• Antoņina,
  • Ņina,
  • Ninona,
  • Oksana
RU
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Видео VIDEO
Reklama.lv Reklama.lv


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Programma Programma Facebook Facebook


Lietuvā reģistrēta 61 jauna Covid-19 saslimšana; Igaunijā - 36

Teksta izmērs Aa Aa
COVID-19
LETA 14:48, 18.09.2020

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 61 cilvēkam, piektdien paziņojusi Veselības ministrija.Līdz ar to inficēšanās ar šo vīrusu valstī konstatēta kopumā 3565 cilvēkiem, bet atveseļošanās apstiprināta 2181 cilvēkam.

Pagājušajā diennaktī veiktas 5684 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 716 972 analīzes.

Daļā jaunatklāto gadījumu inficēšanās bijusi saistīta ar konkrētiem slimības perēkļiem. Pieci gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Radvilišķu slimnīcā, ar kuru saistīti pavisam septiņi gadījumi; pieci gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Mažeiķu rajona pašvaldībā, ar kuru saistīti pavisam seši gadījumi; četri gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Viļņas Gabijas ģimnāzijā, ar kuru saistīti pavisam 19 gadījumi; četri gadījumi saistīti ar hokeja treniņiem un sacensībām Viļņā, ar kurām saistīti pavisam pieci gadījumi; četri gadījumi saistīti ar perēkli maksājumu apstrādes uzņēmumā Viļņas rajonā, ar kuru saistīti pavisam pieci gadījumi; trīs gadījumi saistīti ar privātām svinībām Pluņģes rajonā, ar kurām saistīti pavisam pieci gadījumi; divi gadījumi saistīti ar ģimenes svinībām Panevēžas rajonā, ar kurām saistīti pavisam 11 gadījumi; viens gadījums saistīts ar perēkli šūšanas uzņēmumā Šauļos, ar kuru kopumā saistīti 45 gadījumi; viens gadījums saistīts ar uzliesmojumu transporta uzņēmumā Kauņā, ar kuru saistīti pavisam 34 gadījumi; viens gadījums saistīts ar perēkli Raseiņu policijas komisariātā, ar kuru pavisam saistīti 27 gadījumi; viens gadījums saistīti ar ģimenes svinībām Viļņā, ar kurām pavisam saistīti deviņi gadījumi, viens gadījums saistīts ar perēkli bārā Viļņā, ar kuru saistīti pavisam trīs gadījumi, viens gadījums saistīts ar uzliesmojumu Švenčoņu profesionālās apmācības centrā, ar kuru saistīti pavisam divi gadījumi; viens gadījums saistīts ar uzliesmojumu apdrošināšana kompānijā Biržos, ar kuru saistīti pavisam divi gadījumi.

Vienā gadījumā inficētā persona ieradusies no ārzemēm. desmit gadījumos cilvēks inficējies saskarsmē ar zināmu personu, kurai vīruss atklāts jau iepriekš, vēl 16 gadījumos nav ziņu, kur varētu būt notikusi inficēšanās.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miruši 87 cilvēki, bet vēl 14 ar jauno koronavīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Aizvadītajā diennaktī nāves gadījumi nav reģistrēti.

Pēc Lietuvas Nacionālā sabiedrības veselības centra datiem, 14 dienu kumulatīvais inficēšanās gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 18.septembrī Lietuvā ir 20,1.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 36 cilvēkiem, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 2814. Atveseļošanās apstiprināta 1808 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī veiktas 2178 analīzes, bet pavisam Igaunijā veiktas 182 635 analīzes.

No 36 jaunatklātajiem gadījumiem vienā gadījumā inficējusies persona atgriezusies no ārzemēm, desmit gadījumos inficēšanās notikusi saskarsmē ar zināmām personām, kurām vīruss atklāts jau iepriekš, četros gadījumos inficētie piedalījušies bērēs Tartu apriņķī, līdz ar to inficēti jau desmit šo bēru dalībnieki, bet par pārējiem gadījumiem pagaidām nav ziņu, kur varētu būt notikusi inficēšanās.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 64 cilvēki.

Pēc Igaunijas Veselības departamenta datiem, 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 18.septembrī Igaunijā ir 26,94.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arī

Lasīt visus komentārus

Pievienojiet komentāru

Anonīmi komentāri

Pievienot

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot


ARĪ KATEGORIJĀ

COVID-19 Igaunijā ar Covid-19 saslimušo rekords - lūk, cik gadījumi atklāti otrdien!

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 125 cilvēkiem, trešdien paziņojis Veselības departaments.

COVID-19 SPKC: Pusaudži ar Covid-19 slimo četrreiz biežāk par pirmsskolēniem

Pusaudži ar Covid-19 inficējas četrreiz biežāk par bērniem, kas apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes, otrdien preses konferencē pēc valdības sēdes žurnālistus informēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

COVID-19 Ārstēt Covid-19 pacientus piedāvā Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" piedāvājusi Veselības ministrijai (VM) ārstēt Covid-19 pacientus Gulbenē, apliecināja iestādes valdes locekle Alīda Vāne.

COVID-19 Brīdinājums! Covid-19 slimnieks trešdien braucis autobusā Rīga-Dubulti-Mazirbe

Covid-19 slimnieks trešdien, 21.oktobrī, braucis autobusā Rīga-Dubulti-Mazirbe, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Lasiet arī

Sabiedrība Armija piedāvā 1000 vakanču Ādažos. 900 eiro uz rokas var saņemt uzreiz!

Patlaban Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē Ādažos ir pieejamas brīvas darbavietas līdz pat 1000 Latvijas pilsoņu 170 dažādās specialitātēs, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

Sabiedrība Linkaits: Ar budžetā paredzēto nākamgad varēs atjaunot tikai divus ceļu

Nākamgad ar valsts budžetā paredzēto finansējumu piecu miljonu eiro apmērā varēs atjaunot tikai divus reģionālos ceļus, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

Pasaule Melburna svin! Pēc 112 dienām beigusies viena no pasaulē ilgākajām karantīnām

Austrālijas otrā lielākā pilsēta Melburna trešdien svinēja iziešanu no 112 dienas ilgas karantīnas, kas šajā pilsētā tika ieviesta, lai palēninātu jaunā koronavīrusa izplatīšanos.