• Antoņina,
  • Ņina,
  • Ninona,
  • Oksana
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Nurme alus veidos alus darītavu Rīgā, kopfinansēšanas kampaņā vācot naudu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 10:58, 18.09.2020

Alus darītava SIA "Nurme alus" kopfinansēšanas kampaņā vāc naudu alus darītavas izveidei Rīgā, Vagonu ielā, pavēstīja uzņēmuma pārstāve Linda Ezerkalna.


Avots: LETA

Viņa norādīja, ka kopfinansēšanas kampaņas pirmo divu dienu laikā jaunā brūža izveidei savākti vairāk nekā 20 000 eiro jeb divas trešdaļas no sākotnējā mērķa, kas ir 30 000 eiro.

Ezerkalna pauda, ka, sākot darbību 2016.gadā, "Nurme alus" alus vārīšanai nolēma izmantot citu darītavu brīvās iekārtas un jaudas. Tomēr, lai attīstītos, ar brīvajām jaudām ir kļuvis par maz, tāpēc uzņēmums brūža izveidei nepieciešamo finansējumu daļēji cer piesaistīt kopfinansēšanas ceļā.

"Mēs savu darītavu vēlamies attīstīt tieši Rīgā, un tas nozīmē, ka, piemēram, Eiropas Savienības (ES) finansējums reģionu attīstībai mums nav pieejams," atzīmēja viens no uzņēmuma dibinātājiem un tā valdes priekšsēdētājs Mareks Ezerkalns.

Kompānijā norādīja, ka kampaņas realizēšanai "Nurme alus" izvēlējusies Francijā bāzēto Eiropas kopfinansēšanas platformu "Ulule".

"Kopfinansēšana ir lielisks veids, kā neliels uzņēmums ar atbalstītāju un kopienas spēku var iegūt finansējumu, kas alternatīvi būtu jāmeklē pie privātiem investoriem vai finanšu institūcijās," piebilda Ezerkalns, atzīmējot, ka kampaņa darbojoties pēc "visu vai neko" principa jeb ir jāsavāc visa sākotnējā mērķī norādītā summa, lai tā nonāktu uzņēmuma rīcībā.

"Esam sākumam izvēlējušies nosacīti pieticīgu summu, kas nodrošinās mums vien pašu nepieciešamāko, tomēr ļoti ceram, ka līdz kampaņas beigām mums izdosies pārsniegt sākotnējo mērķi un savākt vairāk - ideālā gadījumā pat 200% no sākotnējā mērķa," pauda kompānijas valdes priekšsēdētājs.

Ezerkalna atzīmēja, ka gadījumā, ja kopfinansēšanas kampaņas laikā savāktā summa pārsniegs sākotnējos mērķus, uzņēmumam būs iespēja iegādāties vēl citas darītavai ļoti nepieciešamas lietas, piemēram, pudeļošanas iekārtu un darbību jaunajā brūzī sākt ar lielāku jaudu.

Uzņēmums "Nurme alus" reģistrēts 2016.gadā, un tā pamatkapitāls ir 30 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder tā valdes locekļiem Marekam Ezerkalnam (33,3%), Uģim Narvilam (33,3%) un Oskaram Sprukulim (33,3%), liecina "Firmas.lv" informācija.

2019.gadā "Nurme alus" strādāja ar 42 469 eiro apgrozījumu, kas ir par 4,7% mazāk nekā 2018.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 3793 eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Mākoņi pār TET sabiezē - Vitenbergs prasa izvērtēt padomes rīcību (+VIDEO)

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs uzdevis izvērtēt uzņēmuma "Tet" padomes darbu saistībā ar lēmumu no amata pagaidām neatcelt valdes priekšsēdētāju Juri Gulbi, vēsta LTV ziņu raidījums Panorāma. Prokuratūra Gulbi un vēl četras personas apsūdz par krāpšanu lielā apmērā. "Tet" padome lēmusi pasūtīt izvērtējumu par Gulbja atbildību, taču ministrs uzskata, ka tādā veidā padome apšauba tiesībaizsardzības iestāžu darbu.

Ekonomika Kā izveidot sociālo tīklu mārketinga stratēģiju?

Radošas idejas, vizuālie materiāli, reklāma, negatīvi komentāri – kā, ko, kur un cik? Nav šaubu, ka uzņēmumi piesātinātajā sociālo mediju pasaulē apjūk un nezina, ko tad īsti darīt, lai sasniegtu labākos rezultātus. Rakstā uzzināsi ieteikumus sociālo tīklu mārketinga stratēģijas izveidei!

Ekonomika Dombrovskis: Prognozes balstījās pieņēmumā, ka gada 2.pusē ierobežojumus atcels

Starptautiskajā tirdzniecībā smagākais punkts bija pavasarī, pieļāva Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas izpildvietnieks un Eiropas Savienības (ES) tirdzniecības komisārs Valdis Dombrovskis (JV), norādot, ka tālākais būs atkarīgs no Covid-19 pandēmijas gaitas.

Ekonomika Valstij ir nauda Covid-19 uzliesmojuma ietekmes mazināšanai, paziņo FM

Valstij ir pieejams finansējums Covid-19 uzliesmojuma ietekmes mazināšanai, norādīja Finanšu ministrijā (FM).

Lasiet arī

Sabiedrība Ļoti būtiski pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, darbotos tikai pirmās nepieciešamības preču veikali un slēgtu izklaides vietas
(Pievienota 7.-20.rindkopa.) Rīga, 27.okt., LETA. Latvijai nonākot augstākajā no četrām valdības šodien atbalstītajām Covid-19 izplatības riska kategorijām, līdz ar citiem ierobežojumiem darbotos tikai pirmās nepiecieša...
Pasaule Merkele: Mēs nonāksim atpakaļ situācijā, kas ir neapšaubāmi smaga

Vācijas kanclere Angela Merkele otrdien paudusi nožēlu par to, ka Vāciju piemeklējis otrs jaunā koronavīrusa vilnis, kas ir vēl spēcīgāks par pirmo, lai gan par vīrusu iegūta jau daudz plašāka informācija.

Ekonomika Braucam mazāk: Samazinājies pasažieru skaits gan autobusos, gan vilcienos

Oktobra pirmajā pusē ir samazinājies reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos pārvadāto pasažieru skaits, informēja Autotransporta direkcijā.