• Fanija,
  • Vēsma
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


"Tet" vadītājs pagājušajā gadā saņēmis algā 202 303 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 15:21, 06.04.2021

Tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Tet" valdes priekšsēdētāja Ulda Tatarčuka ieņēmumi pagājušajā gadā veidoja 216 478 eiro, kas ir par 6,7% mazā nekā gadu iepriekš, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2020.gadu.


Avots: LETA

Tostarp 202 303 eiro Tatarčuks pagājušajā gadā saņēmis algā "Tet", kur viņš kopš pagājušā gada 8.decembra ieņem valdes priekšsēdētāja amatu, bet pirms tam bija valdes loceklis. Salīdzinot ar 2019.gadu, kad Tatarčuka alga "Tet" bija 211 701 eiro, pērn viņa alga kompānijā samazinājusies par 4,4%.

Vēl 9600 eiro Tatarčuks pērn guvis no saimnieciskās darbības, bet 4550 eiro bija Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātais pabalsts. Teju 26 eiro pagājušajā gadā Tatarčuks saņēmis dividendēs.

Pagājušā gada beigās viņa īpašumā bija 2018. izlaiduma gada automašīna "VW Tiguan", kā arī viņam piederēja dzīvokļi Rīgā un Skrīveru novadā. Tāpat Tatarčuks 2020.gadā deklarējis viņam piederošus zemes īpašumus Mārupes novadā, Babītes pagastā un Ķekavas pagastā. Viņš bija arī līdzīpašnieks nekustamajam īpašumam, kas deklarēts kā "pārējie".

Tatarčukam pagājušā gada beigās piederēja 28 Latvijas medikamentu ražotāja AS "Grindeks" akcijas.

Tāpat Tatarčuks pagājušā gada beigās bija deklarējis parādsaistības 161 851 eiro apmērā, kā arī izsniegtos aizdevumus kopumā 45 239 eiro apmērā.

Atbilstoši Tatarčuka deklarācijai slēgtajā pensiju fondā "Pirmais slēgtais pensiju fonds" viņam pagājušā gada beigās bija uzkrāti 19 927 eiro. Tāpat Tatarčuks 2020.gadā deklarējis 94 598 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus "SEB bankā".

2019.gadā Tatarčuka ieņēmumi veidoja kopumā 231 984 eiro.

Jau ziņots, ka Tatarčuks "Tet" vadītāja amatā stājās pēc tam, kad 2020.gada 4.decembrī uzņēmuma dalībnieki nolēma no amata atbrīvot ilggadējo kompānijas valdes priekšsēdētāju un izpilddirektoru Juri Gulbi. Tatarčuks gan ir pagaidu valdes priekšsēdētājs. Uz šo amatu plānots rīkot konkursu, bet pagaidām nav vēl zināms, kad tas notiks.

Pēc uzņēmumā sniegtās informācijas, 2020.gadā "Tet" koncerns strādāja ar 222,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš, kamēr grupas peļņa samazinājās par 16,9% un bija 30,08 miljoni eiro.

"Tet" pieder valstij SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" personā (51%) un telekomunikāciju kompānijas "Telia Company" meitasuzņēmumam "Tilts Communications" (49%). "Tet" grupā ir uzņēmumi "Tet", "Citrus Solutions", "Data Experts", "Helio Media" un "Baltijas datoru akadēmija". "Tet" pieder 23% SIA "Latvijas mobilais telefons" daļu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro

Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro, ceturtdien vienojās vadības grupa uzņēmēju un nodarbināto atbalstam.

Ekonomika «GSP+» Uzbekistānai: ekonomiskie ieguvumi un nozīmīgu pārmaiņu atzīšana valstī

Šī gada 9. aprīlī Eiropas komisija nolēma iekļaut Uzbekistānu to valstu sarakstā, kuras var izmantot GSP+ preferenču sistēmu tirdzniecībā ar Eiropas savienību.

Ekonomika Saeima noraida grozījumus, kas ierobežotu azartspēļu organizēšanu Latvijā

Parlaments šodien lēma noraidīt grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, kas būtiski ierobežotu azartspēļu organizēšanas vietu izplatību Latvijā.

Ekonomika Pērn Latvijas mazumtirdzniecībā ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu

Pērn Latvijas mazumtirdzniecības nozarē tika ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu, liecina tirgus pētījumu kompānijas "NielsenIQ" veiktais pētījums.

Lasiet arī