RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


"Balva" kreditori lems par naudas izmaksu Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 10:05, 16.10.2019

Maksātnespējīgās apdrošināšanas kompānijas "Balva" kreditori oktobra beigās lems par naudas līdzekļu izmaksu pērn nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.


Avots: LETA

Kreditoru sapulces darba kārtībā iekļauts jautājums par maksātnespējas procesa izdevumu atzīšanu par pamatotiem, kurā paredzēts izskatīt Ojāra Bunkus, Kristapa Bunkus un Kaspara Bunkus 2019.gada 11.jūlija iesniegumu.

Minētajā iesniegumā, atsaucoties uz Rīgas apgabaltiesas zvērināta notāra izdoto mantojuma apliecību mirušā Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā, lūgts izmaksāt pienākošos naudas līdzekļus par prasījuma tiesībām, kas izriet no 2017.gada 31.marta rēķina un 2017.gada 6.oktobra akta par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu 7441,5 eiro apmērā, kā arī izmaksāt pienākošos naudas līdzekļus, kas izriet no 2016.gada 17.novembra "Balvas" kreditoru sapulces protokola par summu 86 662,21 eiro apmērā.

Tāpat "Balvas" kreditori lems par tiesvedības gaitu prasībā pret trim Apvienotās Karalistes kompānijām 18,76 miljonu eiro apmērā - kreditoru sapulces darba kārtībā iekļauts jautājums par tiesvedības gaitu "Balvas" prasībā pret "II&B UK Limited", "Shay Jacob Reches" un "Risk Alliance Insurance Brokers Limited" par 18 759 285 eiro piedziņu.

Kreditoru sapulces notiks 2019.gada 29.oktobrī plkst.12.30 Rīgā, Lomonosova ielā 9, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojam (LTAB) piederošajās telpās.

"Balvas" pieteikto un atzīto nenodrošināto kreditoru prasījumu kopējā summa ir 23 418 728 eiro, kas sastāv no galvenā prasījuma 23 328 555 eiro apmērā un blakus prasījuma 90 173 eiro apmērā.

Kompānijas maksātnespējas procesa administratore ir Kristīne Mergina.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts 2018.gada 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Tāpat ziņots, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 2013.gada jūnijā anulēja visas "Balvas" licences. Pirms tam aprīlī FKTK apturēja "Balvas" darbību, aizliedzot slēgt jaunus apdrošināšanas līgumus, jo uzrauga rīcībā nebija pietiekama informācija par apdrošinātāja darbību Apvienotajā Karalistē, taču cerētos uzlabojumus komisija nesagaidīja. Pirms darbības apturēšanas "Balva" klientiem piedāvāja OCTA, KASKO, īpašumu, veselības un ceļojumu apdrošināšanu.

2016.gada jūlijā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa atzina "Balvu" par maksātnespējīgu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasīt visus komentārus

Добавить комментарий

Анонимные комментарии

Добавить

Ответить

Анонимные комментарии

Добавить


ARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Domes opozīcija nepiedalīšoties balsojumā par Baraņņika atcelšanu

Rīgas domes opozīcija otrdien, 19.novembrī, sēdē par domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika (NDF) atcelšanu no amata visdrīzāk nepiedalīsies vai nebalsos, šodien aģentūrai LETA pastāstīja partijas "Latvijas attīstībai" frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps.

Sabiedrība Burovs: Neatkarīga valsts ir mūsu katra atbildība

Neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs to veidojam ar savu darbu, attieksmi un domām, šodien Rīgas domes svinīgajā sēdē uzrunā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Sabiedrība Par "Gada rīdzinieku" kļuvis komponists Boriss Rezņiks

Rīgas domes balvu "Gada rīdzinieks 2019" un goda rakstu šogad saņēma komponists Boriss Rezņiks par Atmodas laika leģendārā skaņdarba "Atmostas Baltija" radīšanu, ieguldījumu mūzikas attīstībā un Rīgas starptautiskās atpazīstamības veicināšanu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sabiedrība Arhibīskaps Vanags: Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli un karteļi

Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli, afēras, kukuļi un karteļi, tomēr jāatceras, ka Latvija ir svarīgāka par blēdībām, šodien Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Sabiedrība Transports bez maksas un citi labumi 18.novembrī

Atzīmējot Latvijas 101.gadadienu, Rīgā šodien notiks ziedu nolikšanas ceremonija, militārā parāde, koncerti un svētku uguņošana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Sabiedrība Satiksmes ministrijas augstam ierēdnim rājiens un jāatmaksā 61 eiro

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietniekam pērn piemērots rājiens un uzlikts atmaksāt zaudējumus 61,69 eiro apmērā par dienesta automašīnas izmantošanu personīgajām vajadzībām, rakstīts publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Ekonomika Uz amatu "Latvenergo" padomē pretendē arī Rebenoks

Konkursā uz AS "Latvenergo" padomi pretendē arī ekonomikas ministra juridiskais padomnieks Pāvels Rebenoks, kurš izvirzījies arī finālā, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".

Ekonomika De Facto: Rīgas brīvostas valdi sašķeļ būvnieku karteļa lieta

Lai gan nevienbalsīgi, tomēr Rīgas brīvostas valde šonedēļ nolēma slēgt gandrīz 40 miljonus eiro vērtu līgumu par satiksmes pārvada no Tvaika ielas uz Kundziņsalu būvniecību ar uzņēmumiem, kuriem ir saikne ar tā dēvētajā būvnieku karteļa lietā iesaistītām personām, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".

Sabiedrība Likumu par mediķu algām deputāti pieņēma, zinot, ka nepildīs: "Nerada pienākumu"

Šo gadu Latvija aizvada ar iepriekšējā Ministru kabineta izstrādātu tehnisko budžetu. Sagatavojot nākamā gada budžetu, Krišjāņa Kariņa valdībai un 13.Saeimai bija iespēja rādīt, ko viņi spēj un kā pilda pirms vēlēšanām dotos solījumus. Rezultāts radījis vilšanos mediķiem un pedagogiem, kā arī paver iespēju apstrīdēt Saeimas lemtā atbilstību Satversmei, ziņo raidījums "Nekā Personīga".