• Fanija,
  • Vēsma
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Kredīts no drauga vai radinieka? Padomā divreiz!

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
BB.LV 10:42, 05.03.2021

Daudzi no mums zina, kas ir aizdevumi, un kur tos mūsdienās var iegūt. Gadījumos, kad rodas vajadzība pēc papildu līdzekļiem, apsveram vairākus variantus. Populāri ir kredīti internetā, kā arī naudas aizņemšanās no draugiem, radiem vai kolēģiem. Kas jāņem vērā, aizņemoties no pazīstamiem cilvēkiem, lasiet turpinājumā.Kredīts no tuviniekiem – priekšrocības un trūkumi

• Kad nepieciešams aizdevums, pirmā doma nereti ir vērsties pie tuviniekiem vai draugiem, kas varētu ātri palīdzēt atrisināt radušos situāciju. Viens no priekšstatiem par šādiem aizdevumiem – šis ir ātrākais veids, kā iegūt naudu, taču tā ne vienmēr ir taisnība. Mūsdienās VIASMS.lv kredīts internetā ir noformējams ļoti ātri un viegli, kā arī pieteikumu izskatīšana tiek veikta īsā laikā.

• Vēl viens no aspektiem, kas parasti jāņem vērā, aizņemoties no pazīstamiem cilvēkiem, ir labu attiecību saglabāšana gadījumā, ja kredīti netiek atdoti laikus. Šis faktors vienmēr ir jāizvērtē, jo tieši naudas jautājumi nereti kalpo par konfliktu iemeslu. Savukārt, ja tiek noformēts VIASMS.lv kredīts internetā, viss process ir likumīgs, apstiprināts ar dokumentiem, tādēļ Jūs jūtaties atbildīgāki par to, ka SMS kredīts obligāti jāatmaksā laikus. Veicot darījumus ar tuviniekiem, savstarpējās attiecības var apgrūtināt spēju objektīvi paskatīties uz situāciju.

• Aizņemoties naudu no pazīstamiem cilvēkiem, Jums visbiežāk tiks uzdots jautājums par to, kādam mērķim kredīts tiks izmantots. Taču, ja kaut reizi esat bijuši šādā situācijā, noteikti piekritīsiet, ka atbildēt uz šo jautājumu ir visai nepatīkami. Tajā pašā laikā, kad tiek noformēts VIASMS.lv aizdevums internetā, Jums neviens nejautās to, kam līdzekļus izlietosiet (izņemot konkrētus kredīta veidus bankā). Aizdevums online ir pilnībā Jūsu atbildība, un nevienam citam par tā esamību nav nepieciešams zināt.

• Atkarībā no tā, cik liels kredīts ir lūgts tuviniekam vai draugam, var gadīties, ka Jums šī nauda jau pavisam drīz būs jāatmaksā, turklāt persona, kas to aizdevusi, var pat nepaskaidrot iemeslu. Savukārt VIASMS.lv kredīts online piedāvā iespēju izvēlēties – veikt pilnu summas atmaksu 30 dienās, vai arī izmantot minimālos ikmēneša maksājumus. Mūsdienās SMS kredīti ir visai elastīgi, un visi to nosacījumi ir skaidri izklāstīti līgumā.

Kā redzat, kredīts no drauga vai tuvinieka var būt iespējamais risinājums, taču ar to saistīti arī zināmi riski. Izvērtējiet visas iespējamās alternatīvas, pirms pieņemat lēmumu. Par vienu no iespējām tuvāk varat uzzināt VIASMS.lv!

Publikācijas apmaksāta


Lasiet arī


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Ko darīt, ja Covid-19 atbalsts nonācis pie tiesu izpildītājiem?

Iedzīvotāji, kuriem izmaksātais valsts atbalsts ieturēts parādu dzēšanai, var šo naudu atgūt, taču nepieciešams rīkoties nekavējoties, sazināties ar savu tiesu izpildītāju un iesniegt informāciju, kas nepieciešama, lai naudu atgūtu, aģentūru LETA informēja labklājības ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš.

Ekonomika Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro

Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro, ceturtdien vienojās vadības grupa uzņēmēju un nodarbināto atbalstam.

Ekonomika «GSP+» Uzbekistānai: ekonomiskie ieguvumi un nozīmīgu pārmaiņu atzīšana valstī

Šī gada 9. aprīlī Eiropas komisija nolēma iekļaut Uzbekistānu to valstu sarakstā, kuras var izmantot GSP+ preferenču sistēmu tirdzniecībā ar Eiropas savienību.

Ekonomika Saeima noraida grozījumus, kas ierobežotu azartspēļu organizēšanu Latvijā

Parlaments šodien lēma noraidīt grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, kas būtiski ierobežotu azartspēļu organizēšanas vietu izplatību Latvijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Ģirģens pieļauj, ka Purvciemā veiktā slepkavība pastrādāta kā brīdinājums

Purvciemā Rīgā, veiktā slepkavība, kurā nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs, pastrādāta kā brīdinājums saistībā ar noziedzīgo grupējumu darbības traucēšanu Latvijā, intervijā Latvijas Radio pieļāva iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Sabiedrība Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājis bojā viens cilvēks

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 12 cilvēki un viens gājis bojā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sports Porziņģim deviņi punkti zaudējumā pret Kings

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva deviņus punktus, viņa pārstāvētajai komandai Dalasas "Mavericks" piedzīvojot neveiksmi.