• Ginters,
  • Guntra,
  • Marianna
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Svarīgs paziņojums Citadeles klientiem: nebūs pieejami maksājumi internetbankā!

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 11:21, 12.08.2020

Lai modernizētu un būtiski uzlabotu Citadeles IT sistēmas, ieliekot stabilus pamatus turpmākajai digitālo pakalpojumu attīstībai, 22.augustā klientiem visu diennakti nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē.Filiāles strādās saskaņā ar darba laiku, taču arī tajās nevarēs veikt maksājumus. Paredzēts, ka maksājumu kartes un bankomāti strādās ierastajā režīmā.

Citadele aicina klientus savlaicīgi plānot savus norēķinus un iepazīties ar bankas sagatavoto pārskatu par pakalpojumu pieejamību uzlabojumu laikā.

Maksājumu kartes un bankomāti strādās

· Klientu ērtībām būs pieejami gan norēķini ar maksājumu kartēm, gan

bankomātu pakalpojumi. Paredzēts, ka to darbība IT sistēmu uzlabojumu laikā netiks ietekmēta.

Banka aicina veikt visus steidzamos maksājumus līdz 21.augustam

· Maksājumi starp klientu kontiem un uz citu banku kontiem šajā laikā nebūs pieejami, tostarp arī maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē. Ja klientam ir ikmēneša maksājums, kura termiņš ir 22. augusts, banka aicina veikt savlaicīgu rēķina apmaksu.

· Zibmaksājumi 22.augustā nebūs pieejami – šajā laikā netiks pieņemti ne ienākošie, ne izejošie zibmaksājumi.

· Ienākošo maksājumu apstrāde tiks atjaunota 23.augustā.

· Uzlabojumu laikā nebūs pieejama pirkumu apmaksa e-veikalos ar internetbanku, taču būs iespēja veikt maksājumus ar karti, ievadot kartes datus.

Internetbanka un mobilā lietotne

· Gan mobilā lietotne, gan internetbanka klientiem būs pieejama, taču tajās nebūs iespējams veikt maksājumus līdz uzlabojumu process tiks pabeigts.

· Iespējams, ka uzlabojumu laikā veiktie karšu darījumi klientu kontos pilnīgi atspoguļosies pēc uzlabojumu pabeigšanas.

Tiešsaistes pakalpojumi

· Tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, attālinātā pieteikšanās mājokļa kredītam vai patēriņa kredītam, būs pieejami, tomēr pieteikumi tiks izskatīti pēc uzlabojumu veikšanas.

Filiāles un attālinātā klientu apkalpošana

· Lai sniegtu konsultācijas un atbildētu uz klientu jautājumiem, filiāles tirdzniecības centros būs atvērtas savā ierastajā darba laikā. Tomēr darbības ar bankas sistēmām (maksājumi, kontu atvēršana un citas) nebūs pieejamas līdz uzlabojumu procesa beigām.

· Lai palīdzētu klientiem risināt jebkuras neskaidrības, uzlabojumu laikā attālinātā apkalpošana zvanu centrā būs pieejama visu diennakti.

Jautājumu un neskaidrības gadījumos Citadeles klienti ir aicināti sazināties ar banku jebkurā sev ērtajā kanālā – mobilās lietotnes čatā, internetbankas vai WhatsApp sarakstē, e-pastā info@citadele.lv vai zvanot uz 67010000.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Ķīpsalā notiks autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums

Nākotnes mobilitāte būs elektrizēta, un to vairs nenoliedz pat līdz šim rūdītākie skeptiķi. Plaši pārstāvētajā “Audi” markas jaunāko modeļu ekspozīcijā ievērības cienīgākais būs “e-tron” elektromobilis.

Ekonomika Kas jāņem vērā, iegādājoties automašīnu?

Automašīnas iegāde ir nozīmīgs solis, ko būtu vēlams veikt, pārdomājot visus par un pret, neskatoties uz to, ka tā nav Jūsu pirmā iegādātā automašīna. Lai auto iegāde nesagādātu nekādas problēmas, ir jāņem vērā daži faktori, kas ļaus izlemt, vai šobrīd auto iegāde ir pareizais pirkums.

Ekonomika Nurme alus veidos alus darītavu Rīgā, kopfinansēšanas kampaņā vācot naudu

Alus darītava SIA "Nurme alus" kopfinansēšanas kampaņā vāc naudu alus darītavas izveidei Rīgā, Vagonu ielā, pavēstīja uzņēmuma pārstāve Linda Ezerkalna.

Ekonomika Ozola Rīgas administrācijai pārmet azartspēļu īpašnieku interešu lobēšanu

Rīgas domes pagaidu administrācijas lēmums par 12 000 eiro atlīdzināšanu uzņēmumam "Olympic Casino Latvia" no bijušo domnieku personīgajiem līdzekļiem ir pieņemts azartspēļu zāļu īpašnieku interesēs, kā arī lai kavētu jaunā sasaukuma vēlmi ierobežot azartspēļu zāļu darbību visā galvaspilsētas teritorijā, uzskata Saeimas deputāte, jaunajā Rīgas domē provizoriski ievēlētā Jaunās konservatīvās partijas (JKP) politiķe Linda Ozola.

Lasiet arī

Sabiedrība Tukumā atklās pasaules kultūras telpas "Tukku Magi" pagalmu
Rīga, 20.sept., LETA. Šodien Tukuma sirdī, Pasta ielā 26, agrākajā Fermentu rūpnīcā, kas vēl senāk bijusi Zēberga spirta un iesala rūpnīca, norisināsies kultūras telpas "Tukku Magi" pagalma atvēršanas svētki un radošā iz...
Sabiedrība Torņkalna baznīcā notiks atvadīšanās no ozolkoka altāra, kas atgriezīsies Anglikāņu baznīcā
Rīga, 20.sept., LETA. Šodien Torņakalna baznīcā notiks īpašs dievkalpojums, kurā notiks atvadīšanās no ozolkoka altāra, kas pēc 53 gadu kalpošanas Rīgas Lutera draudzē atgriezīsies savās mājās - Rīgas Anglikāņu Svētā Pes...
Sabiedrība Dobelē atzīmēs Kārļa Zemdegas Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa 80.gadskārtu
Rīga, 20.sept., LETA. Šodien un rīt Dobeles iedzīvotāji ar īpašiem pasākumiem atzīmēs Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa 80.gadskārtu, kopš tas pirmo reizi tika atklāts Dobelē, un 24.gadskārtu kopš pieminekļa atjaunošanas, ...