• Genoveva,
  • Madara
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Kam nauda, kam veiksme? Lūk, ar šīm lietām apveltītākās horoskopa zīmes!

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
lat.bb.lv 13:39, 16.07.2020 1

Bagātība un veiksme noteikti ir saistītas viena ar otru, jo cilvēkam grūti būt laimīgam, ja kabatā nav ne centa. Ir dažas zodiaka zīmes, kurām daudz vieglāk ir gūt panākumus nekā citām, tāpēc no tām varam pamācīties.Ļoti bieži veiksmīgi cilvēki par tādiem kļūst, pateicoties iztēlei un spēcīgai ticībai saviem spēkiem. Domu spēks palīdz mainīt dzīvi labākā virzienā, tomēr ne visām zodiaka zīmēm tā ir vienlīdz izteikta. Un arī pārliecība ir tikai dažiem no mums raksturīga īpašība.

Pašas bagātākās zodiaka zīmes

Vērsis

Vērsim piemīt visi zemes stihijas plusi. Šie cilvēki prot krāt naudu, kā arī māk to gan pareizi tērēt, gan nopelnīt. Šajā ziņā viņi noteikti pārspēj savus “kolēģus” – Jaunavu un Mežāzi. Mežāzis prot strādāt, māk panākt savu, bet šie cilvēki ļoti bieži ir vienpusēji, un viņiem nepiemīt tik augsti attīstīta globāla domāšana kā Vērsim.

Vērsis spēj redzēt visu bildi kopumā, nevis tikai kādu tās daļu, kā tas ir ar citām zīmēm. Vērši ir dzimuši uzņēmēji. Arī Jaunavas varētu par tādiem kļūt, bet viņiem ir bailes pazaudēt visu, kas viņiem ir. Šie cilvēki prot riskēt un ir gatavi šķirties no tā, kas nācis ar smagām pūlēm. Gan Mežāzis, gan Jaunava ir dzimuši darbaholiķi, kuriem grūti iziet no komforta zonas. Tas arī viņus kavē!

Ūdensvīrs

Ūdensvīri sev paņēmuši pašu labāko no Svariem un Dvīņiem, kuras arī ir gaisa stihijas zīmes. Ūdensvīri ir ļoti atjautīgi un gudri, un viņiem līdzi nāk zināšanu un erudīcijas bagāža. Šie cilvēki daudz biežāk nekā citi uzvar dažādās intelektuālās spēlēs. Daudzi izcili izgudrotāji un biznesmeņi dzimst tieši šajā zvaigznājā. Svariem un Dvīņiem trūkst tādas noturības, kāda ir Ūdensvīriem. Dvīņi ir gudri, bet viņi izšķiež savus intelektuālos resursus pilnībā neracionāli. Svari vienkārši vārās paši savā sulā, necenšoties iziet ārpus atļautās rīcības robežām.

Skorpions

Skorpioni paņēmuši pašu labāko no Vēža un Zivīm. Vēzis ir tā persona, kas prot iekarot uzticību un atrast draugus ātrāk nekā jebkurš cits. Zivis atkal ir tā zodiaka zīme, kurai viss ir kārtībā radošajā jomā. Skorpioni ir gudri un garā spēcīgi gluži kā Vēzis, bet tai pašā laikā viņi prot domāt neparasti gluži kā Zivis. Skorpioni ir vieni no pašiem bagātākajiem cilvēkiem uz zemes, jo viņi lieliski pārcieš jebkuras grūtības, prot atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem un ir apveltīti ar fenomenālu atmiņu. Viņos ir ielikts milzīgs potenciāls, lai būtu bagāti un veiksmīgi.

Strēlnieks

Strēlnieki ir tipiski uguns stihijas pārstāvji. No spītīgajiem un garā stiprajiem Auniem Strēlnieks paņēmis nepiekāpīgumu un spēcīgu raksturu. Strēlnieks neizvairās no grūtībām un lieliski tiek galā ar visa veida problēmām. Strēlnieki ir ļoti optimistiski noskaņoti cilvēki, tāpēc viņiem izdodas piesaistīt veiksmi un naudu ar domu spēku. Lauva ir trešais uguns stihijas pārstāvis. No Lauvas Strēlnieks paņēmis spēju prognozēt situācijas, piesaistīt cilvēkus un radīt pareizu pirmo iespaidu. Lauvām trūkst noturības, kāda ir Strēlniekiem, bet Auniem savukārt trūkst motivācijas un ambīciju.

Veiksmīgākās zodiaka zīmes

Veiksmīgu cilvēku ir ne mazums, bet pašas, pašas veiksmīgākās ir Vērsis, Skorpions, Jaunavas, Zivis un Dvīņi. Tiesa, no šī saraksta tikai Vērsis un Skorpions maksimāli racionāli spēj izmantot veiksmi, lai gūtu finansiālu labumu. Pārējās pieminētās zodiaka zīmes daudz mazākā pakāpē māk izmantot savas priekšrocības, lai būtu veiksmīgas.

Jaunavām veiksme uzsmaida tikai pašās kritiskākajās situācijās, kad no viena soļa var sabrukt viss, kam bija veltīts daudz laika. Zivīm ir līdzīga situācija, bet Dvīņiem gan veiksme smaida regulāri. Šie cilvēki vienkārši nenovērtē vai neredz to, kas notiek viņiem apkārt.

Skorpioni ir ļoti veiksmīgi, un tas labi sasaucas ar viņu zināšanām. Ņemot vērā viņu pragmatiskumu un spēju atkāpties vajadzīgajā brīdi, fortūna viņiem nav praktiski vajadzīga. Viņu spēks ir viņu gudrība. Tomēr reizēm gadās situācijas, kad viss ir atkarīgs no situācijas rakstura. Un tieši šādos brīžos Skorpions vēršas pēc palīdzības pie savas intuīcijas.

Vērsim bieži raksturīga veiksme, kas nav atkarīga no ārējiem apstākļiem. Šiem cilvēkiem ļoti bieži vai arī biežāk nekā visiem pārējiem burtiski no gaisa krīt naudu vai iespējas. Neviens nezina, kāpēc tieši šos cilvēkus veiksme tā mīl, bet Vēršiem noteikti ir ciešs sakars ar Visuma centru.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • Pirktspēja 19.07.2020 07:09
    Dolārobligācija nav nauda. Tā sevi "uztur", parazitējot uz pārējām valūtām. Tagad tā "rīkojas" arī britu pounds.
    Сообщить редактору Ответить
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Jauns albums un apjomīga koncertturneja - Hurts dodas arī uz Rīgu! (+VIDEO)

Ar koncertu Arēnā Rīga nākamajā pavasarī, 25.martā, pie mums atkal viesosies tik daudzu skatītāju iemīļotais britu duets "Hurts". Turneja, kas aptver 17 valstis un tik dažādas pilsētas kā Londona un Vladivostoka, pakārtota grupas jaunākajam, nu jau piektajam, albumam "Faith".

Izklaide Iespaidīga summa! Liepājas teātris atklāj, kādus zaudējumus radījusi Covid krīze

Liepājas teātrim Covid-19 izraisītā krīze radījusi vairāk nekā pusmiljona eiro zaudējumus, "Rietumu radio" atklāja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis (LRA).

Izklaide Kivičs paziņo, ka laikam saslimis ar Covid-19 - tāpēc neierodas uz tiesu (+FOTO)

Otrdien, pulksten 9:57 - trīs minūtes pirms noliktās tiesas sēdes sākšanās -, kad pārējo atbildētāju pārstāvji uz sēdi jau bija ieradušies, Vidzemes rajona tiesa Cēsīs saņēma galvenā atbildētāja, skandalozā mūziķa Andra Kiviča elektroniskā pasta vēstuli, kurā viņš skaidroja, kāpēc uz sēdi neieradīsies.

Izklaide Kā gudri iepirkties izpārdošanu laikā? 5 knifi, ko iesaka stila konsultanti

Vasarā izpārdošanas ir kā garda oga katram modes pazinējam un tiem, kas vēlas papildināt savu garderobi ar klasiskiem un trendīgiem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Tieši šobrīd ir laiks gudri iepirkties un stila konsultanti dalās ar dažiem knifiem, kā to paveikt maksimāli efektīvi.

Lasiet arī

Pasaule Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu dēļ pie vēstniecības Rīgā izveidojusies rinda

Šodien interese par nobalsošanu Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās Rīgā ir augstāka nekā iepriekšējās balsošanas dienās un pie Baltkrievijas vēstniecības Rīgā ir izveidojusies rinda, aģentūrai LETA pastāstīja vēstniecībā.

Sabiedrība Kopmītņu kaislības: vīrietis piekauts, jo skaļi klausījās mūziku

Vidzemes rajona tiesa piespriedusi naudas sodu trīs minimālo mēnešalgu jeb 1290 eiro apmērā kādam vīrietim par kopmītņu biedra piekaušanu, jo viņš savā dzimšanas dienā kopmītņu istabiņā skaļi klausījās mūziku.

Pasaule Baltkrievijā aizturēti septiņi Tihanovskas vēlēšanu štāba pārstāvji

Baltkrievijā aizturēti septiņi prezidenta amata kandidātes, opozicionāres Svetlanas Tihanovskas vēlēšanu štāba pārstāvji, svētdien pavēstīja Tihanovskas preses sekretāre Anna Krasuļina.