• Rauls,
  • Rodrigo
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Valsts ieņēmumu dienests par 90 500 eiro pirks dronu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 21:16, 16.11.2019

Valsts ieņēmumu dienests (VID) par 90 500 eiro plāno iegādāties vienu bezpilota gaisa kuģi jeb dronu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.


Avots: LETA

Pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 27.novembra plkst.11.

VID aģentūrai LETA norādīja, ka VID Muitas pārvaldei deleģēto funkciju izpildei plānots iegādāties bezpilota lidaparātu, lai palielinātu uzraudzības efektivitāti darbībām ar muitošanai pakļautajām precēm, piemēram, ostu akvatorijā un tai piekļauto teritoriju kontrolējamās daļās, pilnveidotu kuģu degvielas apgādes procesa kontroli, kā arī veiktu preventīvas darbības kontrabandas mēģinājumu novēršanai, vienlaikus samazinot muitas kontrolei patērēto laiku.

VID norādīja, ka šis ir jauns, līdz šim vēl Latvijā neizmantots kontroles veids, tāpēc sākotnēji paredzēts iegādāties vienu lidaparātu, izmantojot Eiropas Komisijas Eiropas Biroja krāpšanas apkarošanai programmas "Hercule III" finansiālu atbalstu.

Līgumu ar iepirkuma uzvarētāju paredzēts slēgt uz 24 mēnešiem.

Līguma kopējā summā ietvertas visas izmaksas, kas saistītas ar preces vērtību, piegādi, preces neatbilstības novēršanu, garantijas nodrošināšanu, transporta izdevumiem, nodokļiem (izņemot pievienotās vērtības nodokli), nodevām, mācību organizēšanu un veikšanu saistītas izmaksas, izmaksas nepieciešamo atļauju iegūšanai no trešajām personām un citas ar līguma savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi saistītas izmaksas. Ārpusgarantijas remontdarbiem rezervētā summa 3000 eiro apmērā visā preces garantijas laikā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Valdība atbalsta izmaiņas nodokļos

Ministru kabinets otrdien atbalstīja priekšlikumu 2021.gada budžetā novirzīt papildu līdzekļus mediķu un pedagogu atalgojuma celšanai, kā arī veikt izmaiņas nodokļos, lai vecinātu iedzīvotāju sociālo aizsardzību.

Ekonomika Vairāki Olainfarm akcionāri iebilst pret uzņēmuma gada pārskatu un vēršas FKTK

AS “Olainfarm” akcionāri, kas pārstāv 17% no pamatkapitāla - Nika Saveljeva, OLFIM OÜ kā arī AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” – šodien notikušajā AS “Olainfarm” akcionāru sapulcē apstrīdēja un iebilda pret vairākiem uzņēmuma gada pārskata posteņiem.

Ekonomika Popes pagastā plāno veidot četru turbīnu vēja parku

Uzņēmums "4 Wind" Popes pagasta "Sārcē" plāno veidot vēja parku ar četrām vēja turbīnām un dibināt Atbildīgas vēja enerģijas fondu, kuram novirzīs daļu vēja parka peļņas, aģentūru LETA informēja "4 Wind" valdes loceklis Kristaps Stepanovs.

Ekonomika NEPLP vēlas iegūt tiesības vieglāk atņemt licences sodītajām radiostacijām

Tuvojoties 19 radiostaciju apraides atļaujas beigām nākamajā gadā, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) rosina uzlabot to uzraudzības regulējumu saistībā ar pieļautajiem pārkāpumiem un mainīt iespējas saņemt pagarinājumu frekvenču licencēm.

Lasiet arī

COVID-19 Pauž bažas par Covid-19 upuru skaita pieaugumu Eiropā

Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) ceturtdien brīdinājis par Covid-19 upuru skaita pieaugumu septiņās Eiropas Savienības (ES) valstīs, uzsverot, ka tas ir pamats lielām bažām.

COVID-19 "Forevers" sakarā ar Covid-19 uzliesmojumu pats vedīs darbiniekus uz darbu

Ņemot vērā, ka trīs uzņēmuma ražotnēs 19 darbiniekiem atklāta inficēšanās ar Covid-19, no šodienas pārtikas ražotājs "Forevers" organizē transportu saviem darbiniekiem, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Inga Galkina.

COVID-19 Latvijā veidos ar Covid-19 slimo personu uzraudzības informācijas sistēmu

Saeima šodien konceptuāli atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, kas paredz Covid-19 izplatības draudu mazināšanai un personu, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija, uzraudzības nodrošināšanai izmantot jaunu informācijas sistēmu.