RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Valsts ieņēmumu dienests par 90 500 eiro pirks dronu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 21:16, 16.11.2019

Valsts ieņēmumu dienests (VID) par 90 500 eiro plāno iegādāties vienu bezpilota gaisa kuģi jeb dronu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.


Avots: LETA

Pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 27.novembra plkst.11.

VID aģentūrai LETA norādīja, ka VID Muitas pārvaldei deleģēto funkciju izpildei plānots iegādāties bezpilota lidaparātu, lai palielinātu uzraudzības efektivitāti darbībām ar muitošanai pakļautajām precēm, piemēram, ostu akvatorijā un tai piekļauto teritoriju kontrolējamās daļās, pilnveidotu kuģu degvielas apgādes procesa kontroli, kā arī veiktu preventīvas darbības kontrabandas mēģinājumu novēršanai, vienlaikus samazinot muitas kontrolei patērēto laiku.

VID norādīja, ka šis ir jauns, līdz šim vēl Latvijā neizmantots kontroles veids, tāpēc sākotnēji paredzēts iegādāties vienu lidaparātu, izmantojot Eiropas Komisijas Eiropas Biroja krāpšanas apkarošanai programmas "Hercule III" finansiālu atbalstu.

Līgumu ar iepirkuma uzvarētāju paredzēts slēgt uz 24 mēnešiem.

Līguma kopējā summā ietvertas visas izmaksas, kas saistītas ar preces vērtību, piegādi, preces neatbilstības novēršanu, garantijas nodrošināšanu, transporta izdevumiem, nodokļiem (izņemot pievienotās vērtības nodokli), nodevām, mācību organizēšanu un veikšanu saistītas izmaksas, izmaksas nepieciešamo atļauju iegūšanai no trešajām personām un citas ar līguma savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi saistītas izmaksas. Ārpusgarantijas remontdarbiem rezervētā summa 3000 eiro apmērā visā preces garantijas laikā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasīt visus komentārus

Добавить комментарий

Анонимные комментарии

Добавить

Ответить

Анонимные комментарии

Добавить


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Noskaidrots, cik naudas iedzīvotāji plāno tērēt Ziemassvētku dāvanām. Un tu?

Nedaudz vairāk nekā trešdaļa jeb 35% Latvijā iedzīvotāju Ziemassvētku dāvanām plāno tērēt no 50 līdz 100 eiro, liecina mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" un pētījumu kompānijas "Norstat Latvija" aptauja par iedzīvotāju plānotajiem tēriņiem Ziemassvētkos.

Ekonomika Jaunais Rīgas vicemērs RS uzdevis atkārtoti izvērtēt sadarbību ar RMS

Rīgas vicemērs un SIA "Rīgas satiksme" kapitāldaļu turētājs Druvis Kleins uzdevis uzņēmuma vadībai atkārtoti izvērtēt sadarbību ar SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS).

Ekonomika Bankas Vācijā jau sāk iekasēt komisiju par katru eiro, kas atrodas kontā

Pēc piecu gadu ilgušā negatīvo likmju perioda, Vācijas bankas spērušas jaunu soli, sākot iekasēt naudu no privātajiem klientiem, piemērojot komisijas maksu jau no pirmā eiro, kas glabājas kontā, raksta Bloomberg.

Ekonomika Degvielas cenas: Baltijas valstu galvaspilsētās pilnīgi atšķirīgas tendences

Baltijas valstu galvaspilsētās šajā darba nedēļā bija vērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences. Rīgā degvielas cenas joprojām nemainījās, Viļņā – samazinājās, bet Tallinā - krietni palielinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Lasiet arī

Izklaide 21 gada vecumā miris talantīgākais jaunais reperis Juice Wrld (+VIDEO)

Amerikāņu reperis Juice Wrld, īstajā vārdā Džerards Entonijs Higinss miris Čikāgā 21 gada vecumā.

Ekonomika Jūrmalā būtiski sarukušas īpašumu cenas. Kas notiek?

Pēdējos pāris gadus Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū ir novērojams pieprasījuma kritums, kas ir iemesls jūtamam cenu samazinājumam, informēja nekustamo īpašumu attīstītāja "Baltic Investment Group" pārstāvji.

Sabiedrība Izšķirsies jaunnedēļ: Valdība lems par piedāvāto mediķu algu celšanas modeli

Valdība jaunnedēļ izšķirsies, vai atbalstīt Veselības ministrijas (VM) piedāvāto mediķu zemākās mēnešalgas palielināšanas modeli, kas paredz 20% pielikumu rezidentiem un 10% - pārējām ārstniecības personām.