• Centis,
  • Gotfrīds,
  • Vents
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Vija Kilbloka paziņo, ka slēdz grāmatnīcu: Tā pēc krīzes vairs atvērta netiks!

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
lat.bb.lv 10:35, 25.01.2021 1

Grāmatnīcu tīkla "Zvaigzne ABC" vadītāja Vija Kilbloka pziņojusi, ka uz visiem laikiem tiek slēgta "Zvaigzne Outlet" grāmatnīca vecrīgā, Vaļņu ielā.Sociālajā tīklā Facebook Kilbloka raksta:

"Ir pieņemts lēmums SLĒGT grāmatnīcu! Šodien, 2021.gada 25.janvārī, valdība lems pagarināt "īstermiņa" tirdzniecības ierobežojumus, tostarp aizliegumu pārdot grāmatas klātienē. Ir iestājies grāmatu pārdošanas aizlieguma BEZTERMIŅŠ!

Tukšās Vaļņu ielas ZVAIGZNES OUTLET GRĀMATNĪCA visus kovidlaika ierobežojumus ir izcietusi gadu, bet aizliegumu pārdot grāmatas tā vairs nevar izturēt. Grāmatnīca tiek slēgta, tā pēc krīzes vairs atvērta netiks. Tuvākajās nedēļās notiks grāmatu, kancelejas preču un grāmatplauktu izpārdošana."

Kilbloka arī pavēstījusi, ka par noteiktajiem tirdzniecības ierobežojumiem vērsīsies Satversmes tiesā.

"Saskaņā ar Satversmi visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā, arī uzņēmēji ir cilvēki un likumdevējam (valdībai) tas ir jārespektē. Lūgsim Satversmes tiesu izskatīt no 21.12.20 noteikto tirdzniecības ierobežojumu atbilstību Satversmei," skaidro grāmatu izdevēja.
"Kopš valdības noteikto"“īstermiņa" tirdzniecības ierobežojumu ieviešanas, izsludinot dīvaino pirmās nepieciešamības preču sarakstu, kas diskriminēja noteiktu preču ražotājus un pārdevējus, ir pagājis mēnesis. 25.janvārī šim sarakstam būtu jāzaudē spēks, bet termiņš tiek pagarināts VISMAZ līdz 7.februārim UN līdz brīdim, kad inficēšanās rādītāji nokritīs līdz kaut kādam tur rādītājam un būs veikta vakcinācija.
Arguments, kādēļ atsevišķas preču grupas tiek aizliegts tirgot klātienē: lai samazinātos cilvēku plūsma un cilvēki mazāk pārvietotos SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ! Tādēļ kaķu un suņu apģērbus, traukus, rotaļlietas un mēbeles drīkst pārdot, bet bērnu apģērbu un rotaļlietas nedrīkst (cilvēkiem domātos traukus, protams, arī pārdot un pirkt klātienē nedrīkst). Tādēļ grāmatas ar bezburtu lapām - piezīmju grāmatas un gadagrāmatas - drīkst pārdot, bet grāmatas ar apdrukātām lapām - nedrīkst! Papīru pirkt drīkst, pildspalvu, zīmuli, krāsas - nedrīkst. Laika pavadīšanai mājsēdē grāmatas veikalā pirkt nedrīkst, bet drīkst izvēlēties laika kavēkli no neprātīgi plaša grādīgo dzērienu klāsta. Uz veikalu pēc grādīgā un piezīmju grāmatām var doties kaut desmit reižu dienā, arī ar sabiedrisko transportu. Jā, arī dažnedažādi ļoti dārgi konjaki un simtgadīgi vīni atbilstoši valdības lēmumam ir pirmās nepieciešamības preces.
Šāda atsevišķu preču ražotāju un tirgotāju tiesību diskriminējoša ierobežošana ir pretrunā ar Satversmi arī īstermiņā, bet ilgtermiņā vai BEZTERMIŅĀ tā ir iznīcinoša. Ļoti negribas iet uz to šķūni, kur kāds cits izdevējs jau ir priekšā un jāizņem no cilpas! Tādēļ, mīļā VALDĪBA, piedodiet, ka dodos krist ceļos lielās TEMĪDAS priekšā un aizlūdzu par grāmatām."
Lasīt visus komentārus (1)

Lasiet arī

  • Vija 25.01.2021 12:00
    tas ir Traģiski!!!!! Tik daudz grāmatu ir pirkts un lasīts....Neaizveriet Barona ielas Zvaigzni,lūūūuūū'dzu.
    Ziņot redaktoram Atbildēt
Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Pupi?! Sākts ražot "Ādažu čipsu" sāļās uzkodas no pupiņu miltiem (+FOTO)

Pārtikas koncerns "Orkla Latvija" sākusi ražot "Ādažu čipsu" sāļās uzkodas no pupiņu miltiem, informēja kompānijas pārstāvji.

Ekonomika Attālināti pēdējā gada laikā strādājuši aptuveni puse darba ņēmēju

Pēdējo 12 mēnešu laikā 53% darba ņēmēju ir izmantojuši attālinātā darba iespējas, piektdien Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotajā konferencē "Līdzsvars visiem" sacīja LDDK ģenerāldirektores vietniece Inese Stepiņa, atsaucoties uz pētījuma rezultātiem.

Ekonomika Jauniešiem pieejamas bezmaksas programmētāju apmācības un prakses vietas

Nodibinājums FONDS SABIEDRĪBAI uzsācis vērienīga projekta EDIBO - European Digital Bootcamps īstenošanu, kas paredz 150 bezdarba riskam pakļautu jauniešu apmācīšanu par programmētājiem un nodrošināšanu ar prakses vietām Latvijas IKT uzņēmumos.

Ekonomika Absurdi: NVO šobrīd visbiežāk izdara citu darbu, bet ierēdņi par to saņem algu

Nevalstiskās organizācijas (NVO) šobrīd visbiežāk izdara citu darbu, kamēr valsts pārvaldē kāds par to saņem algu, un tas liekas absurdi, šādu viedokli šodien Saeimas un NVO forumā pauda biedrības "Latvijas jaunatnes padome" izpilddirektore Renāte Mencendorfa.

Lasiet arī

Ekonomika Rīgā atvērts Igaunijā populārākais mājas un dārzkopības preču veikals Hortes

5. martā pirmo reizi Latvijā durvis vēris viens no lielākajiem un modernākajiem dārzkopības, mājas un mājdzīvnieku preču iegādes centriem Baltijā - Hortes, kura izveidē investēti 6,5 miljoni eiro.

Veselība Pierobežā sirmgalvjiem jāmēro 20 kilometri līdz ģimenes ārstam vai pēc zālēm

Simtiem sirmgalvju Latvijas pierobežas ciematā Silene ir apgrūtināta piekļuve ģimenes ārstam, kā arī medikamentiem, kuru iegādei ir jāmēro gandrīz stundu ilgs ceļš ar autobusu, sacīja Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova.

Sabiedrība Sagruvušās Zolitūdes Maximas lieta: Sākts jauns kriminālprocess. Par ko?

Reaģējot uz pirmās instances tiesas spriedumu, Valsts policija sākusi kriminālprocesu par iespējamu dokumentu viltošanu, kas saistīta ar 2013.gadā Zolitūdē sagruvušā lielveikala "Maxima" celtniecību, noskaidroja aģentūra LETA.