• Jadviga,
 • Laura
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Policija sākusi procesu par pagarinātāja nelikumīgu pārdošanu veikalā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 14:36, 26.02.2021 3

Kontrolējot Covid-19 ierobežojumus, Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu pret uzņēmumu par pagarinātāja nelikumīgu pārdošanu Stopiņu novadā.Sociālajos tīklos vairāku cilvēku neizpratni raisījusi publiskota kādam pircējam nosūtīta Valsts policijas vēstule. Tajā rakstīts, ka Salaspils iecirknī sākts administratīvā pārkāpuma process par to, ka 6.februārī tirdzniecības centrā "Sāga" vienā no veikaliem šī persona iegādājusies aizliegto preci - pagarinātāju. Policija informē, ka administratīvā pārkāpuma process tiks izskatīts un lēmums pieņemts rakstveidā.

Valsts policijas preses pārstāve Krista Andersone aģentūrai LETA paskaidroja, ka 6.februārī, Salaspils iecirkņa policisti veica epidemioloģisko drošības prasību kontroli tirdzniecības vietās.

Konkrētajā gadījumā tirdzniecības centrā konstatēts, iespējams, administratīvais pārkāpums, jo notikusi neatļautu preču tirdzniecība. Policija konstatēja, ka klients kopā ar veikala pārdevēju uz vietas veikalā aplūko preču klāstu un izvēlas nepieciešamo preci, bet pēcāk pārdevējs klientam iziet no veikala, pasūtīt šo preci attālināti, un tad nākt atpakaļ veikalā to saņemt.

Konstatējot iespējamu pārkāpumu, likumsargs piegāja pie pircēja un uzrādīja dienesta apliecību. Pats pircējs no paskaidrojuma sniegšanas atteicās.

Notikuma vietā ieradās arī kolēģi no Salaspils iecirkņa, kuri attiecīgi pieņēma paskaidrojumu administratīvajā procesā arī no pārdevēja.

Par notikušo sākts administratīvais process pret komersantu, nevis pircēju. Pircējam minētā vēstule nosūtīta, lai viņš sniegtu paskaidrojumu par radušos situāciju. Viņš administratīvā pārkāpuma procesā figurē kā liecinieks, norādīja policijā.

Par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var piemērot naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai - no 140 līdz 5000 eiro.

Lasīt visus komentārus (3)

Lasiet arī

 • ira 27.02.2021 05:33
  Kad policijai nav ko darīt,tad šitā var ākstīties.Pjoliņi.
  Ziņot redaktoram Atbildēt
 • Lelle 26.02.2021 19:43
  Valdiba ar saviem stulbajiem aizliegumiem mus terorze.Tapec jau tas rada pretreakciju.
  Ziņot redaktoram Atbildēt
 • juhops 26.02.2021 18:46
  Pagarinātāja vietā vajadzēja pirkt vodku- labi daudz to lietojot, ne tikai pagarinātāju var ieraudzīt!
  Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro

Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro, ceturtdien vienojās vadības grupa uzņēmēju un nodarbināto atbalstam.

Ekonomika «GSP+» Uzbekistānai: ekonomiskie ieguvumi un nozīmīgu pārmaiņu atzīšana valstī

Šī gada 9. aprīlī Eiropas komisija nolēma iekļaut Uzbekistānu to valstu sarakstā, kuras var izmantot GSP+ preferenču sistēmu tirdzniecībā ar Eiropas savienību.

Ekonomika Saeima noraida grozījumus, kas ierobežotu azartspēļu organizēšanu Latvijā

Parlaments šodien lēma noraidīt grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, kas būtiski ierobežotu azartspēļu organizēšanas vietu izplatību Latvijā.

Ekonomika Pērn Latvijas mazumtirdzniecībā ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu

Pērn Latvijas mazumtirdzniecības nozarē tika ieviesti gandrīz 13 600 jaunu patēriņa produktu, liecina tirgus pētījumu kompānijas "NielsenIQ" veiktais pētījums.

Lasiet arī

Sabiedrība Arvien biežāk vecāki šķiroties nespēj vienoties par bērna aizgādību

Ievērojami ir pieaugusi nepieciešamība sagatavot bāriņtiesu atzinumus lietās, kad vecāki šķiršanās gadījumā nespēj vienoties par bērna saskarsmes un aizgādības tiesībām, apkopojot bāriņtiesu sniegto informāciju par darbu aizvadītajā gadā, secinājusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI).

COVID-19 Latvijā turpina augt Covid-19 saslimstības rādītājs

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 337 Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par piecu sasirgušo nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Sabiedrība Eksperts: videonovērošanas tīkls var izrādīties nevajadzīga naudas izsviešana

Ideja par vienotu visas valsts videonovērošanas tīklu nav slikta, tomēr ir vairākas nianses, kuras šo projektu var padarīt par milzīgas naudas nevajadzīgu izsviešanu, aģentūrai LETA atzina apsardzes kompānijas SIA "Koblenz drošība" valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.