Madara Kiviča atbildējusi uz sava bijušā vīra Andra Kiviča apsūdzībām par to, ka viņa esot noplūdinājusi mūziķa dzimumakta foto ar draudzeni Lieni Skulmi.


''Mani neiesaisti savās peripētijās. Es nezinu ne Tava instagram, ne youtube, ne kontu paroles. Pārvaldīju Tavas lapas iekš facebook, kad bijām vienota ģimene nevis tagad. Ja būtu ko gribējusi izdarīt, tad pie pirmās ālēšanās viss būtu slēgts,'' komentāros zem Kiviča apsūdžibām raksta Madara.

''Liec man, lūdzu, mieru,'' aicina Kiviča. ''Labāk izrādi savu intelektu tikpat spoži, kā vakarnakt un citos 'live'.''

''Un mani kā mammu neaiztiec - es publiski plika nevāļājos, ar to nelielos, Tavas drēbes mugurā citiem nevelku, citus publiski neapceļu un par m**kām, kret**iem un deb***ķiem nesaukāju, publiski sievietēm nesitu un bērnus neapkaunoju!''

''Nāc taču vienreiz pie prāta, nevis nodzer savas pēdējās prāta paliekas,'' mūsu visu domas uzraksta Madara.

''Nu jau pat man sāk zust pacietība attiecībā pret Tevi, nevēlos zaudēt atlikušo cieņu kā pret meiteņu tēti! Ja nav, ko darīt - meklē "normālu" darbu, lai, Tu zini ko, varētu izdarīt,'' iesaka Kiviča trešā sieva.

''Man gan drīzāk sāk likties, ka kādai dāmai tik dziļa interese par manu privāto dzīvi, to nespēj pārdzīvot un atsūta man šādas bildes, lai itkā vēlreiz parādītu, ka Tu "piederi" citai.. Tas ir skumji un smieklīgi tiešām,'' aizdomas par Skulmes darbībām neslēpj Madara.