• Estere,
  • Hermīne
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Modele Māra Sleja turpmāk būs dzirdama radio ēterā. Arī Mārtiņš Makreckis

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
lat.bb.lv 12:53, 01.06.2020

No jūnija jauniešu multimediālās platformas Latvijas Radio 5 – Pieci.lv komandai pievienojas jauni papildspēki: galvenā mūzikas redaktora amatā stājas mūzikas producents, dīdžejs Mārtiņš Makreckis, kurš plašāk zināms kā Makree, lat.bb.lv informēja Latvijas Radio. Tāpat radio ēteru bagātinās modeles un mediju personības Māras Slejas dienas programma, kuras balss būs dzirdama sākot ar jūliju.„Esam gandarīti par spēcīgo un profesionālo komandas papildinājumu! Nešaubīgi, tas dos jaunu enerģiju, idejas, iedvesmu un skanējumu. Ienākt kolektīvā un uzsākt darbu Radiomājā Covid-19 laikā, kad lielākā daļa strādā un raida attālināti, ir papildu izaicinājums un nebijusi pieredze mums visiem. Tāpēc esam ieplānojušu laiku ieskrējienam. Pirmais mēnesis paies, iepazīstot jaunos pienākumus un darba vidi, bet no jūlija Māra būs ēterā un Mārtiņš pilnvērtīgi uzsāks galvenā mūzikas redaktora pienākumu veikšanu,” stāsta Latvijas Radio 5 – Pieci.lv vadītāja Ilva Milzarāja.

Mārtiņš Makreckis jeb Makree ir Latvijā plaši pazīstams dīdžejs, mūzikas producents un deju mūzikas autors, kurš sadarbojies ne tikai ar populāriem pašmāju mūziķiem, bet arī ar starptautiski atzītiem un populāriem ārvalstu deju mūzikas producentiem, dīdžejiem un vadošo Eiropas izdevniecību Sony UK. Viņš ir ieguvis plašu un daudzveidīgu pieredzi, strādājot mūzikas laukā: koncertu apskaņošanā, ierakstu studijās, televīzijas šovos, veidojot tiem muzikālo noformējumu

“Esmu priecīgs par man doto iespēju pievienoties Pieci.lv komandai. Būdams Pieci.lv klausītājs jau no kanāla pirmsākumiem, esmu apbrīnojis tā izaugsmi un spēju jauniešiem piedāvāt tik daudzveidīgu muzikālo un informatīvo saturu. Šī būs lieliska iespēja strādāt ar jau zināmiem mūziķiem, kā arī jaunajiem talantiem, turpinot radio klausītājus iepazīstināt ar svarīgāko latviešu un pasaules mūzikā,” saka Makreckis.

Par līdzšinējo Pieci.lv veiksmes atslēgu jaunais mūzikas redaktors uzskata veiksmīgo līdzsvaru starp šobrīd aktuālo, jau iemīļoto un vēl nedzirdēto Latvijas un pasaules mūzikas ēterā. Mārtiņš Makreckis uzskata, ka šis jāsaglabā, vienlaikus vairāk laika atvēlot deju mūzikai, Latvijā radītam hip hop, kura kvalitāte pēdējos gados strauji augusi, kā arī dodot priekšroku mūzikai ar dzīviem elementiem, izvairoties no jūtami programmētas mūzikas.

Pieci.lv galvenais mūzikas redaktors tika izvēlēts atklātā konkursā –no 27 pieteikumiem, sīvā konkurencē otrajā kārta tika izvērtēti 7 spēcīgākie pretendenti.

Māra ievērojamu profesionālo karjeras daļu pavadījusi kā modele. Tieši šis darbs, kā arī teoloģijas studijas Latvijas Universitātē viņu aizvedis līdz ēteram – dažādu televīzijas raidījumu un tiešraižu vadīšanai. Māra vadījusi televīzijas raidījumu „TE!”, zinātnes raidījumu bērniem "Zili brīnumi", dažādas tiešraides, sižetus par Dziesmu un deju svētkiem u.c. Plānots, ka Māra apmēram gadu vadīs Pieci.lv dienas programmu, aizstājot ētera personību Martu Grigali, kura sakarā ar gaidāmo ģimenes pieaugumu devusies ilgstošā atvaļinājumā.

„Iespēja kaut uz gadu pievienoties Pieci.lv komandai ir lieliska un sen gaidīta! Līdzšinējā darbā un studijās esmu sapratusi, ka mana aizraušanās ir cilvēkstāsti, tie ir visa pamatā. Radio tos stāsta caur mūziku, bet tie arvien būs jauni cilvēki, jauni izaicinājumi un jaunas pieredzes. Pavisam jauns, ne tik vizuāls ēters. Esmu gatava pieņemt šo izaicinājumu un mācīties, lai bagātinātu sevi un papildinātu ļoti aizraujošo un priekpilno Pieci.lv komandu un, kas pats svarīgākais, sniegtu savu pievienoto vērtību klausītājiem,” saka Māra Sleja.

No jūlija Māras vadītā dienas programma Pieci.lv ēterā ikdienas būs dzirdam no plkst. 13:00-17:00.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Brīvdabas muzejs sestdienās aicina uz tirdziņu - ieeja bez maksas!

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no šīs sestdienas, 18.jūlija aicina uz Brīvās dabas tirgu Bonaventuras muižas parkā. Vasaras sestdienās no 10.00 līdz 18.00 netālu no ieejas Brīvdabas muzejā, Bonaventuras muižas parkā, pulcēsies vietējie amatnieki ar skaistiem un noderīgiem darinājumiem un pārtikas mājražotāji, kas apmeklētājiem piedāvās nogaršot un iegādāties dažādus Latvijā tapušus gardumus.

Izklaide No valsts naudas miljonu eiro sadalīs seriālu tapšanai

Nacionālais kino centrs (NKC) ir izsludinājis divus konkursus, kuros filmu projektiem plāno sadalīt nepilnus 1,2 miljonus eiro.

Izklaide Mirusi Džona Travoltas sieva, aktrise Kellija Prestone. Kas notika?

57 gadu vecumā mirusi Holivudas zvaigznes Džona Travoltas sieva, aktrise Kellija Prestone.

Izklaide Beidzot sagaidījām... Kivičs paziņo, ka dzimusi meita un atklāj vārdu (+FOTO)
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs pavēstījis, ka pasaulē nākusi viņa un sievas kopīgā meitiņa.

Lasiet arī

Sports Porziņģis komentējis treniņu atsākšanu kopā ar komandu un to, kā jūtas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem sezonas noslēguma turnīrā būs ātri jāieiet spēļu ritmā, uzsver Dalasas "Mavericks" latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis.

Pasaule Nekā nebūs! Eiropas Tiesa anulē ES un ASV vienošanos par datu nodošanu

Eiropas Tiesa ceturtdien par spēkā neesošu pasludinājusi Eiropas Savienības (ES) un ASV datu aizsardzības vienošanos, ka ļāva lielajām tehnoloģiju kompānijām sūtīt datus uz Savienotajām Valstīm.

Sabiedrība RTU ir gatavi jauno mācību semestri sākt attālinātā režīmā

Ja būs nepieciešams, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir gatava jauno mācību semestri sākt attālinātā režīmā, klātienē organizējot daļu laboratorijas darbu, aģentūrai LETA apgalvoja RTU Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta direktors Igors Tipāns.