• Daina,
  • Dainida,
  • Dainis
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


PrivatBank nāk klajā ar svarīgu paziņojumu visiem klientiem

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 20:04, 01.10.2020

Latvijas "PrivatBank" no nākamā gada fokusēsies tikai uz kreditēšanu un noguldījumu piesaisti, pavēstīja bankas Mārketinga un komunikācijas departamenta vadītāja Jūlija Zeile.


Avots: LETA

Viņa norādīja, ka atbilstoši jaunajai attīstības stratēģijai banka turpmāk klientiem sniegt tikai kreditēšanas un noguldījumu pakalpojumus, no 2021.gada 1.februāra pārtraucot maksājumu karšu apkalpošanu un citus ikdienas pakalpojumus.

Bankā atzīmēja, ka "PrivatBank" emitēto maksājumu karšu darbība tiks nodrošināta līdz 2021.gada 31.janvārim, tādējādi banka aicina klientus sekot līdzi bankas sniegtajai informācijai un savlaicīgi atvērt kontu citā kredītiestādē vai maksājumu iestādē ikdienas pakalpojumu saņemšanai.

"Finanšu pakalpojumu tirgus Latvijā ir ļoti piesātināts - ja salīdzina kredītiestāžu skaitu uz vienu iedzīvotāju, Latvijā tas ir relatīvi augsts. Tādēļ, lai varētu ilgtspējīgi attīstīties, bankai jāatrod sava pakalpojumu niša, kurā tā var būt konkurētspējīga," norāda bankas valdes loceklis Matīss Krištobans.

Viņš arī atzīmēja, ka kreditēšanas pakalpojumi vienmēr ir bijuši "PrivatBank" stiprā puse, līdz ar to banka plāno tos arī turpmāk attīstīt, uzlabojot piedāvājumu vietējā tirgū. Savukārt noguldījumu jomā banka saskata potenciālu apkalpot ne tikai vietējos klientus, bet arī klientus no citām Eiropas Savienības valstīm.

Tāpat bankā norādīja, ka no ceturtdienas banka sāk jaunas darījumu attiecības ar klientiem, kuri plāno izmantot bankas noguldījumu un kreditēšanas pakalpojumus.

"Lai banka varētu nodrošināt kreditēšanas un noguldījumu pakalpojumus, klientiem, kuri izmanto šos pakalpojumus, joprojām būs pieejama norēķinu kontu apkalpošana un maksājumu veikšana internetbankā," skaidroja bankas valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja Inga Rumba.

"PrivatBank" aicina klientus pievērst īpašu uzmanību, ja uz klienta kontu bankā tiek veikti pārskatījumi no valsts iestādēm, piemēram, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pabalsts vai pensija. Lai nodrošinātu nepārtrauktu minēto pārskaitījumu saņemšanu, banka aicina klientus savlaicīgi paziņot attiecīgajai valsts iestādei kontu citā kredītiestādē vai maksājumu iestādē.

Pēc Finanšu nozares asociācijas datiem, "PrivatBank" šogad jūnija beigās bija 24 901 klients, tostarp 22 526 fiziskās personas un 2375 juridiskās personas. Vienlaikus tās internetbankai bija 8825 lietotāji. Tāpat banka 2020.gada jūnija beigās bija izsniegusi 19 545 maksājumu kartes un uzstādījusi 10 bankomātus.

LETA jau ziņoja, ka "PrivatBank" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar zaudējumiem 2,833 miljonu eiro apmērā, kas ir četras reizes vairāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā. Bankas aktīvi 2020.gada 30.jūnijā bija 176,206 miljonu eiro apmērā, kas ir par 10,6% jeb 20,845 miljoniem eiro mazāk nekā 2019.gada beigās.

Pēc aktīvu apmēra "PrivatBank" 2019.gada beigās bija 11.lielākā banka Latvijā. Bankas lielākais akcionārs ir Ukrainas "PrivatBank", kuru 2016.gada decembrī Ukrainas valdība nacionalizēja.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika 5,6 miljoni cigarešu - saules baterijās... Par kontrabandu apsūdzēs 9 personas

Valsts robežsardze rosinājusi Daugavpils prokuratūrai apsūdzēt deviņas personas par vērienīgu cigarešu kontrabandu saules bateriju konstrukcijās, informēja Valsts robežsardze.

Ekonomika Neskatoties uz kritiku, komisija konceptuāli piekrīt ierobežot MUN režīmu

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputātu vairākums šodien pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, paredzot no 2021.gada pakāpeniski ierobežot mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) režīmu.

Ekonomika Izskan idejas autoratlīdzību regulējuma izmaiņas tomēr atlikt līdz 2022.gadam

Valdību veidojošo partiju sarunās izskan arī idejas jauno autoratlīdzību regulējumu atlikt līdz 2022.gadam, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Ekonomika Plāno atlaist parādus patēriņa kredītu ņēmējiem, kuri nevar atdot

ikumprojekts par fiziskās personas atbrīvošanu no parādsaistībām ir svarīgs, jo palīdzēs vairākiem cilvēkiem iziet no pelēkās zonas, šodienas Saeimas juridiskās komisijas sēdē, sacīja Tieslietu ministrijas (TM) valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos Laila Medina.

Lasiet arī

Sabiedrība Asfaltēšanas darbu laikā slēgs Čaka ielas posmu Rīgā
Rīga, 23.okt., LETA. Šodien turpināsies Aleksandra Čaka ielas asfaltēšanas darbi, tādēļ to laikā plānoti satiksmes ierobežojumi un izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos. Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabied...
Sabiedrība Akciju cenas nedaudz pieaug, neraugoties uz Covid-19 gadījumu skaita krasu kāpumu
Ņujorka, 23.okt., LETA--AFP. Akciju cenas ASV un daļēji arī Eiropā ceturtdien nedaudz pieauga, neraugoties uz Covid-19 gadījumu skaita krasu palielināšanos un neskaidrības turpināšanos par jaunu ASV ekonomikas stimulu pa...
Sabiedrība Sākas interjera izstāde "Furniture & Design Isle 2020"
Rīga, 23.okt., LETA. Ķīpsalā šodien sākās interjera izstāde "Furniture & Design Isle 2020", aģentūru LETA informēja starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" mediju koordinatore Inese Libere. Izstāde notiks līdz 2...