• Ildze,
  • Ilze,
  • Izolde
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


"Lendiscore" intelektuālā kredītreitinga izvērtēšana

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
BB.LV 10:39, 29.11.2021

Vietējiem uzņēmumiem un starptautiskām kompānijām, kuru pamatdarbība ir saistīta ar finanšu pakalpojumiem, nozīmīgs stūrakmens ir klientu kredītreitinga izvērtēšana. Lai veiktu visaptverošu un daudzpusīgu datu analīzi atbilstoši mūsdienu tendencēm, SIA "Lendiscore" apvieno nozares ekspertus un piedāvā skrupulozus kredītreitinga izvērtēšanas pakalpojumus.Pārdomātā un mērķtiecīgā uzņēmējdarbībā gan stratēģiski, gan operatīvi lēmumi jāpieņem, balstoties uz sistemātisku datu analīzi. Tā dēvētie “big data” biznesa vidē šodien pielīdzināmi tādiem jēdzieniem kā “jaunais zelts” vai “jaunā nafta”, taču datu kopu sistematizācija veido vien nelielu īpatsvaru no komplicētāka procesa. Svarīgākais solis ir precīza un korekta datu interpretācija, nepieļaujot izplatītas kļūdas, piemēram, "ogošanu" datos. Tāpēc "Lendiscore" inovatīvā pieeja palīdz izvairīties no selektīvi atlasītas informācijas, kas apstiprina konkrētu sakarību vai pierāda iepriekš izvirzītu hipotēzi, bet nav reprezentatīva. Gadījumos, kad klients iepriekš saņemtos aizdevumus ir laikus atmaksājis, rodas priekšstats, ka arī perspektīvā plānotās saistības persona vai uzņēmums izpildīs laikā. Taču šis priekšstats var būt maldīgs, ņemot vērā pasaulē neparedzamas izmaiņas, kas ievieš korekcijas arī maksātspējā.

Jāuzsver, ka inovatīva datu novērtēšana identificē korelācijas, kas bez padziļinātas analīzes nebūtu iespējams. Tādējādi nozares eksperti ar intelektuālām metodēm samazina aizdevēja risku, sniedzot visaptverošus, datos balstītus secinājumus. "Lendiscore" darbības pamatā ir tieši jaunāko datu zinātne, ko veido iekšēji izstrādāti un industrijā pārbaudīti kredītreitinga modeļi.

"Finanšu tehnoloģiju un pakalpojumu pieprasījums palielina nepieciešamību pēc intelektuāla datu apkopojuma. Mūsu kredītreitinga izvērtēšanas pieredze kļūs par uzņēmumu priekšrocību, atspoguļojot potenciālos scenārijus. Vadošie nozares eksperti ar inovatīviem IT risinājumu kompleksiem turpina palīdzēt kompānijām izcelties starp konkurentiem, kā arī sasniegt izvirzītos biznesa mērķus," uzsver finanšu tehnoloģiju uzņēmuma "Lendiscore" direktors Jānis Ozols.

Individuāla pieeja katram klientam

Kā šāds pakalpojums darbojas dzīvē? "Lendiscore" eksperti integrē visu pieejamo informāciju un sniedz individualizētu klienta kredītreitinga novērtējumu, lai kompānijas pieņemtu gudru, finansiāli rentablu lēmumu par finanšu pakalpojuma sniegšanu. "Lendiscore" komandu izceļ individuāla pieeja, kas apzina klienta vēlmes un pastāvīgi pilnveido risinājumus.

Uzsākot izpēti, speciālisti vispirms apkopo datubāzēs pieejamos klienta finanšu datus. Vēlāk tos pārbauda un analizē, lai izvērtētu kredītreitingu, balstoties uz algoritmiem un inteliģentām vadības sistēmām.

Jāpiebilst, ka SIA "Lendiscore" aizstāv sinerģisku pieeju, proti, datu analīzes procesos tiek apvienotas augstākā līmeņa informācijas tehnoloģijas un profesionāļu – augsti kvalificētu jomas ekspertu – personīgā, pieredzē balstītā pieeja. "Lendiscore" uzraudzībā top kredītspēju atspoguļojoši ziņojumi, kas sekmē jaunu sadarbību un palīdz radīt uzņēmuma veiksmes stāstu.

Vairāk informācijas: https://lendiscore.com/lv/
 


Lasiet arī


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika ES iesniedz PTO sūdzību par Ķīnu par tās vēršanos pret Lietuvu

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien Pasaules Tirdzniecības organizācijā (PTO) iesniegusi sūdzību par Ķīnu, kas vēršas pret Lietuvu saistībā ar Viļņas tuvināšanos ar Taivānu.

Ekonomika Prognozē Latvijas IKP pieaugumu amplitūdā no 2,5% līdz 3,9%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pagājušā gada ceturtajā ceturksnī varētu būt pieaudzis amplitūdā no 2,5% līdz 3,9% salīdzinājumā ar 2020.gada attiecīgo periodu, aģentūrai LETA prognozēja banku analītiķi.

Ekonomika Daugavpilī aizturēta brikešu tirgotāju-krāpnieku grupa

Šomēnes Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot plānveida operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, identificēja un aizturēja personu grupu, kura ilgstošā laika posmā nodarbojās ar krāpniecību, tirgojot apkures briketes, informēja VP pārstāve Lāsma Kursīte.

Ekonomika Kādam senioram Cēsu pusē izkrāpti 100 000 eiro. Kā tas notika?

Kādam senioram Cēsu pusē izkrāpti 100 000 eiro, informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Lasiet arī

Ekonomika Kariņš: Atvainojos, ja kāds būtu ko pārpratis vai es ne tā izteicies

Uzņēmēji ir tie, kas Latvijai rada bagātību, maksājot nodokļus un tādā veidā uzturot dažādas publiskā sektora sfēras, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Sports 8 dienas pirms olimpisko spēļu sākuma Pekinā atvēries olimpiskais ciemats

Astoņas dienas pirms Pekinas olimpisko spēļu sākuma ceturtdien tika atvērts olimpiskais ciemats, ievērojot stingrus Covid-19 vīrusa ierobežošanas noteikumus.

COVID-19 Stacionēto Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 760 (+INFOGRAFIKA)

Aizvadītajā diennaktī kopējais Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās sarucis no 761 līdz 760 gadījumiem, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.