RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Latvija slēgs līgumu ar Kuveitu par sadarbību kultūras un mākslas jomā

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 12:53, 11.02.2020

Latvija slēgs līgumu ar Kuveitu par sadarbību kultūras un mākslas jomā, šodien nolēma Ministru kabinets.Dokuments sagatavots ar mērķi radīt līgumtiesisko bāzi sadarbībai starp Latviju un Kuveitu kultūras un mākslas jomā, lai veicinātu abu valstu sadarbības attīstību šajā jomā pēc Kuveitas ierosinājuma.

Patlaban vēl nav noteikts paredzamais līguma parakstīšanas laiks, tomēr zināms, ka līgums pēc parakstīšanas stāsies spēkā dienā, kad pa diplomātiskajiem kanāliem būs saņemts rakstisks paziņojums, kas apstiprina, ka procedūras, lai šis līgums stātos spēkā, ir izpildītas.

Sadarbība starp Latviju un Kuveitu aizsākusies kopš pirmajiem Latvijas neatkarības atgūšanas gadiem. Tāpat uzsvērts, ka Kuveita ir valsts ar augstu labklājības līmeni, kas velta lielu uzmanību kultūras projektu īstenošanai. Interesi par sadarbību ar Latviju ir izrādījis arī Kuveitas Pētniecības un studiju centrs.

Plānots, ka līgums veicinās tiešu kontaktu nodibināšanu un sadarbību starp abu valstu kultūras iestādēm. Tas paredz arī sadarbību visās kultūras un mākslas jomās, kultūras jomā iesaistīto apmaiņu un dalību kultūras pasākumos, kas tiek rīkoti abās valstīs. Līgums paredz sadarbību arī starp kultūras mantojuma aizsardzības iestādēm, muzejiem un bibliotēkām.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Šovakar atdzims Andrejs Žagars - viņa iestudētās operas "Pīķa dāma" atjaunojumā

Pieminot Andreju Žagaru, šodien plkst.19 atjaunojuma pirmizrādi piedzīvos krievu komponista Pētera Čaikovska operas "Pīķa dāma" iestudējums, informēja Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

Izklaide VIDEO. "Cik labi, ka ir pohas!" Danilāns studentiem to izskaidro neapgāžami

Sociālajos tīklos popularitāti iemantojis video, kurā pazīstamais ārsts gastroenterologs Anatolijs Danilāns kādā lekcijā Rīgas Stradiņa universitātes studentiem izskaidro, cik labas esot "pohas" jeb paģiras.

Izklaide Mārtiņš Rītiņš pārņem populāro restorānu Biblio­tē­ka Nr.1 un atver vēl jaunus

Slavenais latviešu pavārs Mārtiņš Rītiņš esot pārņēmis populāro Vērmaņdārza restorānu "Biblio­tē­ka Nr.1", ko plānojot pārveidot par "ro­­mantisku, aizraujošu, pieejamu vie­tu, par labāko restorānu Baltijā". Tā viņš pavēstījis tautiešu ārzemēs portālam latviesi.com.

Izklaide Pabrikam 25 gadus jaunāka mīļākā? Nu runā arī Madonas pusē (+FOTO)

Baumas par to, ka Pabriku saista romatiskas attiecības ar viņa biroja vadītāju Neldu Otvari, pirmo reizi parādījas pērnā gada vasarā. Pats ministrs gan tās no sauca par "pilnmēness muļķībām".