RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


VIDEO. Jaunais TV šovs jau sācies ar pamatīgu skandālu: Rajecka pārskaitusies

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 18:50, 30.06.2019 6

Šova «Gribi kļūt slavens?» atlasē izcēlies konflikts starp populāro dziedātāju Olgu Rajecku un potenciālo šova dalībnieci, fotogrāfi Kitiju Reiteri.


Avots: LETA

«Tad, kad tu būsi veca, pret tevi izturēsies tāpat!» paziņoja dziedātāja.

Noskaties video, kurā redzams, kā tieši Kitija aizvainoja Rajecku.

Lasīt visus komentārus (6)

 • abac 02.07.2019 16:17
  žūrijas vietā es to 40 gadīgo blondīnui nemaz neņemtu šovā.Neko loģiski pateikt nevarēja, mētājās ar rokām un aizvainoja Olgu.
  Сообщить редактору Ответить
 • Raimonda 01.07.2019 16:15
  Tā sieviete gados, kas gribēja piedalīties šovā, klāstīja par saviem grandioziem plāniem un kad Olga kā žūrijas locekle pajautāja pastāstīt par kaut vienu plānu, acīmredzot nebija ko atbildēt un tad sekoja mēģinājums aizskart žūrijas locekli Olgu, bet panākts tika pretējais. Kundze, kas gribēja piedalīties šovā, parādīja savu ļoti zemo Q.
  Сообщить редактору Ответить
 • lilita 01.07.2019 12:13
  Olga malacis!
  Сообщить редактору Ответить
 • Pārdomas garāmejot 30.06.2019 21:35
  Jau pirmajā minūtē nopelniem bagātā māksliniece izprovocēja šo konkursa , vai šova dalībnieci . Es pat nedomāju , ka tas bija Speciāli darīts , lai aizvainotu cilvēku . Tā bija mirkļa neiecietība un nesavaldība , kura jāatzīst tomēr vairāk piemīt vecākiem cilvēkiem . Ir cilvēki , kuri būdami sabiedrībā Zināmi un piedalās dažādos pasākumos , pārstāj kontrolēt paši Sevi , kā viņi izskatās no malas . Tā ir pašpārliecinātība . Viņi atrodas tādā sfērā , kurā ir aicināti būt , kā Vērtētāji un tagad ir jāsecina , ka ne visi šo nastu iztur . Skolas laikos gadījās tādi pedagogi , kuri tevi jau ienākot pa durvīm būtiski Sagrauj ar attieksmi , kā pret cilvēku . Meitene šo fotogrāfēšanu pieminēja , kā nodarbi , un neuzsvēra uz to , kā galveno ierašanos iemeslu , bet saņēmusi tik vulgāri neiecietīgu aizrādījumu būtiski Sabruka un visu tālāko intervijas periodu jau runāja gandrīz autopilotā un to repliku , kuru Olga uztvēra , kā rupjību , viņa pateica pilnīgi objektīvi , jo reti kurš vecākas paaudzes cilvēks spēj uztvert jaunās paaudzes pozitīvās tendences .
  Сообщить редактору Ответить
  • Citas pārdomas 01.07.2019 16:26
   Es gan saskatīju ko citu. Tā sieviete ("meitene ap 40"), kas gribēja piedalīties šovā, izturējās izaicinoši un neatbildēja uz žūrijas jautājumiem. Acīmredzot ir ar psiholoģiskiem traucējumiem, mazvērtības kompleksiem, jo tikai tādi cilvēki cenšas sevi pierādīt, cenšoties kaut kā aizskart citus cilvēkus. Arī Latvijas neattīstītu Latvijas sieviešu tāda sadzīviska īpašība censties noniecināt citas sievietes, izmantojot tam nolūkam vecumu vai apģērba lētumu u.c. Nožēlojami.
   Сообщить редактору
  • Pārdomas vēlreiz garāmejot 02.07.2019 12:54
   Var jau būt , var jau būt , ka citām pārdomām ir patiesība , bet man no skatāmā video sižeta radās tāds viedoklis par tur notiekošo situāciju . Video skatoties ir redzams , ka Olga uzreiz Aizrāda lecīgi par to fotogrāfēšanu . Es šos šovus neskatos , bet tikai spriežu pēc video . Ja cilvēkam ir talants , lai strādā un darbojas un ja patiesi izdosies kādu ideju realizēt , tad tikai Bez šīm komisijām ! Es neaizstāvu šo šova dalībnieci , bet izdaru secinājumus pēc redzama in video un tikai . Komisijā jābūt ir iecietīgiem cilvēkiem , kuri atsaucās ne tikai uz jaunības nopelniem , bet arī šodien sasniegtiem rezultātiem , kā komponisti , kuri visu mūžu turpina rakstīt mūzikas kompozīcijas .
   Сообщить редактору
  • Вступить в дискуссию
Lasīt visus komentārus

Добавить комментарий

Анонимные комментарии

Добавить

Ответить

Анонимные комментарии

Добавить


ARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Levits: Ikvienai paaudzei jābūt gatavai izcīnīt savu kauju par Latviju

Ikvienai paaudzei ir jābūt gatavai aizstāvēt savu valsti un izcīnīt savu kauju par Latviju, šodien Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību militārajā parādē teica Latvijas Prezidents Egils Levits.

Sabiedrība Mirusi izcilā Nacionālā teātra aktrise Helga Dancberga

Mūžībā devusies Nacionālā teātra aktrise Helga Dancebrga, teikts viņas dēla, mācītāja Krista Kalniņa "facebook" kontā.

Sabiedrība Domes opozīcija nepiedalīšoties balsojumā par Baraņņika atcelšanu

Rīgas domes opozīcija otrdien, 19.novembrī, sēdē par domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika (NDF) atcelšanu no amata visdrīzāk nepiedalīsies vai nebalsos, šodien aģentūrai LETA pastāstīja partijas "Latvijas attīstībai" frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps.

Sabiedrība Burovs: Neatkarīga valsts ir mūsu katra atbildība

Neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs to veidojam ar savu darbu, attieksmi un domām, šodien Rīgas domes svinīgajā sēdē uzrunā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Sabiedrība Par "Gada rīdzinieku" kļuvis komponists Boriss Rezņiks

Rīgas domes balvu "Gada rīdzinieks 2019" un goda rakstu šogad saņēma komponists Boriss Rezņiks par Atmodas laika leģendārā skaņdarba "Atmostas Baltija" radīšanu, ieguldījumu mūzikas attīstībā un Rīgas starptautiskās atpazīstamības veicināšanu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sabiedrība Arhibīskaps Vanags: Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli un karteļi

Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli, afēras, kukuļi un karteļi, tomēr jāatceras, ka Latvija ir svarīgāka par blēdībām, šodien Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Sabiedrība Transports bez maksas un citi labumi 18.novembrī

Atzīmējot Latvijas 101.gadadienu, Rīgā šodien notiks ziedu nolikšanas ceremonija, militārā parāde, koncerti un svētku uguņošana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Sabiedrība Satiksmes ministrijas augstam ierēdnim rājiens un jāatmaksā 61 eiro

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietniekam pērn piemērots rājiens un uzlikts atmaksāt zaudējumus 61,69 eiro apmērā par dienesta automašīnas izmantošanu personīgajām vajadzībām, rakstīts publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Ekonomika Uz amatu "Latvenergo" padomē pretendē arī Rebenoks

Konkursā uz AS "Latvenergo" padomi pretendē arī ekonomikas ministra juridiskais padomnieks Pāvels Rebenoks, kurš izvirzījies arī finālā, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".