• Sandis,
  • Uldis,
  • Ulvis
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


VIDEO. Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesma - tā Roterdamā izklausīsies Latvija!

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
lsm.lv 09:03, 13.03.2021 1

Pirmatskaņojumu LTV raidījumā “Kā uzvarēt Eirovīzijā. Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu” piedzīvojusi Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesma “The Moon is Rising”, ar kuru viņa kāps uz skatuves Roterdamā jau maijā. Dziesma ir aicinājums katrai sievietei pašai sev uzlikt karalienes kroni. Tai tapis arī videoklips, kurā piedalās 20 dejotājas un īpašie viesi.


Avots: Youtube
Dziesma “The Moon is Rising” tapusi īpašā “RigaLive” dziesmu rakstīšanas nometnē un uzreiz iekaroja Samantas Tīnas simpātijas. Dziesmas autori ir Oskars Uhaņs (SKVR), Aminata Savadogo un Samanta Tīna.

Samanta Tīna, gatavojoties videoklipa filmēšanai, komandai atklāja savu ideju: “Es gribu runāt par mums kā sievietēm, kuras ir dažādas. Mums katrai ir savs stāsts, bet mēs gribam būt šeit tādas, kādas mēs esam. Arī dziesmā ir teksts, ka tu esi šeit, savā īstajā vietā, ka tev nav jānožēlo. Tā ir sava veida skola, lai kur tu būtu. Tādā veidā vēlos vērst sabiedrības domu uz to, ka neskatīsim vīru pēc cepures. Mana ideja klipam ir, ka tur ir tāda kā modes mēle, podests, pa kuru iet sievietes katra ar savu stāstu un lēni stop kadri, kas viņas iezīmē.”

Klipā Samantas Tīnas tēls veidots kā karaliene. Klipa stilists Anatolijs Ksenofontovs skaidroja: “Samanta būs kā karaliene pa vidu visām dejotājām – tāda sieviete, kādu grib redzēt visi!

Viņa būs stipra, nevis vāja, un patstāvīga, vienlīdzīga ar vīrieti, jo vienlīdzībai starp dzimumiem ir jāpastāv.

Klipā ir 40 tēli, un darba apjoms pirms klipa filmēšanas bija liels. Cerams, ka viss būs kārtībā. Dziesma ir ļoti forša un spēcīga. Paldies arī Aminatai, kas piedalījās dziesmas rakstīšanā. Viss būs kārtībā – būs uguns, kā mēs ar Samantu teicām – būs uguns!”

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Mediju magnāts Ruperts Mērdoks šķirsies no modeles Džerijas Holas

Mediju magnāts Ruperts Mērdoks un modele Džerija Hola šķirs savu laulību, trešdien ziņoja laikraksts "New York Times" (NYT), atsaucoties uz divām informētām personām.

Izklaide Klajā nākusi Andras Manfeldes grāmata Poēma ar mammu (+VIDEO)

Apgāds "Dienas Grāmata" izdevis Andras Manfeldes jaunāko grāmatu "Poēma ar mammu".

Izklaide Miris reiz superpopulārās krievu grupas Laskovij Maj solists Šatunovs (+VIDEO)

Maskavā miris bijušais kādreiz superpopulārās grupas "Laskovij maj" solists Jurijs Šatunovs, paziņojis izpildītāja režisors Arkādijs Kudrjašovs.

Izklaide Kā iegūt taisnus un gludus matus — ieteikumi matu taisnošanai

Matu taisnošana ir viens no matu ieveidošanas paņēmieniem, kas ir ieguvis lielu popularitāti visā pasaulē un tiek plaši izmantots kopš IXX gadsimta 90. gadiem.

Lasiet arī