ka pretendents sadarbībā ar vietējām kopienām organizēs diskusijas ar sabiedrību par dažādiem Latvijas vēstures notikumiem un faktiem visos Latvijas reģionos, tostarp dažādu atceres dienu laikā un nozīmīgu Latvijas vēstures notikumu norises vietās.

Tiek sagaidīts, ka pretendents nodrošinās regulāru informācijas apriti, komunikāciju un publicitāti par veiktajām sabiedrības izpratnes veicināšanas aktivitātēm par dažādiem Latvijas vēstures notikumiem un faktiem laikposmā no Otrā pasaules kara sākuma līdz mūsdienām, lai aptvertu pēc iespējas plašāku sabiedrības loku.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 20.maija plkst.16.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Dziesminieki aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live"

Autori, izpildītāji un producenti līdz 10. oktobrim aicināti pieteikties dziesmu rakstīšanas nometnei "Riga Live", aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Agnese Cimuška-Rekke.

Izklaide Lūgs piešķirt finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkiem

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) un Kultūras ministrija (KM) lūgs valdību piešķirt papildu finansējumu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku organizēšanai, vakar lēma Dziesmu un deju svētku padomes sēde.

Izklaide Pirmizrāde Elzas Gaujas melnajai komēdijai "Mamma vēl smaida"

Šodien pie skatītājiem nonāks režisores Elzas Gaujas melnā komēdija "Mamma vēl smaida", informēja Nacionālajā kino centrā.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Smiekli paildzina dzīvi!

Lasiet arī

Sabiedrība Madonā plāno veikt mirstīgo atlieku ekshumāciju un pārvietot padomju pieminekli

Šodien un rīt Madonā plāno veikt padomju armijas ģenerālmajora Nikolaja Jakuņina mirstīgo atlieku ekshumāciju, aģentūru LETA informēja Madonas novada pašvaldībā.

Pasaule No dzīves aizgājis pēdējais PSRS 1991.gada puča vadības komitejas loceklis

No dzīves 89 gadu vecumā trešdien aizgājis pēdējais vēl dzīvais PSRS 1991.gada augusta puča vadības komitejas loceklis Oļegs Baklanovs, lietotnē "Telegram" pavēstīja Krievijas federālās kosmosa pārvaldes priekšnieks Dmitrijs Rogozins.

Sabiedrība Daugavpilī atjaunos padomju karavīru piemiņas memoriālu

Daugavpils dome slēgs nodomu protokolu ar Krievijas ģenerālkonsulātu Latvijā par padomju karavīru piemiņas memoriāla atjaunošanu Dubrovina parkā, šonedēļ lēma pilsētas domē.