• Anrijs,
  • Arkādijs
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Latvija slēgs līgumu ar Kuveitu par sadarbību kultūras un mākslas jomā

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 12:53, 11.02.2020

Latvija slēgs līgumu ar Kuveitu par sadarbību kultūras un mākslas jomā, šodien nolēma Ministru kabinets.Dokuments sagatavots ar mērķi radīt līgumtiesisko bāzi sadarbībai starp Latviju un Kuveitu kultūras un mākslas jomā, lai veicinātu abu valstu sadarbības attīstību šajā jomā pēc Kuveitas ierosinājuma.

Patlaban vēl nav noteikts paredzamais līguma parakstīšanas laiks, tomēr zināms, ka līgums pēc parakstīšanas stāsies spēkā dienā, kad pa diplomātiskajiem kanāliem būs saņemts rakstisks paziņojums, kas apstiprina, ka procedūras, lai šis līgums stātos spēkā, ir izpildītas.

Sadarbība starp Latviju un Kuveitu aizsākusies kopš pirmajiem Latvijas neatkarības atgūšanas gadiem. Tāpat uzsvērts, ka Kuveita ir valsts ar augstu labklājības līmeni, kas velta lielu uzmanību kultūras projektu īstenošanai. Interesi par sadarbību ar Latviju ir izrādījis arī Kuveitas Pētniecības un studiju centrs.

Plānots, ka līgums veicinās tiešu kontaktu nodibināšanu un sadarbību starp abu valstu kultūras iestādēm. Tas paredz arī sadarbību visās kultūras un mākslas jomās, kultūras jomā iesaistīto apmaiņu un dalību kultūras pasākumos, kas tiek rīkoti abās valstīs. Līgums paredz sadarbību arī starp kultūras mantojuma aizsardzības iestādēm, muzejiem un bibliotēkām.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Par Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu naudas atmaksu lems tiesa

Par Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu naudas atmaksu lems tiesa, aģentūrai LETA pavēstīja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC).

Izklaide Ar grandiozu strūklaku šovu Rīgā darbu atsāks Lido Atpūtas centrs

Jaudīgs strūklaku šovs un krāšņs gaismas objekts "LIDO zieds" pievakarē un nakts stundās, mūzika, pārsteigumi un pasaules garšu ceļojums – pēc teju trīs mēnešu dīkstāves ar emocijām bagātu atklāšanas vakaru un aizraujošu programmu visai vasarai darbu atsāks Lido Atpūtas centrs Krasta ielā, Rīgā.

Izklaide Ikgadējā Rīgas restorānu nedēļa būs! Tā sāksies jau nākamnedēļ

Jūnija beigās sāksies ikgadējā Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) rīkotā restorānu nedēļa galvaspilsētā, informēja RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua.

Izklaide Ne tikai šašliks. Lūk, trīs gardas receptes, ko pagatavot uz grila Līgo vakarā!

Lai gan vairums grilētāju vēl aizvien dod priekšroku tradicionālajam šašlikam, mūsdienās pieejamās grilētu ēdienu variācijas ir teju bezgalīgas. Grilēt var gandrīz jebko: dārzeņus, maizi, augļus, pat zefīru, ogas un jūras. Līgo svētkos blakus jau tradicionālajam pašu sietajam ķimeņu sieram un alum iesakām nogaršot ko netradicionālāku. Rimi Gardēži Normunds Baranovskis, Signe Meirāne un Liene Zemīte iesaka trīs receptes Līgo svētku grilam, kuras neatstās vienaldzīgas nevienas garšu kārpiņas.

Lasiet arī

Izklaide Aprīlī paziņos Latvijas Literatūras gada balvas saņēmējus

30.aprīlī plkst.21.05 kanāla LTV1 pārraidīs raidījumu, kurā taps zināmi Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) saņēmēji, aģentūru LETA informēja Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste.

Sabiedrība Izsludina pieteikšanos UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajam sarakstam

Līdz 30.jūnijam pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un citas juridiskas personas var pieteikt Latvijas kultūras un dabas pieminekļus iekaušanai UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā, aģentūru LETA informēja UNESCO Latvijas Nacionālā komisijas (LNK) komunikācijas konsultante Kitija Balcare.

Izklaide Ar plašu programmu Jūrmalā atzīmēs dzejnieces Aspazijas 155.gadskārtu

Ar plašu kultūras pasākumu programmu Jūrmalā atzīmēs dzejnieces Aspazijas 155.gadskārtu, aģentūru LETA informēja Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Inese Krieviņa.