• Leonīda,
  • Leonīds
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Sludinājumu platforma jaunajai paaudzei, kas pārvērtīs tirgu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
BB.LV 08:11, 28.09.2020

Arvien cilvēki pilnveidojuši un meklējuši veidus, kā veiksmīgāk šķirot informāciju. Senajās civilizācijās šim mērķim kalpoja māla plāksnītes, līdz mūsdienās šo darbu mūsu vietā paveic datorsistēmas un mākslīgais intelekts. Arī sludinājumu portāli ir informācijas servisa vietnes, kurās filtrēšanas sistēma ir būtiska sastāvdaļa, lai palīdzētu lietotājiem veiksmīgāk orientēties datu apjomā un to pārskatāmi strukturētu.Sludinājumu portāls dalder.lv, kas jau kādu laiku darbojas Latvijā, piedāvā sistēmu, kurā informācijas iedalījums ir pārskatāmāks kā līdz šim. Vai tās būtu spāņu valodas privātstundas vai jogas klases, lielāka iespēja sasniegt mērķauditoriju, ja ir atbilstoša kategorija, nevis sludinājums paslēpjas kopā ar pārējiem nenosakāma rakstura mapē ar nosaukumu “Citi”.

Tieši dalder.lv veidotāji vieni no pirmajiem ieviesa bezmaksas sludinājumu konceptu, piedevām dodot solījumu, ka sludinājumu ievietošana vienmēr būs bez maksas. Tas stipri maina nozari, kurā cenas šobrīd uzpūstas un jāmaksā ir par visu.

Tuprinājumā vairāk par to, kā šī sludinājumu portāla darbības principi pārmainīs veidu, kādā pērkam un pārdodam preces un pakalpojumus, kā arī vairāk par bonusiem, kuri mūs sagaida, pārejot uz dalder.lv sludinājumu dēli.

Dalder.lv labumu grozs

Katrs reģistrēts lietotājs, kā privātpersona, tā uzņēmums, iegūst arī pats savu mini mājaslapu, kas organiski iebūvēta dalder.lv platformā. Tas nozīmē, ka papildus sludinājumam, katrs pārdevējs var veidot sludinājumu platformā savu tēlu un piedāvājumu ar individuālas lapas starpniecību. Jau šobrīd uzņēmumi izvieto piedāvājumu Dalder un reklamē Facebook to kā savu mājas lapu.

Tās princips dizaina ziņā līdzinās sociālajos tīklos piedāvātajam - dota vieta profila un fona attēlam, kā arī redzams vai nu uzņēmuma nosaukums vai privātpersonas vārds un uzvārds. Izveidotas iedaļas kā profesionālās mājas lapās, paredzot tādas sekcijas kā “Par mani”, “Atsauksmes” un “Kontakti”. Papildus tam arī pieejama tiešsaistes komunikācijas iespēja, kas klientam ar pārdevēju ļauj sazināties caur sludinājumu platformu.

Tā kā liela daļa klientu vispirms meklē atsauksmes un tikai tad pieņem lēmumu, lai iegādātos preci vai pakalpojumu, tad atsauksmes portālā noteikti ir viens no tiem aspektiem, kas bagātina sludinājumu portāla lietošanas pieredzi.

Kas gan vēl ne labāk kā atsauksmes ļaus saprast, ka konkrētajam cilvēkam vai uzņēmumam var uzticēties? Turklāt vienā profilā var lasīt atsauksmes gan par to, kāds pircējs, pārdevējs, darba devējs vai ņēmējs ir noteiktais cilvēks vai uzņēmums. Tāpēc atsauksmes ir drošības garants kā sludinājuma ievietotājam, tā arī tam, kurš to apskata. Abu pušu intereses ir pārstāvētas, jo neviena atsauksme nevar būt anonīma.

Nākotnē portālam ir potenciāls kļūt par plašāko autentificētu lietotāju atsauksmju bāzi Latvijā. Plānots, ka atsauksmi varēs atstāt tikai tas portāla lietotājs, kas konkrēto preci vai pakalpojumu patiešām ir izmēģinājis.

Kā būtu, ja varētu nepalaist garām svarīgāko?

Tādi TOP sludinājumu portāli kā dalder.lv piedāvā to, ko iepriekšējās paaudzes sludinājumu dēļi nav nodrošinājuši. Portāla filtru saglabāšanas iespēja ļauj informēt par aktuāliem piedāvājumiem.

Tas nozīmē, ka atsevišķi var izdalīt kritērijus noteiktai precei vai pakalpojumam, kuru lietotājs vēlas atrast. Notifikāciju saņem līdzīgi kā Facebook - tā parādās notifikāciju panelī. Tāpat arī visi jaunie saistītie sludinājumi krājas profilā, kur tos var aplūkot vienkopus. Ja saglabāts noteikts filtrs, parametri nav jāvada vēlreiz, rezultāti parādās automātiski. Un, ja kopš sludinājuma ievietošanas brīža lietotājs nav bijis portālā, tiek nosūtīts e-pasts, informējot par atbilstošiem jauniem sludinājumiem.

Meklējot darbu vai dzīvokli īrēšanai, tas ir zelta vērtē. Kā zināms, viss labais ir uz izķeršanu, bet dažkārt nākas atteikties no pievilcīga piedāvājuma tikai tāpēc, ka ar pārdevēju izdevās sazināties kā otrajam nevis pirmajam. Kopā ar dalder.lv šī problēma tiek risināta.

Informācijas meklējumu izpēte Google un Facebook apstiprina, ka pakalpojuma atrašanās vieta ir būtisks kritērijs. Tāpēc reģionālais iedalījums, kā arī pilsētas sadalījums rajonos ir faktori, pēc kuriem var ērti atlasīt katru sludinājumu. Lapas labajā stūrī var izvēlēties kādu no lielākajām Latvijas pilsētām vai novadu, tādā veidā no piedāvājuma izslēdzot sludinājumus, kas neietilpst teritorijā.

Dalder.lv nodrošināts automātisks tulkojums 3 valodās, paplašinot auditoriju, kas sludinājumu var lasīt sev saprotamā mēlē. Tas nozīmē, ka latviešu valodā publicēts sludinājums tiek pārtulkots kā krievu, tā angļu valodā. Pārdevējam tas ļauj sasniegt vairāk potenciālo klientu un tādējādi pārdot vairāk - uzrunāt gan tūristus, gan ārzemniekus, kas dzīvo Latvijā.

Dalder.lv statistika

Kā jaunajam portālam veicas šobrīd? Kopš dalder.lv parādījies virs horizonta, tas arvien manāmāk iegūst atpazīstamību - Google meklētājā to ieraugām daudz biežāk. Tāpat informācija par to pieejama arī lielākajos Latvijas medijos, tāpat arī Facebook un Instagram.

Arvien jauni lietotāji izvēlas ievietot bezmaksas sludinājumu dalder.lv. Šobrīd portālā ievietoti jau 20 000 sludinājumi, savukārt lietotāju skaits sasniedzis 2500. Kā rāda statistika, šie skaitļi turpina pieaugt ar paredzamu dinamiku.

Dalder.lv piedāvā 120 lokālus reklāmdēļus, bet katrā no tiem kopumā atrodamas aptuveni 14 000 sadaļas. Šie skaitļi daudz skaidrāk ļauj apjaust portāla izmērus.

Pārdošanas veicināšana sludinājumu portālā

Par papildus maksu portālā pieejami advancētāki mārketinga rīki, kas palīdz noteiktu pakalpojumu vai preci virzīt tirgū un piesaistīt vēl vairāk jaunu klientu. Tie ir kuponi, akcijas un dāvanas. Pēdējos gados tie ir populāri pārdošanas kanāli uzņēmumiem. Ierasts, ka sludinājumiem ir 1 mājaslapa, bet dāvanām un kuponiem atsevišķa. Dalder.lv unikalitāte ir spēja apvienot abas platformas vienā veselumā.

Tāpat arī parasto sludinājumu dalder.lv var izcelt vai arī piešķirt tam VIP sludinājuma statusu, lai tas noteiktā sadaļā ieņemtu 1. pozīciju. Gadījumā, ja noteiktā sekcijā ievietoti daudzi sludinājumi, var pielikt kādu birku - “steidzami”, “uz vietas” vai “piegāde 24 h”. Tas palīdzēs noteiktajam sludinājumam starp citiem kļūt pamanāmākam, kā arī pievērsīs uzmanību īpašiem faktoriem, kas pircējam varētu būt aktuāli.

Attīsti savu biznesa ideju ar dalder.lv

Koronas vīruss ir laiks, kas daudziem ienesis pārmaiņas kā ikdienas, tā arī profesionālajā dzīvē. Varbūt kādam tas sniedzis vajadzīgo impulsu, lai beidzot pievērstos savas biznesa idejas attīstīšanai. Dalder.lv pretimnākošā sludinājumu ievietošanas politika ļauj uzsākt biznesu neriskējot. Citos portālos par sludinājumu jāmaksā un, ja neviens potenciālais pircējs tā arī neuzrodas, par vēlmi piepelnīties nākas pašam vēl piemaksāt.

Daudziem mazajiem privātuzņēmējiem reklāma ir ekstra, kuru nevar atļauties. Dalder.lv katram reģistrētam jaunajam lietotājam dāvina 50 EUR digitālajā portāla maciņā, kurus iespējams izmantot, lai izmēģinātu piedāvātās maksas mārketinga aktivitātes. Tādā veidā var izmēģināt iespējas un apskatīties, kādi būtu šādas kampaņas rezultāti un vai atmaksātos tādā ieguldīt arī turpmāk.

Ja par sludinājumu nav jāmaksā, varbūt šāda atlaide dažam labam beidzot palīdzētu saņemties pārdot to, kas sen netiek lietots - vai tas būtu mūzikas instruments vai plašu kolekcija. Varbūt citam, savukārt, tas būtu iedrošinājums dalīties talantos - viens māk adīt, otrs - jogot, trešais - spāņu valodu. Šo un vēl tik daudz ko citu varētu pasniegt privātās vai grupu nodarbībās - un šobrīd beidzot pieejama platforma, kur bez maksas par to visu pastāstīt arī citiem.

Kopā ar dalder.lv vari kļūt, piemēram, par skolotāju, ievietojot sludinājumu atbilstošā sekcijā. Izglītības iedaļā atrodamas vairākas opcijas, kuras varētu būt piemērotas arī Tev. Kāpēc gan neiemācīt svešvalodu vēl kādam? Šeit vari pastāstīt savu piedāvājumu interešu izglītības jomā vai arī ievietot informāciju par kursiem. Turklāt tas varētu būt arī sākums kam lielākam.

Portālam dalder.lv ir arī sava Facebook grupa, lielākā tirdzniecības grupa Latvijā. Vislabākais mārketinga plāns šajā gadījumā būtu ielikt sludinājumu gan portālā, gan dalīties ar ievietoto info Facebook grupā. Ja ņem vērā, ka Facebook ir slēgta informācijas telpa, bet sludinājumu portāls atrodas Google informācijas telpā, tad šādā veidā var sasniegt abas auditorijas.

Pievienojieties pārmaiņām - izmēģiniet dalder.lv

Platforma piedāvā uzlabojumus sabiedrības ekonomiskās dzīves organizēšanā. Izvēloties Dalder, Jūs pievienojaties pavisam jaunai sludinājumu portālu lietotāju paaudzei. Ikvienam sava piedāvājuma reklamēšana kļūst daudz pieejamāka, ērtāka un izdevīgāka. Ja esat par, sāciet izmantot dalder.lv reklāmai!Lasiet arī


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz slēpošanas kūrortu Somijā - Kitili

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" no 19.decembra sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz slēpošanas galamērķi Kitili Somijā, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāve Alise Briede.

Ekonomika Kāpēc jāmaksā nodoklis par mēnešiem bez ienākumiem? Ministrijas tā arī nepasaka

Labklājības ministrijas (LM) un Finanšu ministrijas (FM) pārstāvji šodien Saeimas Nodokļu politikas apakškomisijas deputātiem līdz galam neatbildēja uz parlamenta deputāta Mārtiņa Šteina (AP) jautājumu, cik samērīgi ir iedzīvotājiem, kuri nav izņēmumu grupās, noteikt obligātās minimālās sociālās apdrošināšanas iemaksas par mēnešiem bez ienākumiem.

Ekonomika Wolt Rīgā sāk pārtikas preču ātrās piegādes uz mājām un birojiem

Ēdienu piegādes uzņēmums "Wolt" Rīgā sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu - pārtikas preču ātrās piegādes uz mājām un birojiem, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Ekonomika Uzņēmēji aicina obligātās minimālās sociālās iemaksas ieviest pakāpeniskāk

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina obligātās minimālās sociālās iemaksas ieviest pakāpeniskāk, nevis uzreiz visu paredzēto summu no 2021.gada 1.jūlija, lai nesekotu negatīva pretreakcija un lai nepalielinātos ēnu ekonomika, šodien Saeimas Nodokļu politikas apakškomisijas sēdē norādīja LTRK padomes locekle Elīna Rītiņa.

Lasiet arī

Ekonomika Levits par jauno autoratlīdzību nodokļu režīmu: tas nav pārāk labi izstrādāts

Pašreizējais autoratlīdzību nodokļu režīms nenodrošina radošajām personām sociālos pakalpojumus pienācīgā apjomā, šādu nostāju pēc tikšanās ar radošo organizāciju, Kultūras un Finanšu ministrijas pārstāvjiem žurnālistiem pauda Valsts prezidents Egils Levits.

Pasaule Nauda par grabažām! Somijā maksās par vecā auto nodošanu metāllūžņos

Latvijas valdībai būs jāmeklē iespēja sekmēt to, lai iedzīvotāji iegādātos jaunākus un videi draudzīgākus auto. Iespējams, ka varam mācīties no Somijas. Tur valdība plāno atjaunot programmu, kuras mērķis ir mudināt iedzīvotājus atbrīvoties no veciem auto un iegādāties jaunākus spēkratus, vēsta Latvijas Radio.

COVID-19 Saeimā rosina neielaist veikalos pircējus bez maskām

Lai mazinātu riskus sabiedrības veselībai Covd-19 apstākļos, tirdzniecības vietām būtu jāpieņem nepopulārs lēmums neielaist pircējus bez sejas maskām, uzskata Jaunās konservatīvās partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Krišjānis Feldmans.