• Fanija,
  • Vēsma
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Kādēļ SEO optimizācija ir īpaši svarīga un nepieciešama pandēmijas laikā?

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
BB.LV 12:12, 25.08.2020

Visur, kur skatāmies, koronavīrusa uzliesmojums ir radījis apjukumu, bailes un neskaidrību, ietekmējot teju katru dzīves jomu. Uzņēmumi ir spiesti samazināt darbības apjomus vai pat izbeigt darbību, daudzi cilvēki strādā no mājām, savukārt patērētāji ir pārgājuši lielākoties uz iepirkšanos tiešsaistē, lai nopirktu nepieciešamās preces, neizejot no mājas.Šajā laikā SEO optimizācija un gudri izstrādāta SEO stratēģija ir īpaši nepieciešama un vērtīga tiem e-komercijas biznesiem, kuri vēlas turpināt tirdzniecību internetā arī šajos neskaidrajos apstākļos.

Palīdzība no malas var būt izšķiroša

SEO Media ir digitālā mārketinga aģentūra, kas palīdz mazākiem un lielākiem uzņēmumiem uzlabot pārdošanas rādītājus, iegūt jaunus klientus un nostiprināt attiecības ar esošajiem un veicināt zīmolu atpazīstamību. Lieliskajā komandā spēkus apvienojuši dažādu jomu speciālisti, lai tiktu nodrošināti kvalitatīvi un uz rezultātiem vērsti mārketinga pakalpojumi, tai skaitā:

  • SEO pakalpojumi un mājas lapas optimizācija – palīdz padarīt uzņēmuma mājas lapu pieejamu un atrodamu meklētājprogrammu pirmajās lapās. Tiek veicināta zīmola atpazīstamība un palielināts apgrozījums;

  • Satura izstrāde – reklāmas aģentūra piedāvā sagatavot, optimizēt un izplatīt augstvērtīgu saturu mājas lapām, reklāmrakstiem un citiem resursiem;

  • Mājas lapu veidošana – komanda veido mūsdienīgas, pievilcīgas un ērti pārvaldāmas mājas lapas, lai piesaistītu klientus un radītu pozitīvu uzņēmuma tēlu;

  • Google reklāma – SEO Media piedāvā PPC apkalpošanu;

  • Programmēšana – tiek nodrošināta programmatūru izstrāde Tava biznesa attīstīšanai;

  • Reklāmas mediji – digitālais mārketings nav iedomājams bez satura izplatīšanas, tādēļ aģentūra piedāvā arī reklāmas rakstu izvietošanu vietējos un ārvalstu medijos.

SEO optimizācijas radītie ieguvumi

Meklētājprogrammu optimizācijas ieguvumus un iespējas novērtēt var tikai laika gaitā, un pirmos rezultātus var pamanīt dažu mēnešu laikā. Optimizācija ir ilgtermiņa process, kurā jāiegulda laiks un pūles, ja vēlies sasniegt vēlamo rezultātu.

Koronavīruss nemaina to, ka uzņēmumi tiešsaistē joprojām sacenšas par to, kurš parādīsies meklētājā pirmais. Turklāt pat tad, ja pandēmijas ietekmē Tavs bizness šobrīd nav tik aktīvs, pareizi pielietoti mārketinga pakalpojumi var noteikti palīdzēt izvirzīties vadībā konkurentiem, kad situācija normalizēsies un varēsi atsākt apkalpot klientus ierastajā ritmā.

Iepazīsties tuvāk ar iespējām, kuras sniedz digitālais mārketings šeit – Seomedia.lv!


Lasiet arī


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Baltkrievija nesaņems no SIA "LatRosTrans" vairāk nekā 66 miljonus eiro

Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments 14.aprīlī pieņēma lēmumu neierosināt Baltkrievijas uzņēmuma "Gomeļtransņeftj Družba" kasācijas sūdzību, līdz ar to stājies spēkā Latgales apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta uzņēmuma prasība par vairāk nekā 66 miljonu eiro piedziņu no SIA "LatRosTrans" par zaudējumu atlīdzības piedziņu, aģentūru LETA informēja tiesā.

Ekonomika Ko darīt, ja Covid-19 atbalsts nonācis pie tiesu izpildītājiem?

Iedzīvotāji, kuriem izmaksātais valsts atbalsts ieturēts parādu dzēšanai, var šo naudu atgūt, taču nepieciešams rīkoties nekavējoties, sazināties ar savu tiesu izpildītāju un iesniegt informāciju, kas nepieciešama, lai naudu atgūtu, aģentūru LETA informēja labklājības ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš.

Ekonomika Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro

Sporta centru fiksēto izdevumu segšanai valsts novirzīs astoņus miljonus eiro, ceturtdien vienojās vadības grupa uzņēmēju un nodarbināto atbalstam.

Ekonomika «GSP+» Uzbekistānai: ekonomiskie ieguvumi un nozīmīgu pārmaiņu atzīšana valstī

Šī gada 9. aprīlī Eiropas komisija nolēma iekļaut Uzbekistānu to valstu sarakstā, kuras var izmantot GSP+ preferenču sistēmu tirdzniecībā ar Eiropas savienību.

Lasiet arī

Ekonomika Pēc ierobežojumu mīkstināšanas durvis pircējiem atvēruši 9000 veikalu

Pēc ierobežojumu mīkstināšanas šā gada 7.aprīlī durvis pircējiem atvēruši 9000 tirdzniecības vietu, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Izklaide Seriāls "The Lord of the Rings" kļūs par dārgāko vēsturē

Gaidāmais seriāls "The Lord of the Rings" ("Gredzenu pavēlnieks") kļūs par dārgāko vēsturē, kura pirmā sezona vien izmaksās 465 miljonus dolāru (388 miljonus eiro), vēsta izdevums "The Hollywood Reporter".

Pasaule Vilciena avārijā Ēģiptē gājuši bojā 11 un ievainoti 98 cilvēki

Pasažieru vilcienam noskrienot no sliedēm, Ēģiptē svētdien gājuši bojā 11 un ievainoti 98 cilvēki paziņojusi Veselības ministrija.