• Amanda,
  • Amanta,
  • Kaiva
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Te ir darbs! Preiļos uzņēmumā meklē vadītāju - alga 2200 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 16:43, 27.09.2021 1

Līdz 7.oktobrim izsludināta pieteikšanās uz pašvaldības siltumapgādes uzņēmuma SIA "Preiļu saimnieks" valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem, valdes priekšsēdētājam piedāvājot 2200 eiro atalgojumu, aģentūra LETA uzzināja Preiļu novada pašvaldībā.


Avots: LETA

Valdes priekšsēdētājam nepieciešama augstākā izglītība un vismaz trīs gadu darba pieredze kapitālsabiedrības vadošā amatā, organizācijas vai iestādes vadītāja, vadītāja vietnieka darbā vai pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā pašvaldības kapitālsabiedrībā. Tāpat pašvaldība no pretendentiem sagaida teicamas valsts valodas zināšanas, bet priekšroka tiks dota kandidātam, kurš pārvalda divas svešvalodas, no kurām viena ir Eiropas Savienībā akceptēta.

Valdes priekšsēdētājam jābūt arī nevainojamai reputācijai.

Kapitālsabiedrības valdes priekšsēdētājam noteiktais atalgojums ir 2200 eiro.

Savukārt valdes loceklim juridiskajos jautājumos uzņēmums piedāvā 1500 eiro algu. Arī valdes loceklim konkursā noteiktas līdzīgas prasības.

Jau ziņots, ka neilgi pirms apkures sezonas sākuma atsaukta "Preiļu saimnieka" valde. No amatiem atsaukts valdes priekšsēdētājs Jānis Mūrnieks un valdes loceklis Andris Svarinskis.

Par "Preiļu saimnieks" pagaidu valdes priekšsēdētāju tika apstiprināts Ivars Indriksons. Preiļu novada pašvaldības izpilddirektors Aigars Zīmelis skaidroja, ka Indriksona kandidatūra tika izraudzīta no 12 iespējamiem pretendentiem, konsultējoties ar attiecīgās nozares speciālistiem.

Komentējot valdes atsaukšanu, pašvaldības izpilddirektors minēja labas pārvaldības trūkumu, kas radījis valdes darbībā virkni pārkāpumu.

"Firmas.lv" dati liecina, ka "Preiļu saimnieka" apgrozījums pērn bija 2,857 miljoni eiro, bet peļņa sasniedza 105 139 eiro.

Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu
  • Igo 27.09.2021 18:11
    Ej tu nost! Mēs pa 200 e mēnesi ripinam bluķus!
    Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Policija: tirgotāji apzinīgi ievēro jaunus noteikumus

Šodien notika Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkota tikšanās ar policijas pārstāvjiem par tirdzniecības uzraudzību lokdauna laikā, tas laikā tika pārrunāti jautājumi un konkrētas konfliktsituācijas.

Ekonomika Luksemburga piešķir līdzfinansējumu vides attīrīšanai militāros objektos Latvijā

Briselē NATO aizsardzības ministru sanāksmes laikā aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) un Luksemburgas aizsardzības ministrs Fransuā Bošs parakstīja saprašanās memorandu, kas paredz papildu līdzfinansējuma piešķiršanu vides attīrīšanas darbiem militāros objektos Latvijā, informēja Aizsardzības ministrija.

Ekonomika Ēdinātāji lokdauna laikā drīkstēs strādāt arī naktīs

Ēdinātāji "lokdauna" laikā drīkstēs strādāt arī naktīs, proti, komandantstundas laikā no plkst.20 līdz plkst.5, aģentūrai LETA norādīja Ekonomikas ministrijā (EM).

Ekonomika Medus raža šogad no vienas bišu saimes palielinājusies par vidēji 15 kilogramiem

Medus raža šogad no vienas bišu saimes palielinājusies par vidēji 15 kilogramiem, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Biškopības biedrības padomes priekšsēdētājs Juris Šteiselis.

Lasiet arī

Veselība Lai iekļūtu ārstniecības iestādē, ikvienam būs jāveic Covid-19 tests

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, iekļūšanai ārstniecības iestādēs ikvienam apmeklētājam turpmāk būs jāveic Covid-19 "ātrais antigēnu tests", paredz Veselības ministrijas (VM) informatīvais ziņojums, kuru šodien atbalstīja valdība.

Ekonomika Algu subsīdijām paredz 32 miljonus eiro mēnesī, bet - tikai vakcinētajiem

Atbalstam Covid-19 krīzes laikā algu subsīdijām paredzēti 32 miljoni eiro mēnesī, otrdien nolēma valdība.

Sabiedrība Nākamgad plāno ieviest vairākus vidējā ātruma kontroles fotoradarus

Nākamgad Latvijā iecerēts ieviest vairākus vidējā ātruma kontroles fotoradarus.