RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Nav zināms, vai Latvija piedalīsies Eirovīzijā

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 20:24, 03.09.2019

Neziņā par to, cik daudz naudas būs pieejams, vēl nav pieņemts lēmums par Latvijas dalību Eirovīzijā, šodien Saeimas Mediju politikas apakškomisijas sēdē norādīja Latvijas Televīzijas (LTV) valdes loceklis Ivars Priede.LTV valdes loceklis aģentūrai LETA norādīja, ka attiecībā uz dalību Eirovīzijā sākotnējā atbilde LTV ir jāsniedz septembra vidū, savukārt ap oktobra sākumu par to jāparaksta dokumenti. Priede cer, ka līdz tam laikam iezīmēsies lielāka skaidrība par to, kāds būs pieejamais finansējums.

Viņš skaidroja, ka dalība Eirovīzijā kopā izmaksā 300 000 eiro. Viņš minēja, ka varētu spriest, vai Eirovīzijas Latvijas atlasi joprojām rīkot kā šovu, vai arī rīkot to pieklusinātākā formātā.

Priede norādīja, ka pašlaik ir jāizšķiras, vai sabiedriskajam medijam tiek piešķirts atbilstošs finansējums, vai arī tiek nolemts, ka tie tikai jāuztur maksātspējīgi. Bet tādā gadījumā LTV nebūs iespējams pildīt sabiedriskā medija uzdevumu, lai atbilstošā apjomā veidotu oriģinālraidījumus, viņš uzsvēra. Ja tiktu izdarīta izvēle, ka LTV uzdevums ir tikai uzturēt uzņēmuma maksātspēju, tad bieži tiktu pārraidīti raidījumu atkārtojumi, kas gan nav sabiedriskā medija uzdevums, piebilda Priede.

Apakškomisijas sēdē arī tika diskutēts par dažādiem risinājumiem, kā topošajā jaunajā sabiedrisko mediju likumā iezīmēt finansējuma nodrošinājumu sabiedriskajiem medijiem.

Paredzēts, ka nākamajā sēdē, kas būs veltīta sabiedriskā mediju finansējuma jautājumiem, tiks aicināti piedalīties finanšu ministrs, kultūras ministrs un Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītājs.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasīt visus komentārus

Добавить комментарий

Анонимные комментарии

Добавить

Ответить

Анонимные комментарии

Добавить


ARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Levits: Ikvienai paaudzei jābūt gatavai izcīnīt savu kauju par Latviju

Ikvienai paaudzei ir jābūt gatavai aizstāvēt savu valsti un izcīnīt savu kauju par Latviju, šodien Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību militārajā parādē teica Latvijas Prezidents Egils Levits.

Sabiedrība Mirusi izcilā Nacionālā teātra aktrise Helga Dancberga

Mūžībā devusies Nacionālā teātra aktrise Helga Dancebrga, teikts viņas dēla, mācītāja Krista Kalniņa "facebook" kontā.

Sabiedrība Domes opozīcija nepiedalīšoties balsojumā par Baraņņika atcelšanu

Rīgas domes opozīcija otrdien, 19.novembrī, sēdē par domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika (NDF) atcelšanu no amata visdrīzāk nepiedalīsies vai nebalsos, šodien aģentūrai LETA pastāstīja partijas "Latvijas attīstībai" frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps.

Sabiedrība Burovs: Neatkarīga valsts ir mūsu katra atbildība

Neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs to veidojam ar savu darbu, attieksmi un domām, šodien Rīgas domes svinīgajā sēdē uzrunā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Sabiedrība Par "Gada rīdzinieku" kļuvis komponists Boriss Rezņiks

Rīgas domes balvu "Gada rīdzinieks 2019" un goda rakstu šogad saņēma komponists Boriss Rezņiks par Atmodas laika leģendārā skaņdarba "Atmostas Baltija" radīšanu, ieguldījumu mūzikas attīstībā un Rīgas starptautiskās atpazīstamības veicināšanu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sabiedrība Arhibīskaps Vanags: Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli un karteļi

Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli, afēras, kukuļi un karteļi, tomēr jāatceras, ka Latvija ir svarīgāka par blēdībām, šodien Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Sabiedrība Transports bez maksas un citi labumi 18.novembrī

Atzīmējot Latvijas 101.gadadienu, Rīgā šodien notiks ziedu nolikšanas ceremonija, militārā parāde, koncerti un svētku uguņošana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Sabiedrība Satiksmes ministrijas augstam ierēdnim rājiens un jāatmaksā 61 eiro

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietniekam pērn piemērots rājiens un uzlikts atmaksāt zaudējumus 61,69 eiro apmērā par dienesta automašīnas izmantošanu personīgajām vajadzībām, rakstīts publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Ekonomika Uz amatu "Latvenergo" padomē pretendē arī Rebenoks

Konkursā uz AS "Latvenergo" padomi pretendē arī ekonomikas ministra juridiskais padomnieks Pāvels Rebenoks, kurš izvirzījies arī finālā, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".