• Lita,
  • Sibilla,
  • Teika
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Bāru īpašnieki redz ieguvumus no darba laika pagarināšanas par divām stundām

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 14:56, 07.12.2021

Bāriem atļauja ārkārtējās situācijas laikā strādāt līdz plkst.23 būs liels ieguvums, jo apmeklētāji šādas vietas grib vairāk apmeklēt tieši pēc plkst.21, kas bija atļautais darba laiks līdz šim, aģentūrai LETA atzina Latvijas Bāru asociācijas valdes loceklis, "Cuba Cafe" līdzīpašnieks Arnis Bikšus.


Avots: LETA

"Beidzot mēs esam sadzirdēti jautājumā par darba laikiem," teica Bikšus, norādot, ka Latvijas kaimiņvalstīs - Igaunijā un Lietuvā - bāriem jau iepriekš bija ļauts strādāt ilgāk par plkst.21, lai arī Covid-19 epidemioloģiskā situācija tur bija līdzīga.

"Šāds lēmums no mūsu puses ir ļoti apsveicams un svarīgs. To pierādīja arī pagājušā nedēļa, kad tika iedegta eglīte. Cilvēki pēc tam staigāja pa Vecrīgu, meklēja, kur iedzert karstvīnu, bet bija jāveras ciet," teica Bikšus.

Viņš atzina, ka pašreiz vairums iedzīvotāju jau ir apraduši ar prasību, kas paredz, ka bāru apmeklēšanai nepieciešams Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Vienlaikus joprojām esot personas, kas bāros mēģina tikt iekšā ne ar savu sertifikātu un dokumentiem. Esot bijuši pat gadījumi, kad persona mēģina tikt iekšā ar sertifikātu, kas pieder kādai pretējā dzimuma personai, iespējams, cerot, ka sertifikātu pārbaudītājs tam nepievērsīs uzmanību.

Jau vēstīts, ka valdība otrdien atbalstīja grozījumus ārkārtējās situācijas rīkojumā, kas paredz, ka saimniecisko pakalpojumu sniegšanai un pasākumu norisei, kuri ārkārtējās situācijas laikā var notikt "zaļajā" režīmā jeb vidē ar Covid-19 sertifikātiem, ar valdības lēmumu līdz plkst.23 pagarināts iespējamais darba laiks, kas līdz šim bija līdz plkst.21.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Kviešu cenai rekordaugsts līmenis

Kviešu cena pirmdien Eiropas tirgū sasniedza rekordaugstu līmeni saistībā ar Indijas lēmumu aizliegt kviešu eksportu.

Ekonomika EK Latvijai šogad prognozē straujāko ekonomikas izaugsmi Baltijas valstīs

Eiropas Komisijas (EK) jaunākajās ekonomikas prognozēs lēsts, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad pieaugs par 2%, tādējādi uzrādot straujāko ekonomikas izaugsmi Baltijas valstu vidū.

Ekonomika Ēnu ekonomikas pieaugums Latvijā ir lēnāks nekā Lietuvā un Igaunijā

Jaunākā ēnu ekonomikas pētījuma secinājumi liecina, ka Latvijā 2021.gadā ēnu ekonomikas pieaugums esot bijis lēnāks nekā Lietuvā un Igaunijā, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja profesors "SSE Riga" profesors un Ilgtspējīga biznesa centra direktors Arnis Sauka.

Ekonomika Vairāk par miljonu eiro finansēta vēsturiskas Liepājas viesnīcas atdzimšana

LPB Bank finansējusi vēsturiskas Liepājas viesnīcas “Hotel De Roma”, bet tagad – “Art Hotel Roma” atjaunošanu. Banka izsniedza finansējumu kopumā vairāk kā 1 miljona EUR apmērā.

Lasiet arī

Pasaule Nīderlandē atcels lielāko daļu Covid-19 ierobežojumu

Nīderlandes varasiestādes plāno šodien vai rīt atcelt lielāko daļu Covid-19 ierobežojumu.

Sabiedrība Arī pēc 1.marta būs nepieciešams Covid-19 sertifikāts

Arī pēc valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām jeb no 1.marta atsevišķu pakalpojumu saņemšanai būs nepieciešams Covid-19 sertifikāts, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Sabiedrība Bērniem pakalpojumu saņemšanai nebūs nepieciešams Covid-19 sertifikāts

Bērniem pakalpojumu saņemšanai vai dalībai pasākumos nebūs nepieciešams Covid-19 sertifikāts, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.