• Lana,
  • Sergejs,
  • Svetlana
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Valmierā janvāra vidū notiks Ziemas mūzikas festivāls

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 17:43, 02.01.2022

Valmierā no 13.janvāra līdz 16.janvārim notiks Ziemas mūzikas festivāls, aģentūru LETA informēja Valmieras novada pašvaldības pārstāvji.


Avots: LETA

Ziemas mūzikas festivālā varēs dzirdēt Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņu un skolotāju uzstāšanos, kā arī kādu īpašu pārsteigumu.

Festivālu 13.janvārī plkst.18 Valmieras Kultūras centrā un video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra atklās Valmieras novada mūzikas skolu pedagogi.

Nākamajā dienā, 14.janvārī, plkst.18 Valmieras Kultūras centrā un video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra vizuļos Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņi.

Sestdiena, 15.janvāris, jau tradicionāli sāksies ar muzikālo maratonu. No plkst.10 uz Valmieras Kultūras centra un Valmieras 5.vidusskolas skatuves "stafetes kociņu" cits citam nodos jaunie talanti, kā arī pedagogi no Strenču mūzikas skolas, Rūjienas mūzikas skolas, Mazsalacas mūzikas un mākslas skolas, Valmieras "Yamaha" mūzikas skolas, "Universum" mūzikas un mākslas vidusskolas un Valmieras mūzikas skolas.

Turklāt 15.janvārī plkst.18 Valmieras Kultūras centrā ansamblis "Arcandela" uzstāsies ar koncertprogrammu, kuras iedvesmas avots ir Eiropā atdzimusī balfolka deju mūzika. Tā ir cieši saistīta ar deju kustību, kas radās 20.gadsimta 70.gados Francijā.

Koncertā senas franču dejas, kā arī zviedru, dāņu, skotu, itāļu, vācu, mongoļu, igauņu un latviešu tautas melodijas ansambļa "Arcandela" dalībnieku aranžijās, kā arī oriģinālkompozīcijas izpildīs pianists Rihards Plešanovs, akordeonisti Rolands Zelčs un Māris Rozenfelds, vijolnieks Konstantīns Paturskis, kontrabasists Oskars Bokanovs, kā arī vokālisti Kārlis Saržants un Zane Rozenfelde.

Festivālu svētdien, 16.janvārī, plkst.15 noslēgs koncerts Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcā. Ērģeļmūzika skanēs kopā ar vijoli un sitaminstrumentiem, piedāvājot klausītājiem neparastu, bet burvīgu pārsteigumu. Turklāt koncertā skanēs divas ērģeles. Šajā mācību gadā Valmieras Mūzikas skolā ir atvērta jauna programma ērģelspēles apguvei Līgas Ivānes vadībā, un koncertā elektriskās ērģeles spēlēs šīs programmas audzēkne Terēze Jurka.

Ieeja visos koncertos ir bez maksas. Iekštelpās nepieciešams uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Tiek plānots, ka ielūgumus uz koncertiem iekštelpās varēs izņemt no 12.janvāra Valmieras Kultūras centra kasē.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Ceturtdien notiks kārtējā Dziesmu un deju svētku padomes sēde

Latvijas Nacionālajā kultūras centrā ceturtdien, 29. septembrī, norisināsies kārtējā Dziesmu un deju svētku padomes sēde, kurā tiks skatīti jautājumi par pasākuma sagatavošanas procesu, par amatiermākslas kustību un svētku organizatoriskā modeļa izvērtēšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra Sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Ertmane.

Izklaide "Pink Floyd" dibinātājs Voterss Putinu sūta d***

Angļu mūziķis un rokgrupas "Pink Floyd" dibinātājs Rodžers Voterss uzrakstījis atklātu vēstuli Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, mudinot Kremļa saimnieku izbeigt karu Ukrainā.

Izklaide Selecka filma "Zemnieki" iekļauta festivāla IDFA programmā "Meistari"

Režisora Ivara Selecka jaunākā pilnmetrāžas dokumentālā filma "Zemnieki", kam Latvijas pirmizrāde gaidāma 4.oktobrī kinoteātrī "Splendid Palace", iekļauta Amsterdamas dokumentālo filmu festivāla "International Documentary Filmfestival Amsterdam" (IDFA) programmas sadaļā "Meistari", informēja producente Elīna Gediņa-Ducena.

Izklaide Valdība piešķir 2,097 miljonu eiro ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā

Valdība otrdien atbalstīja apropriācijas palielināšanu Ekonomikas ministrijai (EM) 2,097 miljonu eiro apmērā, lai nodrošinātu valsts budžeta līdzfinansējumu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā.

Lasiet arī

Izklaide Kultūras ministrija meklē Latvijas vēstures popularizētāju

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi 186 000 eiro vērtu konkursu par Latvijas vēstures notikumu popularizēšanu trīs gadu periodā, liecina informācija tīmekļvietnē.

Izklaide Kauņā svin kļūšanu par Eiropas kultūras galvaspilsētu

Kauņā šajā nedēļas nogalē norisinās svinības par godu tam, ka Lietuvas otrā lielākā pilsēta šogad ir viena no Eiropas kultūras galvaspilsētām.

Sabiedrība KM: sabiedrībā visaugstāko konflikta potenciālu saglabā okupācijas tēma

Latvijas sabiedrībā joprojām visaugstāko konflikta potenciālu saglabā padomju okupācijas un Otrā pasaules kara tēmas, jo latviski un krieviski runājošo iedzīvotāju vidū vērojamas nozīmīgas atšķirības attieksmē pret šiem vēstures notikumiem, kas veicina atšķirīgus priekšstatus par Latvijas valstiskuma pamatiem un ģeopolitisko orientāciju, vērtē Kultūras ministrija (KM).