• Amanda,
  • Amanta,
  • Kaiva
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


"Forevers" sakarā ar Covid-19 uzliesmojumu pats vedīs darbiniekus uz darbu

Teksta izmērs Aa Aa
COVID-19
LETA 21:27, 24.09.2020

Ņemot vērā, ka trīs uzņēmuma ražotnēs 19 darbiniekiem atklāta inficēšanās ar Covid-19, no šodienas pārtikas ražotājs "Forevers" organizē transportu saviem darbiniekiem, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Inga Galkina.


Avots: LETA

Uzņēmums jau iepriekš vērsies SIA "Rīgas satiksme", aktualizējot nepietiekamo reisu skaitu 50.autobusa maršrutā noslogotākajos dienas laikos, tomēr priekšlikums joprojām nav sadzirdēts.

Lai arī aizvadītās divas diennaktis uzņēmuma darbiniekiem nav konstatēti jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19 un šobrīd epidemioloģiskā izmeklēšana vēl turpinās, uzņēmums turpina pastiprināt jau ieviestos drošības un veselības aizsardzības pasākumus.

Uzņēmuma pārstāve skaidro, ka dienas aktīvajos laikos 50.autobusa maršrutā kursē divi, atsevišķos gadījumos trīs autobusi stundā, kas ir nepietiekami, ņemot vērā šajā ceļa posmā izvietoto juridisko personu skaitu un strādājošo skaitu.

Par pirmajām problēmām "Forevers" pašvaldības uzņēmumam ziņoja vēl ārkārtējās situācijas laikā šī gada aprīlī. Tajā brīdī situācija bija kļuvusi dramatiska, jo reisu skaits tika samazināts, kas apgrūtināja divu metru distancēšanās ievērošanu. Kursējošie autobusi rīta un vakara stundās bija pārpildīti, un situāciju risināt SIA "Rīgas satiksme" aicināja ar Veselības ministriju.

Toreiz savā atbildē uzņēmumam "Rīgas satiksme" norādījusi, ka reisu skaits samazināts krītošā pasažieru skaita dēļ, vienlaikus uzsverot, ka jaunu maršrutu izveidei nepieciešami papildu resursi, kā arī pirms jebkura jauna maršruta izveides ir jāveic padziļināta situācijas izpēte, izvērtējot potenciālo pasažieru plūsmu maršrutā un to, vai maršruts būs racionāls un pamatots no ekonomiskā viedokļa.

"Forevers" Mārketinga daļas vadītājs Renārs Smikersts atzīmē, ka vēl ārkārtējās situācijas laikā uzņēmums vērsa uzmanību uz to, ka 50.autobusa maršrutā nepieciešams palielināt reisu skaitu.

"Ja tajā brīdī uz mūsu aicinājumu saņēmām atrunu par ārkārtējo situāciju un ekonomisko nepamatotību veikt izmaiņas maršruta grafikā, tad šobrīd no "Rīgas satiksmes" sagaidām konkrētu rīcību, jo pasažieru pārvadāšana konkrētajā maršrutā nav sakārtota," skaidro Smikersts.

Lai ierobežotu savu darbinieku saskarsmi ar apkārtējiem un aizsargātu viņu veselību, uzņēmums atgriezies pie pašu organizēta transporta.

Tikmēr darbiniekiem vecumā no 60 gadiem "Forevers" ir piedāvājis izņemt uzņēmuma apmaksātu atvaļinājumu. Vai to darīt, ir katra darbinieka individuāls lēmums.

Uzņēmums pastiprina arī citus jau līdz šim ieviestos veselības un drošības pasākumus saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas vadlīnijām, uzņēmumā veicot dezinfekciju un ozonēšanu saskaņā ar noteiktu grafiku.

Darbiniekiem joprojām ir pieejami gan cimdi un sejas aizsargmaskas, gan arī dezinfekcijas līdzekļi. Visiem darbiniekiem tiek mērīta ķermeņa temperatūra, savukārt pie ražotnes ēkas, pastiprinot kontroli, šodien ir izvietota vēl papildu autonoma ierīce ķermeņa temperatūras mērīšanai.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļā trīs ražotnes darbiniekiem atklāta Covid-19 saslimšana. Veicot nepieciešamos pasākumus sadarbībā ar SPKC, apzinātās kontaktpersonas, kas novirzītas uz pašizolāciju.

Tāpat atbilstoši Veselības ministrijas rekomendācijām pirmdien veikta apjomīga testēšana, kas organizēta noteiktā lokācijā, ievērojot epidemiologu norādījumus par saskarsmes ierobežojumiem.

Pēc uzņēmuma pārstāvju sniegtās informācijas, testēšanā slimība konstatēta vēl 16 darbiniekiem, līdz ar to kopumā Covid-19 konstatēts 19 "Forevers" strādniekiem.

Uzņēmumā uzsver, ka ražotnē un visā uzņēmuma ēkā ir veikta pastiprināta telpu dezinfekcija, tiek uzturēti epidemioloģiskie drošības pasākumi - distancēšanās, sejas aizsargmasku un cimdu izmantošana, dezinfekcijas līdzekļu pieejamība, ķermeņa temperatūras mērīšana uzņēmuma darbiniekiem un apmeklētājiem u.c.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

COVID-19 Igaunijā tikai 17 Covid-19 gadījumi. Lūk, cik maz viņi testē! (+INFOGRAFIKA)

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 17 cilvēkiem, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

COVID-19 Svētdien slimnīcās nogādāti vēl 23 Covid-19 pacienti, bet izrakstīti tikai 2

Pagājušajā diennaktī slimnīcās ievietoti kopumā 23 Covid-19 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

COVID-19 Svētdien būtiski mazāks ar Covid-19 inficēto skaits, bet 4 pacienti miruši

Pagājušajā diennaktī atklāti 79 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

COVID-19 Zinātnieki izskaidro Covid-19 bezsimptomu norisi: Tās esot imunitātes problēmas!

Zinātnieki Covid-19 saslimšanas nesimptomātisko gaitu izskaidrojuši ar imunitātes problēmām, pavēstījis Sanktpēterburgas Politehniskās universitātes Biomedicīnisko sistēmu un biotehnoloģiju institūta vadītājs Andrejs Vasins.

Lasiet arī

COVID-19 Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais Covid-19 gadījumu skaits - 95

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 95 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, kas ir līdz šim lielākais diennaktī atklāto saslimšanas gadījumu skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

COVID-19 Kuldīgā iet plašumā Covid-19 epidēmija

No pirmdien Kuldīgā nodotajiem un pārbaudītajiem 577 Covid-19 siekalu testiem septiņi bijuši pozitīvi, tajā skaitā divi Sociālā dienesta darbiniekiem, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldības Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska.

COVID-19 Latvijā plāno plašāk izmantot Covid-19 siekalu testus

Ņemot vērā, ka standarta Covid-19 testu paņemšana bērniem nereti sagādā nepatiku un bailes, tiek plānots plašāk izmantot siekalu testus Covid-19 infekcijas noteikšanai, tostarp pielietojot tos skolās un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Ministru kabineta sēdē atklāja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).