• Ēriks,
  • Inese,
  • Inesis
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


NKC veicinās Latvijas filmu atpazīstamību

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 13:28, 02.01.2022

Nacionālais kino centrs (NKC) plāno sadalīt 250 000 eiro Latvijas filmu mārketinga, nozares profesionāļu tālākizglītības un industrijas pasākumu atbalstam, liecina informācija NKC tīmekļvietnē.Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas filmu atpazīstamību, kā arī nozares profesionāļu izaugsmi un konkurētspēju, atbalstot projektus, kas īstenojami gada laikā no to iesniegšanas konkursā.

Konkursā tiks atbalstītas tādu projektu izmaksu pozīcijas kā mārketinga izdevumi filmu pirmizrādīšanai un demonstrēšanai kinoteātros Latvijā un tiešsaistes platformās Latvijā, filmu dalībai starptautiskos pasākumos ārvalstīs un retrospektīvu sagatavošanai, kā arī mārketinga aktivitātēm nozīmīgos starptautiskos filmu mākslas pasākumos.

Tāpat plānots atbalstīt projektu izmaksu pozīcijas, kas attiecas uz mārketinga izdevumiem projektu dalībai radošo industriju atbalsta fonda "Media" atbalstītos filmu projektu tirgos ārvalstīs, dalības izdevumiem "Media" atbalstītos tālākizglītības kursos un semināros ārvalstīs, izdevumiem tālākizglītības kursu, semināru un industrijas pasākumu rīkošanai Latvijā.

Projektu iesniegšanas termiņš ir atvērts līdz šī gada 30.novembrim, savukārt izvērtēšana notiks reizi mēnesī.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Talsos tapis Intaram Busulim veltīts muzikālais soliņš

Lai papildinātu Talsu pilsētas vidi un dažādotu tūrisma piedāvājumu, vienā no pilsētas pakalniem - Baznīckalnā - 14.maijā plkst.13 atklās muzikālo soliņu, informēja pašvaldības pārstāve Inita Fedko.

Izklaide Kā izvēlēties svinīgu kleitu izlaidumam?

Pārliecinoši un spilgti sevi piesaka gada visgaidītākais brīdis, kad pavasaris ir nevien sajūtās, bet arī dabā . Strauji tuvojas vasasa, un kalendārā atzīmētie svētku un svinību datumi iegūst reālus apveidus. Svētkiem būt!

Izklaide Producents Juris Millers komentējis grupas Citi zēni uzstāšanos Eirovīzijā

Latvijas grupa "Citi zēni" Eirovīzijas dziesmu konkursā izdarīja labāko, lai arī nespēja iekļūt finālā, šādu vērtējumu sniedza producents Juris Millers.

Izklaide Pussy Riot dalībniece Aļohina, pārģērbjoties par kurjeru. aizbēgusi no Krievijas

Krievijas opozīcijas aktīviste un pankgrupas "Pussy Riot" dalībniece Marija Aļohina no mājas aresta Maskavā izbēgusi, pārģērbusies kurjerdienesta darbinieka formā, un arī pārējais stāsts viņas izkļūšanā uz Rietumiem atgādina spiegu romāna sižetu.

Lasiet arī

Izklaide Latvijas kopražojuma filma iekļauta Berlīnes kinofestivāla galvenajā konkursā

71.Berlīnes starptautiskā kinofestivāla galvenajam konkursam atlasīta Latvijas filmu studijā "Mistrus Media" veidotā kopprodukcija, ungāru režisora Deneša Naģa debijas spēlfilma "Dabiskā gaismā" jeb "Natural Light", aģentūru LETA informēja filmas producente Inese Boka-Grūbe.

Izklaide Pērn Latvijas kinoteātros visvairāk skatīta spēlfilma "Pilsēta pie upes"

Pagājušajā gadā Latvijas kinoteātros visvairāk skatītāju pulcinājusi režisora Viestura Kairiša spēlfilma "Pilsēta pie upes", kuru noskatījušies vairāk nekā 70 000 skatītāju, vienlaikus Covid-19 pandēmijas ietekmē kopējais kino apmeklējumu skaits ievērojami krities, liecina Nacionālā kino centra (NKC) apkopotie dati.

Izklaide Pērn Latvijā saražots par 11 filmām vairāk nekā gadu iepriekš

Pērn, salīdzinot ar 2018.gadu, ir pieaudzis Latvijā ražoto filmu skaits, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) "Latvijas statistikas gadagrāmatā 2020" pieejamie dati.