• Anvars,
  • Oskars,
  • Ritvars
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lenta
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


"Balva" kreditori lems par naudas izmaksu Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 10:05, 16.10.2019

Maksātnespējīgās apdrošināšanas kompānijas "Balva" kreditori oktobra beigās lems par naudas līdzekļu izmaksu pērn nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.


Avots: LETA

Kreditoru sapulces darba kārtībā iekļauts jautājums par maksātnespējas procesa izdevumu atzīšanu par pamatotiem, kurā paredzēts izskatīt Ojāra Bunkus, Kristapa Bunkus un Kaspara Bunkus 2019.gada 11.jūlija iesniegumu.

Minētajā iesniegumā, atsaucoties uz Rīgas apgabaltiesas zvērināta notāra izdoto mantojuma apliecību mirušā Mārtiņa Bunkus mantojuma lietā, lūgts izmaksāt pienākošos naudas līdzekļus par prasījuma tiesībām, kas izriet no 2017.gada 31.marta rēķina un 2017.gada 6.oktobra akta par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu 7441,5 eiro apmērā, kā arī izmaksāt pienākošos naudas līdzekļus, kas izriet no 2016.gada 17.novembra "Balvas" kreditoru sapulces protokola par summu 86 662,21 eiro apmērā.

Tāpat "Balvas" kreditori lems par tiesvedības gaitu prasībā pret trim Apvienotās Karalistes kompānijām 18,76 miljonu eiro apmērā - kreditoru sapulces darba kārtībā iekļauts jautājums par tiesvedības gaitu "Balvas" prasībā pret "II&B UK Limited", "Shay Jacob Reches" un "Risk Alliance Insurance Brokers Limited" par 18 759 285 eiro piedziņu.

Kreditoru sapulces notiks 2019.gada 29.oktobrī plkst.12.30 Rīgā, Lomonosova ielā 9, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojam (LTAB) piederošajās telpās.

"Balvas" pieteikto un atzīto nenodrošināto kreditoru prasījumu kopējā summa ir 23 418 728 eiro, kas sastāv no galvenā prasījuma 23 328 555 eiro apmērā un blakus prasījuma 90 173 eiro apmērā.

Kompānijas maksātnespējas procesa administratore ir Kristīne Mergina.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts 2018.gada 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Tāpat ziņots, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 2013.gada jūnijā anulēja visas "Balvas" licences. Pirms tam aprīlī FKTK apturēja "Balvas" darbību, aizliedzot slēgt jaunus apdrošināšanas līgumus, jo uzrauga rīcībā nebija pietiekama informācija par apdrošinātāja darbību Apvienotajā Karalistē, taču cerētos uzlabojumus komisija nesagaidīja. Pirms darbības apturēšanas "Balva" klientiem piedāvāja OCTA, KASKO, īpašumu, veselības un ceļojumu apdrošināšanu.

2016.gada jūlijā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa atzina "Balvu" par maksātnespējīgu.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Latvijas ostās pirmajā pusgadā milzīgs pārkrauto kravu apjoma kritums

Latvijas ostās šogad pirmajā pusgadā pārkrauti 22,628 miljoni tonnu kravu, kas ir par 30,1% mazāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā, liecina Satiksmes ministrijas apkopotā informācija.

Ekonomika Pagājušā nedēļā elektroenerģijas cena Latvijā samazinājusies par 9%

Pagājušā nedēļā Latvijā vidējā elektroenerģijas cena samazinājās par 9% - līdz 30,17 eiro par megavatstundu (MWh), informēja AS "Latvenergo".

Ekonomika Liepājā beidzot būs jauni tramvaji; sāk pielāgot esošo infrastruktūru

Liepājā sāk pielāgot esošo infrastruktūru jauno tramvaju vajadzībām, informēja Liepājas pilsētas pašvaldībā.

Ekonomika Par 54 miljoniem eiro pārbūvēs Zaķusalas TV torni. Kas tur būs?

VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC) ir izsludinājis slēgta konkursa pirmo kārtu Zaķusalas televīzijas (TV) torņa pārbūves veicēja atlasei, aģentūru LETA informēja LVRTC pārstāvji. Paredzamā līgumcena ir 54 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Lasiet arī

Sabiedrība Vairāk nekā 150 000 eiro atvēlēs barikāžu 30 gadu atceres pasākumiem

Lai organizētu 1991.gada barikāžu 30 gadu atceres pasākumu plānu, nepieciešami papildu budžeta līdzekļi 151 392 eiro apmērā, izriet no rīkojuma projekta, ko šodien skatīs Ministru kabinets.

COVID-19 Restorāna Riviera darbiniekiem veikti Covid-19 testi. Kādi ir rezultāti?

Restorāna "Riviera", kuru apmeklēja ar koronavīrusu saslimušie, darbinieki saņēmuši negatīvus Covid-19 testu rezultātus, informēja restorāna līdzīpašnieks un šefpavārs Jānis Sokolovskis.

Ekonomika Alga - 4150 eiro! Pie amata RNP bez konkursa tikusi bijusī VZD vadītāja Zvidriņa

Pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) finanšu direktora amatā ar 4150 eiro algu bez konkura apstiprināta bijusī Valsts zemes dienesta vadītāja un arī no citiem amatiem skandalozi šķīrusies Solvita Zvidriņa, vēsta portāls pietiek.com.