• Jadviga,
  • Laura
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Citadele ieviesīs komisijas maksu par maksājumiem starp kontiem bankā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 22:34, 03.03.2021

Banka "Citadele" no 1.maija ieviesīs komisijas maksu 0,1 eiro apmērā par maksājumiem starp kontiem bankā.


Avots: LETA

Vienlaikus bankas "Citadele" pārstāvji uzsvēra, ka šīs izmaiņas neattieksies uz maksājumiem starp saviem kontiem un uz maksājumiem no norēķinu karšu "X Smart", "X Supreme", "X Prime" un "X Infinite" kontiem.

Bankas "Citadele" valdes loceklis Vladislavs Mironovs aģentūrai LETA norādīja, ka banka veido tādu cenu politiku, kas balstās uz ilgstošajām attiecībām ar klientiem. "Ieviešot jaunos produktus un izvērtējot pakalpojumu cenu tirgus izmaiņas, bankas un citi finanšu tirgus dalībnieki regulāri pārskata pakalpojumu cenrādi," viņš sacīja, piebilstot, ka tostarp ir virkne produktu un pakalpojumu, kas klientiem ir bez maksas.

Mironovs atzīmēja, ka pagājušā gada nogalē banka iepazīstināja tirgu ar jaunajām "X" kartēm un, attīstot šo produktu, ir pārskatīti visi produkti un to izmaksas. "Veicām izmaiņas bankas "Citadele" produktu un pakalpojumu cenrādī, kā arī informējām par to savus klientus," viņš sacīja, piebilstot, ka būtiskākā izmaiņa cenrādī ir komisijas maksas ieviešana 0,1 eiro apmērā par maksājumiem starp bankas "Citadele" kontiem, kas gan neattieksies uz maksājumiem starp saviem kontiem un uz maksājumiem no norēķinu karšu "X Smart", "X Supreme", "X Prime" un "X Infinite" kontiem.

"Ticam, ka tas mudinās mūsu esošos klientus izvēlēties jaunās paaudzes "X" kartes ar daudz plašāku funkciju un priekšrocību klāstu," piebilda Mironovs, norādot, ka šobrīd bankā ir vairāk nekā 225 000 "X" karšu lietotāju, veidojot teju 70% no visu aktīvo klientu kartēm.

Vienlaikus no 2021.gada 1.maija banka "Citadele" norēķinu kartēm "X Smart", "X Supreme", "X Prime" un "X Infinite" vairs nepiemēros piecu reižu limitu mēnesī skaidras naudas izņemšanai citu banku bankomātos. Turpmāk ar šīm kartēm būs iespējams izņemt naudu jebkur pasaulē neierobežotu reižu skaitu bez komisijas maksas noteiktās summas limita ietvaros.

Tāpat norēķinu kartēm "X Smart", "Mastercard Debit", "Maestro", "Citadeles norēķinu karte", "Citadeles norēķinu karte ar e-talonu" un "Visa Electron" maksimālais skaidras naudas izņemšanas limits bez komisijas maksas turpmāk būs 750 eiro mēnesī. Pārsniedzot norēķinu kartei norādīto skaidras naudas izņemšanas limitu, komisijas maksa turpmāk visām kartēm būs 1% no summas bankas "Citadele" bankomātos un 2%, bet ne mazāk kā 3,5 eiro, citu banku bankomātos.

Maksājumu kartes "X Hero" mēneša maksa turpmāk būs 2,99 eiro, taču to bez maksas varēs lietot, ja pusgada laikā ar karti veiktais pirkumu apmērs sasniegs 3000 eiro.

Savukārt komisijas maksa par ienākošo maksājumu ārpus SEPA jeb Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīm turpmāk būs pieci eiro.

Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" ir otra lielākā banka Latvijā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro

Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro, ceturtdien vienojās vadības grupa uzņēmēju un nodarbināto atbalstam.

Ekonomika «GSP+» Uzbekistānai: ekonomiskie ieguvumi un nozīmīgu pārmaiņu atzīšana valstī

Šī gada 9. aprīlī Eiropas komisija nolēma iekļaut Uzbekistānu to valstu sarakstā, kuras var izmantot GSP+ preferenču sistēmu tirdzniecībā ar Eiropas savienību.

Ekonomika Saeima noraida grozījumus, kas ierobežotu azartspēļu organizēšanu Latvijā

Parlaments šodien lēma noraidīt grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, kas būtiski ierobežotu azartspēļu organizēšanas vietu izplatību Latvijā.

Ekonomika Pērn Latvijas mazumtirdzniecībā ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu

Pērn Latvijas mazumtirdzniecības nozarē tika ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu, liecina tirgus pētījumu kompānijas "NielsenIQ" veiktais pētījums.

Lasiet arī

Sabiedrība Arvien biežāk vecāki šķiroties nespēj vienoties par bērna aizgādību

Ievērojami ir pieaugusi nepieciešamība sagatavot bāriņtiesu atzinumus lietās, kad vecāki šķiršanās gadījumā nespēj vienoties par bērna saskarsmes un aizgādības tiesībām, apkopojot bāriņtiesu sniegto informāciju par darbu aizvadītajā gadā, secinājusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI).

COVID-19 Latvijā turpina augt Covid-19 saslimstības rādītājs

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 337 Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par piecu sasirgušo nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Sabiedrība Eksperts: videonovērošanas tīkls var izrādīties nevajadzīga naudas izsviešana

Ideja par vienotu visas valsts videonovērošanas tīklu nav slikta, tomēr ir vairākas nianses, kuras šo projektu var padarīt par milzīgas naudas nevajadzīgu izsviešanu, aģentūrai LETA atzina apsardzes kompānijas SIA "Koblenz drošība" valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.